Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!


Vendég

#851 Re: Re: Re:

2014-01-14 14:37

#849: - Re: Re:

Tisztelt Személy-Vagyonvédelmi és Magánnyomozói Szakmai Kamara!(élösködő,parazita az egészséges szervezeten búrjánzó rákos daganat)

NE SEGÍTSETEK NEKÜNK,NE VIZSGÁZTASSATOK MINKET,CSAK HAGYJATOK NYUGODTAN DOLGOZNI.FELEJTSÉTEK EL A VAGYONŐRÖKET.

Nem értétek el évekig,hogy tisztességes órabérekért dolgozzunk.

Nem értétek el azt,hogy normális juttatásaink legyenek.Ellenben fizethettük magunknak a céges ruhát.

Viszont évekig szedtétek azt a kamarai díjjat amiről kimondta az UNIO,hogy nem is lett volna kötelező.

Annyit tegyetek meg,hogy ELSZÁMOLTOK AZZAL A RENGETEG PÉNZEL AMIT BEFIZETTÜNK ÉS AMIÉRT KAPTUNK EGY NYAVALYÁS ÚJSÁGOT ÉVENTE.

prw

#852

2014-01-15 16:37

Ez a szakma sajnos úgy vicc,ahogy van.12 éve ebben dolgozom,de én még nem voltam olyan bizt cégnél,ahol tisztességesen kifizették volna ami jár,ne lettek volna mindenféle mondvacsinált indokkal levonogatások,ahol kaptam volna teljes szett munkaruhát,ahol nem aláztak volna meg nap mint nap,azzal,hogy semmibe sem nézik a munkámat,ahol esetleg idöben megkaptam volna a fizetésem,ahol nem hallottam még,hogy mert a megbizó még nem fizetett,ahol nem kellet volna mindenféle ingyenmunkát elvégezni a megbizo részére,mert a bizt ör ugy is ott van kijelentéssel le volt zárva a dolog,ahol lett volna szabadságom,fizetett pótlékom stb.Mind a mai napig ez megy,és sztem ez soha semmit sem fog változni.lehuzzák,megalázzák,semmibe sem nézik a vagyonört.Valaha mindezek ellenére,büszke voltam a szakmámra,mára már szégyelem kimondani is.
prw

#853

2014-01-15 17:54

Jelenleg szerintem igy néz ki ma,a vagyonöri szakma:menj dolgozni a saját költségeden,természetesen aprópénzért,ha nem kaptál munkaruhát,aminek nyilván levonták az árát,akkor vedd meg magadnak,mert ha nem,akorr azért lesz levonás,a megbizó minden utasitását legyél köteles végrehajtani,ha az nem lenne kötelességed,akkor is mert ö már saját melóst nem fizet a plusz munkáért hiszen te ugy is ott vagy,ne is álmodj róla,hogy be leszel jelentve rendesen,24 óra minden percében legyél toppon,gondoskodj a saját védelmedröl,mert ha megtámadnak az már a te bajod,ne elégedetlenkedj,mert van helyetted 100 másik/ami nem igaz/várd a fizetésed,és örülj neki de nagyon,ha esetleg idöben,és hiánytalanul megkaptad,vigyázz arra kinek mit mondasz,mert rengeteg a besúgó talpnyaló,és természetesen légy büszke a munkádra!

Vendég

#854 Re:

2014-01-24 09:20

#853: prw -

Ha most nem fogunk össze és nem mutatjuk meg az erőnket,ellenálásunkat akkor kifutunk az időböl.Mutassuk meg az országnak,hogy nem csak széthúzni tudunk hanem összefogni is.

prw

#855

2014-01-24 15:10

Igen,valóban össze kellene fogni,csak sajnos nem nagyon van kivel.pl;a jelenlegi munkatársaim magasról szarnak az egészre,csak háborognak amit max meg tesznek,az kimerül a váll meg szájhuzgálásban,és ennyi.szerintem kevés ember tudatáig jutott még el,hogyha ismét lehuzzák ezt a szakmát,márpedig nagyon ugy áll a helyzet,hogy ez lesz,akkor ezt a fajta pénzbeszedést,utána bármelyik szakmában megtehetik!az a gond,hogy kevesen vagyunk ahhoz,már aki tényleg tenni akar vmit,hogy érdemben bmin is tudjunk változtatni.sajnos.amugy tiszteletem azoknak az embereknek,akik folyamatosan azon dolgoznak,hogy esetleg mégse történhessen ez meg.

