Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!


Vendég

#926

2015-01-31 17:57

24/48 V.kerületi irodaházba keresnek hölgy vagyonőrt. 600.-óradíjjal!!!!!!!

 

Dzsingiszkán

#927

2015-02-06 09:57

 A Rokko-és a Planet job-ugyan ez a cég,senki de senki mégcsak megse környékezze óva intek tölük minden kit.ÜDV. egy jó akarotok.

 

hardcore

#928

2015-03-03 10:02

Nem kellett volna senkinek levizsgázni, én is a különbözeti nélkül dolgozom és nem kérte senki!


Vendég

#929

2015-03-14 16:22

Uraim,hölgyeim! Nehogy jelentkezzetek vagy küldjetek önéletrajzot Klein Dávid nevezetű embernek.Kollégámmal elküldtük mire visszajöttek a kérdések! miért akarunk váltani?most dolgozunk,ha igen mennyiért,milyen óradíj,mennyi órával,mik az igényeim?! A hirdetésben 520.-tól-680.-ig van az óradíj!!!akkor mi lenne az ígényem???Szerintem bolomd a győkér!!!!


Vendég

#930 MVP

2015-03-17 07:02

Dolgoztam Rokko-nál. Zsebmetsző banda.

Munkaruha levonása 3 hónapon keresztül összesen majdnem 30 ezerért. 2 hónap táppénzre 0 forintot kaptam. Kitalált indokkal vonták le a pénzeket tőlünk. Olyanokat találtak ki hogy nem volt járőrözés és már vonták is le az 5 ezer forintot.


Vendég

#931 MVP..

2015-03-17 07:04

Arról nem is beszélve hogy amikor megkötötték velünk a munkaszerződést már akkor alá is iratták a felmondást...vicc 


Vendég

#932 LJ 23

2015-03-17 07:08

Justice Security-ről tud valaki infókat esetleg ????


Vendég

#933 Re: MVP

2015-03-17 07:14

#927: Dzsingiszkán -  

 Egyetértek veled Rokko-val kapcsolatban.


Vendég

#934

2015-03-18 17:22

munkabp100

Kedves jelentkező.1800as nettó órabért ajánlok amennyiben alkalmanként szolgálatban intim együttlét is belefér.Bejelentett hosszútávú munka.Na ehhez mit szóltok???!!!a győkér le is szedte egy héten belül!!!!!!

 

 


Vendég

#935

2015-03-23 12:17

Dzsingiszkán. Kedves Kollégák,még 2-tö honap, és uj fejezet nyilik a Vagyonörzésben.Az EU-megint,.haladékot adott a Kormánynak,hogy rendezze a vagyonörök, bérét,munkaora számát,és egyéb juttatásokat.48-orás munkahét ,és a tulorát fizetni kell!!!


Vendég

#936 Re:

2015-04-09 01:36

#935: -  

 mese,mese,mese.

én

#937 Re:

2015-04-15 04:19

#935: -  

 Szóval,erről annyit,hogy engem most fognak kirúgni,mert nem akarok 24 után visszajárni 12-be,huzamosabb ideig,erről ennyit


