Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!


Vendég

#1026

2016-01-04 19:34

Ez kurva nagy ! De szerintem is összefogás kell ! Szorgalmazom !!!!! De attól még a BON-SEC össze vezetője beveheti a faszom!

 


Vendég

#1027

2016-01-04 19:53

Szóval info Pistám , január 6. -n megyek lehet , hogy én is bent maradok de végre bukjon a cég is .

 Ha kell lesz nagy nyilvánosság én nem hagyom magam !  

Meguntam most végük ! 

K.A.

SÁRICS ISTVÁN

#1028

2016-01-04 19:54

Van baj látom  :))


Vendég

#1029

2016-01-04 20:28

Jaj Attila  Annyira örülök , sajnos azonban nincsen sok időm, így rövid leszek!

 Valóban nem ti vagytok a legrosszabb cég és nem ti vagytok a legnagyobb csalók de nekünk /nekem ti vagytok azok akik a szemembe a börtönbe valók !  

Itt kint azonban kell az oxigén amit te csak elszívsz előlem , ezért úgy gondoltam lépek egy nagyobbat előre.  

 Jan 6.-n mivel behívott a kedves NAV elvtárs , gondoltam végre kitálalok , ami meg nem éget el Danicpusztán bizonyíték azt beviszem, legyen mit kibogozni .

 Vajon én a gyenge elméjű őr , hogy jutottam ide , nos te és a hozzád hasonló oligarcha ,élősködő    férgek jutattak ide . Igen ti gondolok itt az általad védet Csányira , O. Viktorra és társaira .

  Ha pedig a fentről irányított NAV nem elég akkor jöjjön a nyilvánosság tisztuljon végre ez a szakma is.  

Nem vizsgák kellenek ide, hanem fizetés ! Csók Elter papi 

 István baj nem kicsi majd remélem megtudja a kedves Bon-SEC mi az a BAJ 

 


Vendég

#1030

2016-01-05 08:08

Hogy ebből milessz? Lehet semmi.

 

 


Vendég

#1031

2016-01-05 17:49

Az lesz nagy semmi ! Szerintem is ! Irány aludni ahogy szoktuk , este kilenctől reggel őtig !

 

SÁRICS ISTVÁN

#1032

2016-01-05 19:46

Majd LAUÉR ZOLTÁN eldönti hogy mi lessz ,gondolom ö is várja már a nagy napot 

Pincsi

#1033

2016-01-07 16:42

Mi van kis  népművészeti agyagedények? már 7.-e, és semmi melldöngetés?


Vendég

#1034 Re:

2016-01-07 17:38

#1033: Pincsi -  

 Melldöngetés? Mivan?

Pincsi

#1035 Re: Re:

2016-01-07 18:01

#1034: - Re:  

Állítólag tegnap ment pár IQ bajnok, emberszerű lény a kedves adóhatósághoz, hiányolom az infókat, hogy mikor kattan a bilincs... sok flepnis


Vendég

#1036

2016-01-07 21:44

Köszönjük minden ok! Folytatás Bp febr Xy én, ej majd kiváncsi vagyok amikor sorba hivnak  be beneteket akort mit kérdeztek szarzsákok ,azt hiszitek hogy viccelünk ? Az lesz a poén hogy nem tudjátok hogy kihez fussatok majd hogy  mit kell hazudni, mert vége a hazudozós idöszaknak majd mikor késztények elé lesztek álitva a szervnél azt jönn a hazugság és aztán a veletek szemben a valoságot igazolo papir a nevetekel úgy hogy ha mentek jól gondoljátok meg hogy a kérdésre mit fogtok válaszolni !Nem volt egyszerü idáig eljutni ! De pár éve az adóhatóságnak is az a célja hogy a cégnél bizonyos embereket felelöségre vonjanak bizonyos pénzek és egyéb más dolgok elszámoltatása miat ezt azért ti is tudjátok ! Máskülönben nem kellene a dolgozoknak hazudniuk amikor behivják öket úgye, Ti is tudjátok hogy az ELTER ATTILA az adózásban  és sok másban is nagyon sulyósat hibázott sok éven keresztül és ezt nálunk nagyon keményen büntetik van inforácionk bőven ezekhez a dolgokhoz csak nyugodság,Itt látszik mennyi eszetek van ahelyett hogy ne irnátok semmit inkább még olaj a tüzre amit csináltok ,De meglátjuk ki nevet a végén csak egy kis türelem még !Utána meg páratoknak már muszáj lesz türelmesnek lennetek azon a pár négyzetméteren ! :))))    

