Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

maci laci

#901

2014-05-02 18:08

a roccohoz senki ne menjen dolgozni az aréna plázába se menjetek jogtalan levonás baszogatás élet veszélyes cégek ezeket kerüljétek nagy ivbe mocskos élösködő banda kizsákmányolók

Vendég

#902

2014-05-25 14:14

Ne vizsgázzatok drága barátaim én és a kollégáim sem tettük!!!!

Vendég

#903 Re: Re:

2014-05-25 14:20

#856: - Re:

Igazad van a németh ferenc egy élösködő fasz!!!!

RAMBO

#904

2014-05-25 14:30

Németh ferkóóóó verd anyádba megálj csak megleslek de kipicsázlak!!!

Vendég

#905 Re:

2014-05-30 21:20

#904: RAMBO -

Most mi van? Semmi hír

rocky

#906 Rambo

2014-06-07 13:32

Kedves barátaim azért csinálják ezt a vagyonörökkel mert nincs köztünk összetertás, másrészt gyávák a kollégák hogy feldobják ezeket a szemét cégeket. Mert inkább képesek éhbérért dolgozni nehogy elvesszitsem az állásom cimszóval eltartják ezeket a szemét cégeket. Munkaügyi birosághoz kell fordulni ugyanis alkalmazotként jár a szabadság, müszakpotlék,fizetett ünnep,stb.De a hülye emberekkel azt lehet csinálni amit csak akarnak.Magunknak kösszönhetjük ezt az egész kialakult és tarthatatlan helyzetet és még a kamarát nem is emlitettem.

rambonak

#907 rambonak

2014-06-09 12:16

te bisztos hogy meleg vagy egyébbként nem jutnának az eszedbe, ha egyáltalán van neked ilyen, egy másik férfiról  a szexuális aktusok.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2014-06-11 12:49


RAMBO

#909 907 Re

2014-06-11 12:59

Meleg az a pupos édasanyád aki homokért baszott a sivatagba. Az ilyen faszok milyatt tartunk itt mind te.

Vendég

#910 Re: 907 Re

2014-06-11 15:41

#909: RAMBO - 907 Re

inkabb a hozzad hasonloak miatt


Vendég

#911

2014-06-12 09:48

910 Ha nem tudsz a témàval kapcsolatban irni mit keresel itt.

Vendég

#912

2014-06-24 18:05

ha nem fogunk össze meghalunk nagyon hamar kínok között
Totó

#913 Bérezés

2014-06-29 12:31

Nem tudom miért ez a nagy felhajtás,ha nem fizeti ki a törvényben előírt bért,szabadságot,fizetett ünnepet az a tetves alvállalkozó! Csak a szöveg megy ,tenni mit tettetek érte,hogy ne így legyen ? Legecized, az anyát szidod,stb! Nem ez a megoldás! Van törvényes út,ez pedíg vagy feljelented a Munkaügyi Bíróságon ha ez neked nem elég ,még a NAV-hoz is fordulhatsz ha a szabadságod nem fizeti ki,mivel adózatlan jövedelmet vág zsebre!! Ha a trágár szavakban látjuk a megoldást,káromkodhatunk az ég tudja meddíg,ezek legalább jót röhögnek rajtunk! Ne legyen félsz a seggetekbe végül még a munkával is ki lehet velük tolni úgy ,hogy egy kis összeféréssel nem veszitek fel a munkát,kész tények elé kell állítani őket,csak így fognak meghátrálmi,ha összefogunk! Én már ezeket a fórumokat megjártam,és van munkám,nem állt helyettem oda az alvállalkozó dolgozni! De ha továbbra is csak ez az értelmetlen szövegelés megy ,nincs eredménye! Nem szövegelni kell ,hanem tenni valamit,nem befosni,jaj nem lesz munkám stb,Itt legyen minden nyilatkozó legalább olyan fasza gyerek,hogy a szövegen kívül mer tenni is valamit!!! Ha nem akkor a szövegelésben, anyázásban se legyen ,nagy legény,ha igen álljon oda ,és vágja a pofájába az illetőnek a mondókáját!Ezért tudták megcsinálni velünk a vizsgáztatást,a bérünk részének lenyúlását,táppénz ,szabadság,fizetett ünnep nem fizetését,mert a láthatatlanságban van csak mersze sok vagyonőrnek nyilatkozni!!! Miért nem mondja el a Munkaügyi Felügyelőségnek? Jelentse fel ,vagy fél hogy munkanélküli lesz? Akkor tűrjön, ne panaszkodjon ,nem érdemel többet,mivel nem tett ellene semmit a szöveg írásán kivül!Fogjunk végre össze,és akkor bízhatunk abba,hogy sorsunk jobbra fordul ,és vége lesz a kiskirályoknak azoknak akik minket megaláznak semmibe vesznek!Az a vagyonőr aki ezt nem tudja megérteni,nem tesz ellene,ne irogáljon ,ne itt mutassa meg milyen vagány az anyázásba! Máshol kell megmutatni,és kiharcolni amit akarunk !Itt is látszik ,hogy a neki nem tetsző dolgot hogyan közli vagyonőr társával,na nem ez az összefogás Együtt tegyük meg azt amit meg kell lépni, és így eltudjuk érni,hogy emberszámba vegyenek ,ne alázzanak meg bennünket!!!
RAMBO