Anonymous

#938 Az én cégem az én harcom

2015-10-20 16:07

Az én harcom :  Azért írom ezeket a sorokat , mert elegem van a sok fasz vagyonőrcégből akik azt hiszik , hogy velünk munkavállaló/rabszolgákkal bármit meglehet tenni .  Nevén nevezem Bon –Sec és leányvállalatai élükön ugye a nem olyan régen bedöntött Első-Petriot Kft –vel  M.Roland vezényelte céggel akinek ott log a feje felet  a börtön ígérete is . Na de ezt ugorjuk van itt egy másik problematika ami engem és kedves kollégáimat jobban érinti. A kamara hőn áhított vezéregyéne E. Attila aki szépen bejelentet mindenkit majd mossa kezeit , attól , hogy most már mindenki hívatalos bruttóba dolgozik nem mentesül a múlt vétségei alól ! Például a ki nem fizetett de felvett benzinpénzek a meg nem tartott de felvett támogatások, oktatásra úgy Danitzpusztán  egy hely amit senki sem látott csak aki ott dolgozik .Vajon miért akarja ez a kedves Attila elérni azt , hogy 2017-től megint kötelező legyen a kamarai tagság. Most , hogy a kamarai központot is saját szomszédjától és barátjától bérli Pécset ! Vajon ez a fasza gyerek aki képes lenyúlni a szabinkat és feszíteni a Toyota Land C.-ben azt hangoztatva , hogy az a  banké, kötelezni és fenyegetőzni azt tud rendesen persze csak utalásokat tesz !Mellé beszélős pöcs  Például : keres másik helyet ha nem tetszik, elleht menni ha itt nem jó a bér, nyugit akarok azt mert nem akar börtönbe ülni pedig ott lenne a hely a többi hasonló cégvezetővel együtt remélem egyszer eljön az idő mikor ezek az emberek megfizetik az ellopott pénzeink árát rendesen. 

 

  Fizetés Bon-Sec ime : Havi 240óra + 2 nap szabi (mindig  kiírva soha ki nem vett  ) 101.000 Forint  (10 nap +2 szabi) Tudom most fogjam be  ne is merjek sírni örüljek van munkám van , hol melegedni de nem én kurvára nem örülök , hogy ha egy hónapban 21 munkanap van akkor nekem kiírnak két nap szabimat, mert azzal teljesítem a 21. napot . Ráadásul 4000 forintba elszámolva úgy , hogy egy kibaszot szabi  miért nem minősül egy napnak miért csak kettő szabi vált ki egy munkanapot kedves E. Attila, miért 4000 forint egy nap miért nem a pótlékokkal csökkentett alapbért kapom egy szabadságra fizetségként kedves E. Attila . Ráadásul ha itt tartunk akkor én minimálbér alatt keresek hiszen 168 órára : 65000 Ft a keresetem de persze ezzel is létminimum felet vagyok .  

 

 

 

 Nagyon örülök a mesterségesen a békapicsája alatt tartott fizetéseknek bármerre is nézek lehet az bármilyen szakmunka . Szakmunka na igen mire fizetik majd sokan portás, telepőr egyszerűőrként a kamarai tagságot , ráadásul vizsgáztatnak minket 5 évente a semmire,  megbecsülés semmi a szakma meg lassan süljed a semmibe. Kedves E.  Attila a kedves feleségének meg szóljon , hogy ne hordja olyan magasan azt a kibaszott orrát ami nagyobb mint a szilikon a mellébe , mert nem áll jól neki ez a stílus ! A kosár meccsen ha már nem is vagyok a cégnél találkozunk majd integetek . 

 

 Ja igen kedves Bon –Sec járőrök mert némelyik tényleg az és ők is szarul keresnek még ha nem is bökik oda Schl.Csaba főnökük orra alá , hogy kurva szarul keresnek én megteszem , jobb ha tudja , hogy csak azért basszák még az L200-ba a rezet , mert van maszek nekik ha hihetek a szavaiknak de hiszek . Fizetésük pedig nos ezt is tudom : 112000 Havi 240 óra + 2 nap szabi iegn IGEN ennyi fegyverrel az oldalukon, autóba alszanak , ugye hol a pihenőhely E. Attila .  Még azt is meg tiltotta nekik , hogy zuhanyozzanak .Feladataik napi postázás , pénzszállítás , riasztás kivonulás , gépellenőrzés ja igen itt még lehetne írni kedves Csányi Sanyiról is ugyebár Bonafarm csoport . 

Üdv mindenkinek puszi papikám puszi Elpapa, pusza mindenkinek , hogy menjen a Bon Sec vezetősége ahová most gondolom ODA igen


Vendég

#939

2015-10-21 05:05

Én már nem fizetek semmi féle kamarai szarságot,hiába a törvény,inkább lépek ebből a pokolból!!!

