Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!


Vendég

#976 Re: Re:

2015-11-08 07:19

#962: - Re:  

 Csak utána kellett volna számolnod egy kicsit!130.000Ft:312 órával=416,70Ft/óra,101.000Ft:240 órával=420,80Ft/óra.

Most ugrálnom kellene örömömben,azért a 4,10Ft-ért?A közmunkásnak többre jön ki az órabére mint a miénk!

SÁRICS ISTVÁN

#977

2015-11-08 20:26

Még a kézilabda meccseket is fekete pénből fizeti a Bon-Sec ej ej !!!


Vendég

#978

2015-11-09 20:15

István nagyon igazad van ,Remélem sikerül a terv és bebukik ez a tetü banda 

Elin!

#979 Re:

2015-11-10 06:28

#977: SÁRICS ISTVÁN -  

 Első P. NAV ellenőrzés: behívottak+30000ft,tudják,hogy mit mondjanak.


Vendég

#980 Re: Re: Re:

2015-11-10 07:59

#976: - Re: Re:  

 Hát igen,ezt mondom!Hiába jobb a nettó órabér,ha kevesebb az óra.Havi pénz a lényeg,a végösszeg.

Mátyás Király

#981

2015-11-14 07:36

Azta kurva ...ezeket olvasva.

SÁRICS ISTVÁN

#982

2015-11-14 09:06

Hát igen,Ilyen egy Vagyonvédelmi cég amelyik meglopja a dolgozóit ,Azt hiszik ez sokáig megy egyszer felelni kell ha nem holnap holnap után, Egyszer kattan a bilincs !! Van köztük egy akire még a műanyag lakat is rárohad !! :)))

Mátyás Király

#983

2015-11-14 11:02

Tudom, én is ennél a cégnél dolgozom.

SÁRICS ISTVÁN

#984

2015-11-14 11:29

Na akort képben vagy hogy milyen trógerek :)))

Szilágyi Erzsébet

#985

2015-11-14 16:02

Ez nem a fiam! Gondolom fasz és szopó...az, hogy ki nem tudom...

Merlin

#986

2015-11-15 10:39

Erzsébet, lenne itt pár dolog. Ez egy nem azonositható oldal szemely azonosságra mint pl a facebook nagyreszen levo kommentelo emberek. Ezaltal akar lehetoseget biztosit arra is hogy on vagy barki lehessen itt egy cegvezeto is kozuluk. Azon elgondolasbol irva , megtudjak ki lazad ellenuk.A fasz meg a szopast olvasva , gondolom hogy on egy no. A nick neve alapjan, tehat on tolem tobb faszt szophatott le a valosagban, mint en. Mivel egyenlore meg meleg nem szandekozok lenni, A masik emberkenek irom, tul sok neveto jel szerepel a mondataid kozott es vegen. Ezen irasmod komolytalansagrautalhat vagy iszol mint a godeny. Nem lesztek ti arthur kiraly lovagjai soha, mivel azok kihaltak reges regen. Aki nem uszik az arral  az belefullad az ar utan hagyott iszapba. Aki uszik vele az meg elfarad es elmerul, ugy hal meg. Vannak akiknek van csonakjuk , ok a tulelok. De azok nem ti vagytok es en sem. ;-) 


Vendég

#987

2015-11-15 18:56

Jók a nevek, tehát bölcs Merlin te is szoptál párat, így férfiként kicsit gázabb de egészségedre.

Ugrokutya

#988

2015-11-16 07:11

 Szerintem senki nem volt kènyszeritve ennèl a cègnèl dolgozzon. Számtalan lehetősèg van hazánkban.  Közmunka, stadion gondnok , rendőr, stb. Na ezeknèl a cègeknèl nem lopják el a juttatásokat. 3 hónap próba idő alatt van lehetösèg a felmondásra, ha nem felel meg az állás. A buzi, sèrtegetős tèmát a nö kezdte. 


