Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

SÁRICS ISTVÁN

#1001

2015-11-18 16:35

Amúgy meg szarok arra ki mit gondol és ir nekem ez a véleményem ha nem tetszik van pár lehetöség ,Ez jár nekik ezt érdemlik,Egy normális cég cégvezetö nem kéri a dolgozoit hogy hazudozón különbözö szerveknél ugye?? Valki irta hogy ezt meg azt ne mert jönnek a verö emberek, Én nem félek mert tudom hogy kihez kell utána menni ő meg tudja hogy nem csak beszélek egyszer bizonyitottam de másodszor sem marad el , Nem is értem nem lehet úgy válalkozást üzemeltetni hogy nem lopom meg a dolgozóimat ez baromság 

Szolgálatban Aludj Azért Fizetnek:-)

#1002 Re:

2015-11-18 16:53

#1001: SÁRICS ISTVÁN -  

 Félreértessz,én mint általánosan bevett gyakorlatot irtam a verőembereket.Mert nem egyszer láttam már mit müvelnek,ha gáz van a jellemtelen cégvezetők.Maguk helyet küldik a csicskáikat,mert ők beszarnak,és tiszták akarnak maradni,ha a melós mégis visszavág.Persze,hogy csak kevés ember fosik be ilyenkor,csak azt tudják megfélemliteni akit lehet.Melyik szakmában művelik ezt a dolgozókkal?Csak ebben.Egyébként kitartást neked.Én is hasonló cipöben járok,csak más a helyszin.Nekem,nekünk is elegünk lett végképp,sok tisztességesen élni akaró kollégával együtt,ebből a mocsokból,ami a szakmában megy.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2015-11-18 17:23



Vendég

#1004

2015-11-18 18:40

Ja István te szarsz mindenkire. Én több Bon-Sec-nél dolgozó nevében írom, hogy megkaptuk mindíg a fizetésünekt nem kellett könyörögni, soha nem ért semmi atrocitás vezető és beosztott között. Akinek mint te nem tetszett elmentek. Az, hogy Te miért mentél el az te dolgod, de ne beszélj a dolgozók nevében. Arra kérlek több dolgozó nevében a Te nevedben írogass ide ne olyan vagyonőrök nevében aki dolgozik és nem értenek veled egyett teljes mértékben. Te a saját dolgoddal törődj. Köszi. 


Vendég

#1005

2015-11-18 19:33

Szarjál magadra!!!

 


Vendég

#1006

2015-11-18 20:02

Sziasztok! jelentkeztem a Bon- Sec-hez. nem voltam bejelentve ez idáig. Kapják be. Ez is egy ilyen cég?

Nekem azt mondtaák, hogy  be van jelentve mindenki. Választ tudtok adni. Köszönöm. 

SÁRICS ISTVÁN

#1007 Re:

2015-11-18 21:01

#1004: -  

 Ki a fasz vagy te?? te biztos egy remegö pitizö puncs vagy !! Elter kiskutyája csak azok irogatnak ide ilyesmit, basza a csőröd a valóság ,Lehet pofára esnél ha tudnád hogy milyen kevesen vagytok akik nyaljátok a valagát ,Amugy meg azt irok amit akarok csak az igazat ,Legalább lenne benned annyi te agyatlan hogy oda irnád a neved tudjam ki ez a nagy pofájú,Azt hiszed hogy ha ide irogatsz puncsos szövegeket  feljebb kerülsz a létrán te okos ,van egy kis köd az agyban böven :)) 


Vendég

#1008

2015-11-19 15:39

Ki ez az 1004 beszolo nyald az Elter valagát te majom még van pofád it irogatni 

Elin!
Vendég

#1009 Re:

2015-11-20 05:45

#1004: -  

 Én is Bon-Sec dolgozó vagyok,az igaz,hogy a minimálbért átutalták,meg a borítékost időben megkaptuk,a befizetett szját pofátlanul még egyszer levonták a nettóból,régebben utalványt is kaptunk,ellen értékét levonták a nettó órabérünkből,ha neked ez igy jó akkor te a csicskákhoz,és seggnyalókhoz tartozól!


Vendég

#1010

2015-11-20 08:00

Az rég volt mikor kaptunk utalványt. Azóta is ott dolgozol? Gondolkodj el. Már leírták páran tanulj szakmát, nyelvet stb. Próbálj szerencsét. Én azt tettem, nyelvet tanultam. Megérte. 


Vendég

#1011

2015-11-23 11:28

Akar a picsa nyelvet tanulni, lehuzol 312 orat , sokszor szo szerint olyan tarsakkal akik agyilag letardaltak vagy ideg gyengek , akkor ezt fizessek meg.:-D Nekem jo a fekete penz is 100% ban, nwm sirni kell hanem megtanulni lopni mint ok, okosan.:-D 

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2015-11-23 13:32



Vendég

#1013

2015-11-24 08:22

Hajrá :-)))))))

 


Vendég

#1014

2015-11-25 18:27

Adjatok a tetveknek hajrá István 


Vendég

#1015

2015-12-22 18:26

István megérkezett a behívom a NAV hoz január 6 ra  B.J  P.CS  V.K


Vendég

#1016

2015-12-24 14:59

 Azt is mond el milyen fasza csávó a főnököd , hogy kaptál 5000Ft Tesco utalványt amit csak ott tudsz levásárolni , vajon ő ezért mekkorát markol a Tesco-tól , úgye mert az ilyen ügyfél jól jön BOLDOG KARIT Elti papa visszatértem és folytatom a hadjáratott . A Pisti meg jól csinálta azt amiről mind tudtok , ez járt a kis fasznak , meg a sleppjének , akik tövig nyalnak , mert ha féreg főnök kihullik munkanélküli kis GECIK lesznek .