Vendég

#940 Re: Az én cégem az én harcom

2015-10-21 10:07

#938: - Az én cégem az én har  A Bon-Sec témához hozzá szólva    És akkor még nem beszéltünk a plusszokról gépőzés táblaírnokság és a szolgálati utasításokról a portás/telepőr szolgálati időben nem tévézhet nem hallgathat rádiót nem internetezhet és nem olvashat. Szolgálati időben 4 óra pihenőt tarthat külön pihenőhejségben ami bisztosítva úgyebár nincsen de a négy órát sem lehet kivenni mert éjel érkezik a tápos kamion de semmilyen formában nem alhatnak sem a telepőrök sem a járőrök de a 24-órás szolgálat után érjen haza biztonságba  


Vendég

#941 Re: Re: Az én cégem az én harcom

2015-10-21 11:06

#940: - Re: Az én cégem az én harcom 

 Ez az harcostárs , ez az ! 

 


Vendég

#942 Re: Re: Az én cégem az én harcom

2015-10-22 19:39

egy rabszolga

#943 Re: Re: Az én cégem az én harcom

2015-10-22 19:54

#940: - Re: Az én cégem az én harcom 

 Maradjunk a Bon-Sec nél....és akkor nem beszélve arról hogy többszöri feljelentgetésének a hatására lett a mostani kifehérítés..ha lehet ezt annak nevezni..mert a szarrágó vezetőség ismét olyan agyafúrt húzással jött elő hogy abból a kevés fizetésből még lefaragjanak ....hogy aztán több maradjon nekik viagrára meg siklósi fürdő belépőre..igaz? M.Roland úr....és ha már ennél a szeretett embernél vagyok..említhetném azt hogyan beszélte rá az embereit mit mondjanak a NAV-nál..ugyanis 1 hónapja jónéhány embere belett rendelve...de a nagy fejével ezt is megúszta....nem baj lagzi Lajcsi is így kezdte...remélem hamarosan cellatársak lesznek...E.Attilával együtt........arra kérnék minden Bon-Sec es dolgozót ha van vér a pucájában most talán együtt meglehetne fogni őket...ne hagyjuk hogy ezek azt csináljanak velünk amit szeretnének,majd utána röhögve nem emberszámba véve itthagyjanak mindent,,,,,mint a süllyedő hajót....

Börtönbe velük

#944 Éh bér cég Bon -Sec

2015-10-23 18:50

#943: egy rabszolga - Re: Re: Az én cégem az én harcom 

 Totál igazatok van, nem kell hagyni pont most  hogy meguszák amikor nagy a gáz a fejük felet had feleljen a mocskos szar alak E.Attila  meg a tsa i aki elop mindenünket és szarik ránk hogy miböl és hogyan élünk,ha tudnátok hogy milyen szinten utálják itt a városban az E.Attilát és ezt a BON-SEC és BONAFARM céget mert csak a picsajátszás megy a dolgozok meg éhen halnak,Én biztos hogy nem hagyom most ezt annyiban még meleg a dolog ezt már jó páran megbeszéltük  megkeresünk egy volt jó kolégánkat S ISTVÁNT ő tudja töviröl hegyire hogy hogy kell ezeket sitre jutatni 100% hogy segit, utálja ezt az egész társaságot , Jól tudom az utobi idöben több embernek is segitett pár dologban a cégnél !!!


Anonymous

#945

2015-10-25 09:49

Tisztelt Kollegák!

Mindenki jól tudja, hogy ezt addig fogják csinálni, amíg össze nem fogunk, és helyre nem tesszük a dolgokat. A fehérítésről annyit, hogy a portások maradtak portások, de lettek vagyonőrök is, csak a bér ugyanannyi:  portásé és vagynőré is. A 2017-es kötelező kamarai tagságról, csak annyit, hogy akkor szavazatunk is lesz. További jó munkát azoknak, akik gépet őríznek plusz pénzért, és plusz órákért. Mivel havi 264 órából nem tudják eltartani a családjukat.