Vendég

#856 Re:

2014-01-29 06:33

#855: prw -

Ki az a német ferenc? Miért ő kamara elnöke?Mit tett a vagyönőrökért?Miböl él?Ezt az eggyet tudom:a befizetett tagdíjakból és vizsgadíjakból.

prw

#857

2014-01-30 07:32

Az alábbi kérdéseket is fel lehene tenni: mi az a vagyonvédelmi kamara?miért van létjogosultsága?ha nem érdekképviselet akkor mi?mit kapsz/kaptál a befizetett pénzedért?az ugynevezett kedvezményeket?azt amugy is megkapok átlag emberként,ha a megfelelö helyen vásárolok,fizetek elö.rendezvények?bárhova,bármikor mehetek,és nekem ahhoz nem kell éves tagdijat fizetnem sehova.az újságokat?amiben immár nyomtatott formában is nézhettük,hogyan pöffeszkedtek,a cégvezetök,tulajdonosok,akik szarba sem nézik a saját dolgozóikat?miért kerül nekem 5 évente 19e forintomba,hogy dolgozhassak?a vizsga ugye és az igazolványmegújítás.miért nem érdekel egy hivatali szervet,intézményt sem az,hogy milyen mocsokság megy ebben a szakmában?98-ban kezdtem,kissebb megszakitással azóta is ez a munkám,de semmi sem változott,ugyanaz a szar van most is.
andrás

#858

2014-01-30 08:19

német egy faszt szopó geci fidesz töltelék van egy olyan gyanum hogy a beszedett gempából juttatnak a zsernyákoknak én kötelet adnék a fidesznek

Vendég

#859 Re:

2014-01-30 17:49

#858: andrás -

Nem kell ez a hangnem,ezért nem vesznek minket komolyan.Okosan,kitartóan kell ellenük küzdeni és legyőzzük őket.Félnek ezek mert tudják,hogy ez a parazita ,vérszívó  magatartás nem mehet sokáig.


Vendég

#860 én

2014-01-31 05:10

tegnap picit körbenéztem az állások közt,portás,telepőr,éjjeli őr melókat találtam,és nem kell hozzá vagyonőri vizsga se,én ez felé a megoldás felé hajlok,nem akarok én bizt őr lenni,csak dolgozni nyugodtan,kamarai lehuzás nélkül,tejelünk mi a főnökeinknek igy is rendesen,legalább ezt a kamarai ingyenélő brigádot játsszuk már ki,ha másképp nem megy,hát igy
andrás

#861

2014-01-31 10:28

srácok fogkunk össze hogy ez a vérszivókormány eltakarodjon rajtunk is mullik áprilisban hisz nekik köszönhetjük ez a sok szart fogjunk össze a jelszó orbán pintér takarodj élösködökre nincs szükség üdv andrás
honda73

#862

2014-01-31 16:17

Emberek 17000 vizsgázott ör a kamara honlapján.
Aláírás mennyi?
Köszi.

Vendég

#863 Re:

2014-02-01 16:02

#862: honda73 -

2013 december 31-ig le akartak minket vizsgáztatni.Ahhoz képest  a 100000-ből 17 nem nagy eredmény honda 73 .


Vendég

#864

2014-02-01 18:22

KB 204 millió ft bevétel.
A villám sose melléjük vágjon!!

Vendég

#865

2014-02-03 11:23

Van valahol aktív fórum? Ez mennyire működik?

 

http://mbof.network.hu/

nico

#866

2014-02-04 19:23

A cégünk jelenleg írja össze a létszámot a képzésre. A területi képviselőnk szerint jön majd valaki, aki tart egy rövid előadást, majd közösen kitöltjük a tesztet, ezután mindenki távozik a kezében a friss "bizonyítványával". Így tényleg van értelme ennek az egésznek, és még véletlenül sem a pénzlehúzásról szól a dolog.......
A cégünktől hatan nem állunk be a sorba, kíváncsi leszek hogy emiatt felmondanak-e nekünk. Elővigyázatosságból már beszéltem munkajogásszal, emiatt nem mondhatnak fel senkinek, mert a bíróság nekünk ad igazat!! NE ÁLLJUNK BE A SORBA, MI NYERÜNK, NE MENJETEK VIZSGÁZNI!
nico coco

#867

2014-02-05 15:24

'A cégünktől hatan nem állunk be a sorba,' akko ti vagytok a hatökör. Oszt komám, hol vette a jogász haverod a diplomáját? Csak nem az Ecserin?
Nico coco

#868

2014-02-05 15:39

Nico köpd már ide hogy hol dolgozol, mert ahogy olvaslak hamarosan lessz felvétel nálatok a helyedre. 6 fő.

Vendég

#869 Re:

2014-02-05 19:11

#867: nico coco -

nico coco provokátor,ne is vegyétek emberszámba.