Vendég

#989

2015-11-16 21:49

A baj az basszátok meg , hogy minden cég nem csak vagyonőrcégek  el mehetnek  majd szépen lassan a jó kurva anyukba , mert nem fognak találni csak nyugdíjast vagy dolgozni nem akaró húszon éves suttyókat (tisztelet a kivételnek)vagy netán olyan még itthon maradt munkaképes embereket  aki magasról leszarják a munka minőségét és csak a hónap végén várják , hogy jöjjön az a kis kurva pénz , hogy lehessen etetni a családot , mert nagyjából arra vagy még arra sem elég a hazai kereset ! 

  Nem tudom milyen a ti cégetek valójában ,de egy biztos ha ültök a seggeteken és várjátok a sült galambot meg azt , hogy majd segíteni fog valaki akkor még kb 20 évig ott ülhetek és álmodozhatók a szebb jövőről ,több bérről meg a jó munka körülményekről , álljatok fel kezdjetek magatokkal valamit. A nyugdíjasoknak csak annyit nem most hanem anno a rendszerváltás idején kellett volna odaállni a taxisok , bányászok mellé és kilógatni pár politikus belét , lehet hogy ma nem 60.000Ft  lenne a nyugdíjatok és nem kellene 240órát robotolni a megélhetésért . 

   Akinek meg kurva sok hitele van egy tanács: adj el amit tudsz, tanulj nyelvet mert itt csak vegetálni fogsz és ha van rá lehetőséged és kellő akaratod menj és dolgoz kint vidd a családod, mert kell a hely a zsidó férgeknek ebben  a kurva országban amit majd vissza sírsz de addigra már Ausztria vagy Németország , Anglia lesz a te hazád és csak szívedben maradsz magyar . Ez a jövő nagyjából !  

  Nem kell szidni senkit, vágjátok a pofájába én már megtettem és  jó érzés  és még valami változtassatok , mert ha nem akkor meg ne sírjatok! 

   Ja Ugrókutya vagy ki vagy neked csak annyi, de kényszerítve van mindenki ha nem akar éhen halni  el kell viselje  a szart is mert az is több a semminél ! 

 

SÁRICS ISTVÁN

#990

2015-11-17 06:08

Ez a vendég is egy Bon-Sec es dolgozó az 100%,Miért ilyen elégedetlen ennél a cégnél mindenki nem is értem !! De látom ez az Ugrokutya nagyon elégedet a cég adómányaival biztos ö is Elter jó baraátja együt nyalják a zsiros bödönt Mert csak olyanok irnak róla jó véleményt,Mostmár kibirjátok ezt a kis időt úgy sem húzzák már sokáig :))))

 

Ugrokutya

#991

2015-11-17 15:29

Dehogy, nem kaptam 30 ezret hogy kussoljak. 300 ert, meg egy terepjaroert talan....de rohog a vakbelem a sok ostoban. Itt jatszatok a herkulest,ahelyett csendben tennetek amit elterveztetek. D.

 

Ugrokutya
Vendég

#992

2015-11-17 15:34

Azok az emberek nincsennek kenyszeritve semmire akik mar mindenuket elvesztettek. Ok nyernenek meg ilyen harcokat, de meg ti is vadaskodtok. Gyanusitgattok masokat, igy marad minden majd a regiben. Ha megsem, becsukjak oket? Aztan 100/200 dolgozo elveszti azt a jovedelmet is amit ilyen modon kap. Az jo lesz??? Mibol gondoljatok egy korrupt orszag, korrupt vezetesel, korrupt birosagokkal a kisemberek melle all? 

SÁRICS ISTVÁN

#993

2015-11-17 16:57

Azért hangosztatjuk itt hogy mi vár rájuk mert nekünk nincs mit szégyelni meg hát azért hogy tudjanak felkészülni a kolégiumi hószú életre ,Mi nem vagyunk szivtelenek segitünk nekik mielőbb jó helyre kerülni !A segnyalokon kivül a cégnél mindenki a fejüket szeretné szerinted ki sirna ?? Meló volt van lesz ez csak egy szar duma hogy hol fognak dolgozni ha ezek menek a levesbe ,Úgy beszéltek mintha csak ez a szutyok cég létezne a környéken !! Úndoritó hogy sok sok éve lópnak fekete pénzt fizetnek adót csalnak képzésre való támogatásokat vesznek fel amit szintén elopnak képzés meg sehol , céges papirokat égetek Danitz pusztán és otthon és még van pofátok védelmi beszédet irni nyavajások,Tetem egy igéretet amikor eljötem hogy a sok szarért megfizetnek ezért segitek a sok éh bérért dolgozó embernek!!   