 Jöhet a komment seggnyalok , támadjatok nyugodtan, bírom !!!!!!!!!!

Vendég

#1017

2015-12-25 09:37

Szép új év vár rájuk ezt érdemlik :)


Vendég

#1018

2015-12-27 10:08

Nem tudom elképzelni hogy ezt megússzák ! kicsit bele olvasgattam elég komoly dolgok ezek itt ,Egy Szekszárdi céget ugyan így számoltak fel ! Ugyan ilyen petíciós oldalt csináltak a volt cégnél dolgozó jogilag sérült emberek és egyik nap már az újságban lehetett olvasni !Én egy kívül álló vagyok soha nem dolgoztam ilyen cégeknél de tényleg nagyon durva dolgok ezek,és ha tényleg ez így van akort megérdemlik !


Vendég

#1019 Re:

2015-12-29 09:38

#1015: -  

 Segitek :) 


Vendég

#1020 Elkeseredés

2015-12-31 12:39

Uuuuuu gyerekek ezeket a sorokat olvasva elsem hiszem hogy ilyesmit megcsinálnak dolgozókkal !Hogy hazugságra kényszeritik öket csak azért hogy x embereket ne vegyen elö az éppen vizsgálodo szerv ,én csak anyit tudok hozáfüzni hogy manapság nagyon nehéz elbújni az igazságszolgáltatás elöl ,föleg ennyi sérült ember meg ilyen komoj vádak de ha csak a fele igaz akort is nagyon komoly dolgok ezek, és azért ilyen nyilt oldalon!! Ahogy olvasgatam itt nem két ember irogat csak hanem jó páran, Öszintén hogy jó nem fog eböl kisülni az 100 nem cserélnék a cég vezetésel az tuti !itt azért sujos dolgok vanak megfogalmazva ,nagyon sajnálom hogy ilyen dolgok megtörténhetnek egy cég alkalmazotaival elszomorito. Elnézést a helyesirásért de nem birtam ki hogy ne szoljak hozzá !

 

Elin!

#1021

2016-01-02 14:32

 Elter! Biztos emlékszel ránk,mi vagyunk akiknek be fizetted a kamarai tagságot,hogy a papircetlire írt neveket,a régi kamarai elnőkségnek fel olvassuk! Ilyen csalás által vagytok ott,fűt fát beigértél,hogy jobb lessz a vagyonőrőknek,nekünk nem lett jobb ,nektek jobb lett, ez látszik! Gondolkodj el a fizetéseken és az óraszámokon!De lehet,hogy minket is le akarsz fizetni? NEM TUDSZ!


Vendég

#1022 Re:

2016-01-03 18:40

#1021: Elin! -  

 Szerintem elgondolkodott ! Szerinte éppen elég amit kaptok , leszarja ezt is meg a többi írományt is éli világát szarik az rátok

 neki van meg a többi kis királynak az országban és őt kurvára nem hatja meg ha te nem élsz meg ebből

 csak nyomás melózni . Rabszolgák vagytok / vagyunk ennyi a nyers valóság, ha komoly változás kell akkor nagyobb fejeket kell levágni mint az Elteré  

Bocsi !!!!!!!!!!!!!!!!


Vendég

#1023

2016-01-03 19:04

De mi azt szeretnénk hogy ő feleljen a sok csalásért az ELTER és fog is ebben az évben méghozá 6 án amit fent irnak :)))


Vendég

#1024

2016-01-03 19:12

Elti papa látom gyűlnek a rajongóid , egy szép napon eljön a rabszolgáid ideje és visszakapjátok  mind azt ami jár nektek .  

 Jobb lenne ha kamarai gyűléseken Pesten és a többi helyen is megemlítenéd , hogy már nem üresfejű droidok ülnek a telepeken,  hanem gondolkodó érző emberi lények aki tudnak olvasni  és van annyi eszük , hogy mihez is van joguk és mihez nem .

 Jó lenne ha találkozhatnák személyesen Orbán és Csányi haveroddal és megkérdezhetné mi az apjuk vérvörös faszáért vannak a fizetések ebben az országban a tíz ével ezelőtti szinten  tartva .

   Miközben tőlünk nyugatra a három , négy , ötszörösét keresik ennek !

  MIÉRT ? Valódi választ várnák azonkívül , hogy birkák vagyunk és ennyiért itt basszuk a rezet .  

Miért kell nektek kurva jó verdákban feszíteni , miért van , hogy minden csicsádnak van vagy volt a nevén cég  úgye  SCH. Csaba a Logisztika ahonnan tudjuk bérelni a kocsikat meg kettős könyvelést elkövetni vajon miért vannak a Bon –Sec  autók a Vectorius neve alatt ?????????

 A kollegáim meg majd beszarnak ha meglátnak titeket, ki a faszom vagy te KI??????  

 Remélem felbasztam a cukrodat te idióta ELTIKE    

A RABSZOLGÁD  HAVI hetvenért mert ennyi lenne normál óraszámban  Nyald ki te tetű !!!!!!!!!!!!!!  

Most már szeretnék találkozni én is veled S. István tudnánk miről beszélni !

  Remélem a nyalokáid írnak egy pár sort PAPIKÁM 

 


Vendég

#1025

2016-01-04 19:28

Nem fikázni kellene hanem összefogni és ameddig nincs normális béremelés addig sztrájk.Higgyétek el nincs helyettünk 100 ember ez már csak duma. Jelentgetéssel nem érünk el semmit mindig lessz valaki aki viszi továb az egész szart. ÖSSZEFOGÁS ja nem vagyok az Elter csicskása