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2016-01-08 12:45


SÁRICS ISTVÁN

#1038

2016-01-08 21:27

Na működik itt minden mint a vekker pontosan ahogy kell ,Most már hamar a végére ér a történet mindenki a jól megérdemelt helyére kerül ! :)))


Vendég

#1039

2016-01-10 09:16

Kíváncsi vagyok ! Mikor nem lesz majd a főnököd akinek a seggét kell nyalni akkor , mekkora szád lesz Pincsi . A bőriben nem vetítenek amerikai focit kedvesem !  Ha olyan jó ez a cég miért sír mindenki ezt áruld el . Miért van az , hogy pár jó nyugdíjon tengődő kollegán kívül mindenki sír, mint állat.  

Na ez miért is van , nem csak azért , mert benne van a vérükben , hanem azért kedves Pincsi , mert szarul vannak fizetve és most itt ne az effektív munkát nézd hanem azt , hogy elmegy az életük és észre sem veszik , hogy megöregedtek, nem kellenek már sehova és ott ragadnak egy portán.

 Ahol 240-264 órában pont annyit keresnek , hogy mire kifizetnek mindent jó esetben van még valaki aki keres a családban , nos a hónap végén talán marad annyi , hogy megtankolják a kocsit . Ha pedig nem lesz változás, nos akkor nem csak itt, hanem minden szakmában !  

Akkor nem lesz majd aki ott ül Pincsikém  a kis főnöködnek 100.000 Forintért legfeljebb egy két hónapot és lehet olyan aki előtte már rabolt fosztogatott de soha nem kapták el így van vagyonőrije .  

Gondolva arra kiket vettek mostanság vissza a céghez és e felet még maga a nagy G. Sándor is szemet hunyt!  Köszi Pincsike és gondolkozz el ezen , mert ha nem lesz akinek nyalj akkor neked is keresned kell másik melót   !

 Pistinek meg annyit, mindent jól csinált és köszönet a sok infóért !

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2016-01-10 17:55



Vendég

#1041 Re:

2016-01-12 18:15

#1039: -  

 Tehát a pincsi is te vagy....


Vendég

#1042

2016-01-14 18:33

És gondoljátok,hogy minden szebb és jobb lesz?


Vendég

#1043

2016-01-15 11:49

Nyugatra eltávozott tollas kígyót figyeljétek, de keletről ő mutat majd utat!  

 Mondták a Majáknak anno az ő főpapjaik.   

  Mutatott is neki utat , ők voltak a spanyol hódítok!  

Na csak azért írom ezt le mert a majáknak is leáldozott és egyszer ennek a köcsög korrupt rendszernek is lefog, ahol könnyebb 5milló kis embert baszogatni, mint egy nagyot!  

 Mert az az egy nagy lehet, hogy 500 képviselő eltartója.    Van neki 500 seggnyalója  , 5 millió rabszolgája , 1,5milló biztos szavazója ! Na meg egy olyan ember a seggében, aki több olajt szökitek, mint a százhalombattai finomító egészen eddig! Most pedig a mi belügyminiszterünk!

  Minden tiszteletem az övüké, mert meg tudták csinálni mi meg végig asszisztáltunk ehhez!      Miért írom ezt ide, mert ez a cég pont egy épül fel mint a mi államunk !

  Van a fej (ő is seggnyaló valószínű Csányi segg ) annak van 10 seggnyalója , van 20 hű szavazója  vagy nem tudom, mennyi kell ahhoz , hogy elnök legyen valaki ma a kamaránál !