Válassz egy nicknevet!én

#870 Tárgy

2014-02-06 08:15

állitólag az ombudsman előtt már bukott a mutatvány,remélem az unió előtt is bukni fog,hála a jó égnek a mi főnökünk még nem akar hajtani bennünket vizsgázni
Nico

#871

2014-02-07 13:29

nico coco-nak! Csak erre az egy válasz reakcióra méltatlak: te már valószínűleg beálltál a sorba és levizsgáztál. Közben rájöttél hogy munkanélküli létedre (gondolom ezért vagy kíváncsi rá hol dolgozunk) hiába is van meg a vizsgád, akkor sem alkalmaznak sehol intellektuális gyengeséged miatt!
nico coco

#872

2014-02-08 11:06

Nico haver! Használdd már a kezed és töröld ki a csípát a szemedből! Míg itt álmodozol egy szeb vilátról az élet elrohan melletted.Mig páran (kicsivel több ál néven) már egy éve hergelitek itt magatokat szívinfarktus közeli állapotig, , addig a többi vagyonőr levizsgázik. É
nico coco

#873

2014-02-08 11:08

'hála a jó égnek a mi főnökünk még nem akar hajtani bennünket vizsgázni'
Igaza van a főnöködnek.Csak a vagyonőröknek kell vizsgázniuk, nektek kidobóknak, udvari kisegítőknek nem
én

#874 Re:

2014-02-09 05:18

#873: nico coco -

helyes te csak maradj vagyonőr,én jól érzem magam udvari kisegitőként is:)

 

N.I.I

#875 Kiszolgáltatottság!

2014-02-11 07:41

Kb 9 éve nyugdíj mellett kénytelen vagyok ezen területen dolgozni. 5 évig egy helyen,egy árúház láncnál dolgoztam,ezalatt több fő,és még több alvállalkozó,valamint területvezető cserélődött felettem. 1,5 évvel ezelőtt új területvezető nőt kapott az áruház lánc. Az adott üzletben 3 üzletvezetőt váltott le sorozatosan,a dolgozók elmenekültek.Magam egy alkalommal összevesztem,egy próbalopatás miatt,melyet a kasszás ellenőrzése végett folytatott.Az elbocsájtott üzletvezetőkkel a bolti lopások visszaszorítása érdekében részben saját kivitelezésű kamerarendszert hoztunk létre.Fél évig működött.Megnőtt az elfogások száma.Az összeveszés után leszereltem az eszközeimet és elmentem a területről.1,5 évig egy kiváló egri vagyonvédelmi cégnél dolgoztam balassagyarmati munkahellyel.Sajnos ezen érdekeltsége a cégnek megszűnt,és többed magammal munkanélküliek lettünk.Magam több helyen is beugróként helyettesítek.Folyamatos munkahely keresés közben úgy esett,hogy egy őrzésvédelmi cég felvett,de hiába mondtam,hogy az adott áruházlánchoz nem akarok menni,váltig állították,hogy ne törődjek vele,Ők kiállnak mellettem. Kb.. 8 napot sikerült dolgozni,míg az ominózus területvezetővel nem futottam össze!Köpni,nyelni nem tudott,még köszönni sem tudott.El kezdett telefonálni,-eredmény engem küldtek el!l,5 évvel ezelőtt az újonan kinevezett vezérigazgató címére imélben levelet,videókat csatoltam,eredmény csak az lett,hogy az őrzésvédelmi céget küldték el,pedig nem Őt kellett volna.Mára az adott boltban gondolom a hiányok miatt 24 kamerás rendszert építettek ki a bejáratnál "őrbódéval"az 1,5 év alatt a 17. őrt alkalmazzák./gondolom a nagyfokú hiány miatt/Szerintem az akkori levelem nem jutott el a vezérig,fű alatt elintézték.Szóbeszéd járja,hogy az adott üzletláncnál nagy leltárhiányok vannak.Az adott üzletben 5. üzletvezető váltás történt,és a régi dolgozók elmenekültek.Megjegyzem,hogy valaha az elfogási "listát"magam vezettem,szakmailag,sem erkölcsileg máig nem hagyok kívánni valót,ami a munkát illeti.Kár,hogy ezen oldalakra videót nem lehet feltenni,mert feltenném a másfél éve készítetteket,az akkor megírt levéllel együtt!Minket Őröket semmi és senki nem véd,és mindenki lehúz.A kamara sohasem segített,és nem is fog.Csak követelni tudnak,de se szabadság,se táppénz,se túlóra díj,se érdek képviselet! Röhej az egész!