Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

Quoted post


Vendég

#950

2015-10-27 12:01

A fentiekhez hozzászólnék pár gondolattal. Szerintem szerencsés emberek vagytok. Hogy mért? Azért mert egy viszonylag stabil és biztos vagyonvédelmi cégnél dolgozhattok, kérlek titeket és nyissátok ki a szemetek, legalább a biztonsági piacon nézzetek körül, évekre visszamenőleg nem voltak bejelentve egyes cégeknél a munkavállalók, a bérüket későn kapták meg vagy egyáltalán nem lettek kifizetve. Szóval, elmondásotok szerint meg az általam birtokolt információk alapján ti egy olyan cégnél dolgoztok, ahol hivatalosan bevagytok jelentve és minden hónapba megkapjátok a fizetéseteket , ami hogy mennyi az megint egy más történet ebbe ne menjünk bele ,de szerintem sokkal több mint egy közmunkaprogramba dolgozó  állampolgár bére , aki akár diplomával rendelkezik mert ismerek olyat. Ahogy elnéztem a fenti kommentekbe leírt mondatokat, figyelembe véve a szóhasználatot, helyesírási hibákat, csodálkozom azon, hogy kijártátok a 8 általánost. A képzettségi szintetekhez mérten az említett bér teljesen korrekt fizetésnek számít, de ez csak feltételezés nem tudhatom, hogy ki mit végzett, ez csak az elsődleges benyomás, munkához, élethez való hozzáállás alapján , amit kivettem a kis buzdító beszédetekből. Na szóval ,élethez, munkához való hozzáállásotok a következő : Azt a személyt, aki évek óta munkát, fizetést ad nektek , felnyomnátok bizonyos szerveknél , illetve személyeknél. Ha még a kis „forradalmatok” sikerrel is járna, azon gondolkozatok el , hogy akkor hol fogtok dolgozni ? Ki fog eltartani téged és családodat? Ja hogy van más jobb munka? Akkor mért nem dolgozol ott? Köszönöm szépen ennyit szerettem volna hozzáfűzni a témához.

Válaszok


Vendég

#953 Re:

2015-10-28 06:00:49


Vendég

#962 Re:

2015-11-01 05:39:25

  • #950:  Igaza van.Ha ezek az emberek mennek a büntetés végrehajtás kezei közé,el kéne gondolkodni,miből fogom visszafizetni az elmaradt adót.Kb 1,5 millió ft.De pár hónapja még többet kerestem,sokkal többet.Órák is voltak rendesen,de nem kellett gondolkodnom,a másodállásról,amiből a kijövünk otthon.Gondolkodni kéne,nem hőbörögni.Mi volt? havi 312 óra =130000 ft. Mi lett? Havi 240 óra 101 000 ft.Melyik is a jobb?