  Vannak rabszolgái na azok vagyunk mi ,na és igen mielőtt felmerülne a kérdés ,van pofája amit ha kinyit csak a hazugság dől rajta !

  De sajnos az elején említett maja történelemből példát véve, mi vagyunk a leigázott maják és ha majd nem tetszik a munkánk, hoznak hát rabszolgát a helyünkre aki nem sír , mert őrül a száraz kenyérnek is , ne feledjétek a kellettről, vagy délről jött rabszolga, nem akkora szamár és nem olyan türelmes mint mi !

  Maradok én is rabszolga, míg erőmből telik ,de az egyre kevésbé és várom a lehetőséget ami remélem eljön mi hamarabb !


Vendég

#1044 Re:

2016-01-15 12:18

#1043: -  

 Hát szépen leirtad,hogy mi van de hát ezt mindenki tudja, összefogni kéne akkor sok mindent el lehet érni. Ugy látom,hogy itt az sajnos nem lesz.Meg érdemeljük a sorsonkat.


Vendég

#1045

2016-01-15 18:04

Összefogás minden megyar emberből hiányzik , írigység , fájdalom  az van egymás szapulássa ha valaki kicsit ki akar emelkedni akkor úgy kell tenni mint már pár kolléga irány nyugat ! Egyébként szépen leírtad de innen tényleg csak egy segítaz pedig a tipli 


Vendég

#1046 Re:

2016-01-15 18:07

#1045: -  

 Igy igaz tipli innen addig amig nem késö


Vendég

#1047

2016-01-15 18:07

összefogás gyökér banda , nem kellenétek ti nyugaton se senkinek , öröljetek , hogy ennyit kaptok !  

Mi faszt akartok emelést lusta dögök vagytok, elhízott,eltonyult banda!  

Az Elternek csak köszönhetek ! 

Pincsi

#1048 Re:

2016-01-16 07:38

#1039: -  

Nos Kedves Vendég Barátom!

Én minden hónapban, időben megkapom a fizetésemet, ami nem nagy összeg, viszont ennyiért vállaltam. Ez munkával jár, nem pedig seggnyalással, bármilyen hihetetlen is azoknak, akik ezt hangoztatják azokról, akik dolgoznak, és kiállnak magukért.

Ha valakinek nem tetszik, hogy annyi fizetést kap, amennyiért szerződött, keressen más munkát, ne mások életével játszon (pár okoska aki jól kitalálta az összeesküvést, az gondoskodjon úgy 600-700 ember megélhetéséről).

Nincs azzal semmi gond, ha valaki többet szeretne keresni, az álláshirdetéseket böngésszen, és menjen jobb fizetésért máshová dolgozni, a lehetőség mindenki előtt nyitott, próbálkozni lehet, mint a kiskutyáknak. Én örülök, hogy van munkám, és meg tudunk élni, remélem, hogy ez így is marad, mert szeretnék a gyerekeimnek ételt rakni az asztalra, ahelyett, hogy azt kelljen mondanom nekik, hogy gyerekek, ma nem esztek semmit, mert pár bácsinak nincs más élvezete, mint apa keresetét elvenni - feltéve, hogy bármi alapja lenne annak, amit itt írogattok.

 


Vendég

#1049 Re: Re:

2016-01-16 14:25

 

 Az amitt kapsz az alamizsna mellette meg kilopják a szemed is ,Na az ilyen gondolkodásal van a baj mint amilyen te barátom 

 


Vendég

#1050 Re:

2016-01-16 14:36

Ja a faszopo korupt mindent elopo Elternek még bámit is köszöni !! Rohadjon meg igérgetni és a szemedbe hazudni azt tud a rühes ,nagyon nagyon bizunk abban hogy a Sárics jóslata beigazolodik szaga már van de adja a jóisten hogy katanjon a bilincs a tetven ,még köszöni gondoljatok bele mennyit eloptak tölünk a sok év alatt amig feketén fizetett az Elter ,nem azt kell mondogatni hogy van máshol állás ha nem tetszik undoritó gusztustalan börtönbe valo banda