Üdvözlettel: egy Portás

Börtönbe velük

#946 Re:

2015-10-26 08:54

#945: -  

 Ezt a kamarát is hogy intézte ez a cigány Elter ! kötelezöen oda kelet menni az embereknek fecnivel a kezükben és szavazni amúgy meg nem lenne sehol ez a patkány !!!! ezért is felvesznek  egy csomo lovét a tetüüü és haverjai ,én azt valom hogy kapja azt amit megérdemel ez a rengeteg adó csalás a képzések utáni pénzek a különféle jutatások nem kis pénz ,simán becsukják egy 10 évre ! én mindent kimásolok innen és elküldöm a NAV nak egy undorito egy tásaság ! meg hát a nyalo gép haverjai élen a MACELKA R HOFFER G SCHLAP CS a csicskái . kicsit megbiztatjuk a Pista barátunkat is  neki vanak fasza papirjai lesz itt ne mulas eddig is zajlot az élet faszán!!!!


Vendég

#947

2015-10-26 15:57

Csányi papa mit szól majd ehez mikor elküldöm neki ? :-) Igaz Elti papa

 


Vendég

#948

2015-10-26 17:41

Gyerekek én nekem is kell egy suzuki mint S Istvának!!!!!!! Mert Elti PAPA úgy félt  a Pistátol ,hogy azt is neki adta!!!!!!!!!!!!!     De most mindent meg fog tudni  Csányi úr!!!          


Vendég

#949

2015-10-27 10:18

Szerintem dolgozni kellene szarevő patkányok nem pofázni hülyeségeket!

Hogy apátok inkább a gumicsizmába verte volna a faszát nem jöttek volna ilyen görények a világra mint ti szószátyárok!


Vendég

#950

2015-10-27 12:01

A fentiekhez hozzászólnék pár gondolattal. Szerintem szerencsés emberek vagytok. Hogy mért? Azért mert egy viszonylag stabil és biztos vagyonvédelmi cégnél dolgozhattok, kérlek titeket és nyissátok ki a szemetek, legalább a biztonsági piacon nézzetek körül, évekre visszamenőleg nem voltak bejelentve egyes cégeknél a munkavállalók, a bérüket későn kapták meg vagy egyáltalán nem lettek kifizetve. Szóval, elmondásotok szerint meg az általam birtokolt információk alapján ti egy olyan cégnél dolgoztok, ahol hivatalosan bevagytok jelentve és minden hónapba megkapjátok a fizetéseteket , ami hogy mennyi az megint egy más történet ebbe ne menjünk bele ,de szerintem sokkal több mint egy közmunkaprogramba dolgozó  állampolgár bére , aki akár diplomával rendelkezik mert ismerek olyat. Ahogy elnéztem a fenti kommentekbe leírt mondatokat, figyelembe véve a szóhasználatot, helyesírási hibákat, csodálkozom azon, hogy kijártátok a 8 általánost. A képzettségi szintetekhez mérten az említett bér teljesen korrekt fizetésnek számít, de ez csak feltételezés nem tudhatom, hogy ki mit végzett, ez csak az elsődleges benyomás, munkához, élethez való hozzáállás alapján , amit kivettem a kis buzdító beszédetekből. Na szóval ,élethez, munkához való hozzáállásotok a következő : Azt a személyt, aki évek óta munkát, fizetést ad nektek , felnyomnátok bizonyos szerveknél , illetve személyeknél. Ha még a kis „forradalmatok” sikerrel is járna, azon gondolkozatok el , hogy akkor hol fogtok dolgozni ? Ki fog eltartani téged és családodat? Ja hogy van más jobb munka? Akkor mért nem dolgozol ott? Köszönöm szépen ennyit szerettem volna hozzáfűzni a témához.