#914 Re: Bérezés

2014-07-04 12:14

#913: Totó - Bérezés

Teljesen igazad van Totó fel kell dobni az ilyen cégeket és kész!!!

pakika

#915

2014-07-11 07:42

aréna plázába senki ne menjen dolgozno ház örségröl beszélek álandó baszogatás levonás pontatlan fizetés a beosztás összevissza egyik nap este másiknap reggel és akkor is szar vagy 6napos munka zsinorba egéssz egy rakás szar

Vendég

#916 Re: áruló

2014-08-31 09:36

#900: lali -  

 Nick szívd ki alaposan a nagy eres áruló faszomat ;)


Vendég

#917 Re: Re: áruló

2014-09-07 13:26


Vendég

#918 Re: Rambo

2014-11-11 17:32


Vendég

#919

2014-12-26 10:49

Igazatok van, a fizetéssel és a szabadság meg nem fizetésével kapcsolatban. Ezért fogjunk össze gyerekek minél előbb, hogy Orbán Viktor miniszter úrnak is a fülébe jusson ez az éhbérért való dolgozás.

Semo


Vendég

#920

2015-01-05 15:53

Üdv!

Szar ez emberek csak nem büdös....

Egyébként meg minden egyes hozzászólónak meg van a maga igaza.A stílus néhol fimomításra szorulna erősen ,az tény.Egyébként teljesen jogos lenne az elvárás,hogy csak annyit adjanak oda a "vállalkozók",amit a tv.előír,immár jan.01-től.Ne csak papíron létezzen az az összeg.....

Mellesleg teljesen rájuk férne,hogy a nem fizető,szabit-ruhát-lóvét lehúzó cégeket nyilvánosságra hozni,megosztani.Aztán ha még fel is van nyomva az illetékes Hatóságnál?Hát,na.Megérdemlik.

én

#921 Re:

2015-01-07 04:47

#919: -  

 Tudja a te viktorod,h mi zajlik a szakmába,csak szarik rá,ez az igazság

Víz Elek

#922 Bér

2015-01-07 12:59

Ennyit a tanúsítványról,amit előírtak nekünk! Még hogy presztízst teremt ez a két majom!Pintér,Németh!!!!!!Álláshirdetéseknél még mindig 420-450 óradíj!!!!!


Vendég

#923

2015-01-07 13:08

Nem értem,ezt a sok birkát,akik ilyen kevés pénzért dolgoznak,miért nem sztrájkolnak!!!!!!!!minden más szakma képes rá!!!!persze a sok nyugdíjas rendvédelmis elvállalja ennyiért,a többiek meg levannak ejtve!narancssárga barkács áruház-csoportvezető volt rendőr 120000.-nyugdíj+120000.-csoportvezetői te meg szívatva vagy!!!!!!másik hely kisebbségi főnök alig ad óraszámot,de hónap végén hárman kellenek,hogy összeadják az óraszámokat!!!!!!mindenütt a saját slepjük van!!!!!!

én

#924 Re: Bér

2015-01-07 16:29

#922: Víz Elek - Bér 

 Szóval,nálunk 340 az órabér,és változás sehol,ez a szép jövő marad

 

user3

#925 ez van

2015-01-14 13:19

Tanácsok 'pálya'kezdöknek.Ebben a szakmában ne akarj karriert,mert itt csak lefele van.Az állam,a fönököd,a megbizó,a kisfönök szemében csak csicska leszel.A munkatársaid min felében nem bizhatsz meg.Rendört csak akkor hivj ha muszály,mert többet jársz majd kihalgatásokra mint a tolvaj,nyilván a saját pénzeden.Ha csak teheted aludj,hamár szarert fosért kell dolgoznod.A tulbuzgoságodat senki nem fizeti meg.Ha teheted ne járj autoval,mert amint kiderül,h kocsid van a legmocsokabb telepekre te fogsz járni,nem a buszozo vonatozo kolléga,az lesz az őrbodéd!Ha nincs gyereked feleséged,akkor is monnd azt,h van,máskülönben ünnepekkor hétvégén fizetéskor te fogsz szivni,mondván mert te ugyis egyedülállo vagy!Bejelentve soha sem leszel 24 órában!Meg ugy általában egyáltalán nem!Utazási költségmegtérités nincs.Szabadság nincs.Levonásaid annál többet lesznek!Csak magadra számithatsz!A leirtakat a teljesség igénye nélkül,16 a szakmában lehuzott év tapasztalataival,csak ugy álltalánosságban jegyeztem le.