Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

Quoted post


Vendég

#940 Re: Az én cégem az én harcom

2015-10-21 10:07

#938: - Az én cégem az én har  A Bon-Sec témához hozzá szólva    És akkor még nem beszéltünk a plusszokról gépőzés táblaírnokság és a szolgálati utasításokról a portás/telepőr szolgálati időben nem tévézhet nem hallgathat rádiót nem internetezhet és nem olvashat. Szolgálati időben 4 óra pihenőt tarthat külön pihenőhejségben ami bisztosítva úgyebár nincsen de a négy órát sem lehet kivenni mert éjel érkezik a tápos kamion de semmilyen formában nem alhatnak sem a telepőrök sem a járőrök de a 24-órás szolgálat után érjen haza biztonságba  

Válaszok


Vendég

#941 Re: Re: Az én cégem az én harcom

2015-10-21 11:06:46

#940: - Re: Az én cégem az én harcom 

 Ez az harcostárs , ez az ! 

 


Vendég

#942 Re: Re: Az én cégem az én harcom

2015-10-22 19:39:55

egy rabszolga

#943 Re: Re: Az én cégem az én harcom

2015-10-22 19:54:01

#940: - Re: Az én cégem az én harcom 

 Maradjunk a Bon-Sec nél....és akkor nem beszélve arról hogy többszöri feljelentgetésének a hatására lett a mostani kifehérítés..ha lehet ezt annak nevezni..mert a szarrágó vezetőség ismét olyan agyafúrt húzással jött elő hogy abból a kevés fizetésből még lefaragjanak ....hogy aztán több maradjon nekik viagrára meg siklósi fürdő belépőre..igaz? M.Roland úr....és ha már ennél a szeretett embernél vagyok..említhetném azt hogyan beszélte rá az embereit mit mondjanak a NAV-nál..ugyanis 1 hónapja jónéhány embere belett rendelve...de a nagy fejével ezt is megúszta....nem baj lagzi Lajcsi is így kezdte...remélem hamarosan cellatársak lesznek...E.Attilával együtt........arra kérnék minden Bon-Sec es dolgozót ha van vér a pucájában most talán együtt meglehetne fogni őket...ne hagyjuk hogy ezek azt csináljanak velünk amit szeretnének,majd utána röhögve nem emberszámba véve itthagyjanak mindent,,,,,mint a süllyedő hajót....