Ugrokutya

#994

2015-11-17 17:34

Ez olyan igazsagos Matyas kiraly szoveg. Eddig ertem is, de olyan rendszer fogja elitelni majd oket akik szinten teged es mindenkit meglop, atver . Lasd Felcsuti stadion, kisvasut, futheto focipalyak. Kobanyak es stb. Nem ebredni kell az almokbol , hanem felebredve latni mindent egysegesen. Ezen az alapon jelentsetek fel a kormanyt is.

SÁRICS ISTVÁN

#995

2015-11-17 20:21

Pár szarral kevesebbbb ez már valami ,te meg csak forogj a homályodban és sok sikert a 240 o 110 ft hoz ,Te egy okos vagy ,Nyugdijba is innen menj de nehogy megszólalj hogy miért 40 ez a nyugdijad majd 


Vendég

#996

2015-11-18 07:07

Neked az élettel van bajod István. Menj el politikusnak hozz jó döntéseket. Legyél vállalkozó, csinálj céget, stb. Igen én egy portás vagyok (ha hiszed ha nem)  100.000 feletti fizetés nekem jó. 10 nap munka egy hónapban.  20 nap otthon. Mindenki választhat, hogy hol és mennyiért akar dolgozni. Ezt mondod te is, hogy 1000 céget fel tudsz sorolni nekünk. Hát sorold fel segíts így. 

Ugrokutya

#997

2015-11-18 08:06

Több cégnél dolgoztam, sajnos mindegyiknél ez volt mint itt. Írtam hivatalos állami cégeknél , hivatalos a fizetés.Tiszta mint a patyolat....A hidra feje István, mikor levágják újra kinől és mégtöbb lesz neki. Akkor becsüllek ha igaz minden amit itt olvastam, tesztek azért ami sérelem ért titeket. De ez nem jelenti azt jobb lesz majd töle bármi is, gyógyír lesz maximum a sérelmetekre .Mert ez egy ilyen ország, a sok korrupt ország között. :)

Szolgálatban Aludj Azért Fizetnek:-)
Vendég

#998

2015-11-18 10:31

A vagyonvédelmi cégek vezetöinek,min. 70%-ának sitten lenne a helye.Ilyen egy alja szakma nincs mégegy az országban,ahol ilyen mértékben nézik semmibe,lopják meg,alázzák meg a dolgozót.Néhány cégnél dolgoztam már én is,de egy sem volt olyan,ahol ne ment volna a mocsokság a lehuzgálás.A fizetésemet időben soha meg nem kaptam az évek alatt,mindig hónap vége felé.Az ember ha szólni mer,akkor jön a duma,h még nem utalt a megbizó,nincs pénz.De luxusra van,autók,kurvák,új ház,stb.Ha keményitesz,akkor jönnek a verőemberek,meggyőzés képpen.Se munkaruha,se pótlékok,se szabadság,semmiféle költségtérités,egy cégnél sem,ahol melóztam.240-300órákat havonta,szarért fosért,minimálbérért sem,nyomnélkül,bejelentetlenül.A különbség csak annyi a cégek közöt,h van ahol jobban,van ahol kevésbé néznek szarba,lopnak meg.De a lényeg ugyan az.Tiszteletem azoknak,akik ez ellen küzdenek!


Vendég

#999

2015-11-18 14:10

István !! Lesz nyugdíj? Ezt kitől tudod? Fejtsd ki ezt bővebben,

ez jobban érdekel mint bármi.  

SÁRICS ISTVÁN

#1000 Re:

2015-11-18 16:17

#996: -  

 Az ilyen tudásuakal van a baj barátom mint te ,Szomorú hogy elégedett vagy 100 ft al gondolom az igényed is akora mint a fizetésed ,de szerintem te vagy az az ember akinak azt mondják hogy holnaptól már csak 80 ft de neked az is jó mert életképtelen vagy és ennyi a lehetöséged ,Amugy komoly a melód, még jó hogy kapsz érte ennyi pénzt gratulálok :))