Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

prw

#876

2014-02-12 12:17

Igy van,vicc és egyben szégyen ez az egész szakma,ahogy van.se bejelentés,se pótlék,semmiféle költségtérités,érdekképviselet sehol,dolgozzál szarért hugyért,bologass mindenféle jöttment senkiházi telep-üzemvezetönek,kisfönöknek,akiknek tapasztalataim alapján a legnagyobb gondjuk mindig a biztonsági szolgálat,senkisem sehol nem foglalkozik azzal,hogy milyen szintü mocsokság és törvénytelenség folyik e csodás szakmában,és mindezek tetejébe mostmár vizsgázz 5 évente,mert ugye enélkül nem vagy szakember és megfelelöen felkészült a munkád felelöségteljes elvégzésére.az én véleményem az,hogy köpjünk egy nagyot.

Vendég

#877 Re:

2014-02-19 05:18

balta

#878

2014-02-25 14:58

a kurva anyátokat fideszes gecik faszt szopó banda orbánnal az élen köcsög tolvajok népnyuzók bünözők
baltazár

#880

2014-02-28 17:32

kurva anyádat németh feri basszam meg az anyádat te szellemi fogyatékos fasz még beszélni sem tudsz pösze fosláda dugd fel a kamarádat a seggedbe és baszódj meg kis köcsög
gombi

#881

2014-03-03 16:07

geciláda németh feri tegyem a száda törpe köcsög nyomorék segdugasz aljadék génhulladék
Gazdy

#882 Re: én

2014-03-04 05:39

#751: - én

Sajnos bohocot csinálnak belkölünk vagyonörökböl . Pedig elég komoly felelőség van a vállunkon. A munkaadó nem a mi érdekeinket képviseli hanem a megbizó érdekeit a legvégsőkig. Sajnos ezek a pintér kutyák mind bukott szemkilövős rendörökből áll és egymás seggét védik ilyenkor. Ha bolti tolvajt fogsz és biroságon kell résztvenned elvileg kéne azt is fizetnie de nem fizeti . Se szabadság se betegállomány nincs . És még pénzt huz le rolunk hogy tanulhassunk ! ANYÁTOK Picsáját !

Gazdy

#883 Re:

2014-03-04 05:42

#876: prw -

Teljes mértékbe igazat adok ! sok seggfej azt se tudja mi a dolga mármint a kis fönökökre gondolok de azért ossza az észt a sok kis geciláda ! azért megbaszhatná mind a jo kurva anyát !

Spancho

#884

2014-03-05 09:05

Sziasztok.

Nekünk itt a cégnél muszáj lesz levizsgázni az már biztos.
(de rendesek még fizuelőleget is lehet felvenni)
A kérdésem az lenne ,hogy a EU mikor fogja eldönteni ennek a 'továbbképzésnek' a jogosságát ?

Egyáltalán van ilyen EU vizsgálat ?
És ha azt mondják ,hogy hogy jogtalan nem csinálhatják akkor már nem is kell vizsgázni ?
(tegyük fel ,hogy ez lesz akkor a már levizsgázottak gondolom nem kapják vissza a pénzüket.)
Nem tudom meddig várjak még ,letegyem e most vagy várjak hátha lesz valami.
Szerintem megint ki fog tolódni a határidő.

fickó

#885

2014-03-08 20:45

Meg tudná valaki mondani hogy hol lehet csatlakozni az aláiráshz,előre is köszönöm.

Vendég

#886 Re:

2014-03-18 15:00

#879: nick -

azért ez jó!!!!! 19299-19300 ugyanazaz adatok!!!!szarháziak hazudoznak össze-vissza

sanko154

#887 Re: Olvassd végig, gondolkozz el

2014-03-19 00:53

#829: Anonymus - Olvassd végig, gondolkozz el

hát te egy fasz vagy,meg is érdemleg

petiapu

#888 Re: Sok kérdés felmerül .........

2014-03-23 08:07

#530: Oberle Gábor -

Az első érdekes kérdés : OKJ jegyzékben szereplő szakma . Magyarul akinek OKJ bizonyitványa van az már szakmunkásnak tekintendő ! Tehát járneki a szakmunkás minimálbér 8 órában + egyébb törvényben meghatározott plusz jutatások..Viszont a valós helyzet: jó esetben 6 órás bejelentés , potlék semmi ,szabadság ,táppénz semmi , ha beteg leszel örülj hogy nem rug ki a munkáltatod. Nekem a több mint 20 éve "szakmámban" tóltött idő alatt több évnyi szabadságom uszott el.

A másik érdekes kérdés : a mentesség .... még a volt rendőr állományt megértem de a katonák felé már nem vagyok ennyire nyitott pl. hadtáp tisztihelyetesek hogy lesznek vagyonőrök . magyarul egy szakávcs is lehet vizsga nélkül őr ! Viszont nekem van egy OKJ szakács papirom de arra nem kapok engedélyt.

A harmadik : a pénz lehuzás ... jelenleg a harmadik féle igazolványunk van . gondolom emlékeztek még az arcképes igazolványokra azok visszavonásig voltak érvényesek nem kellett öt évente cserélni. most van egy kép nélküli na ezt kell...

Fizetésünk évek óta nem változik már jó pár éve a minimál órabér 550 forint volt 8 órában tudok olyan céget ahol még most is 320 forintéert őriz az őr milliárdos vagyont.

Sorolhatnám még ezeket a dolgokat d szerintem mnden kolléga tudja a mai Magyar vallóságot.

Ja és én is munkaerő kölcsönzéses alkalmazott vagyok !!!!

Szép napot mindenkinek !

Cobra

#889

2014-03-23 08:54

A jó kurva édesanyjába verje a faszát az a sok rohadék ingyenélő,aki a nyomorunkból éli úri életét!Az egész kamarai elitet el kellene hajtani a picsába!-de előtte elszámoltatni őket!
prw

#890

2014-03-24 06:18

A vagyonőri ig. cserét tényleg jól kitalálták!forintositva:7ezer a kérelem,4ezer az erkölcsi,12ezer a vizsga,és mindezt 5 évente,azaz 23ezer a semmiért!Miheztartás végett,a szem.igazolvány csere ha lejárt,1500 ft,és azt 10évre adják!!!!!Ugyanakkor a legjobban mégis az bosszant,hogy magyarországon én még nem dolgoztam olyan bizt.cégnek,ahol tényleges munkaidöben belettem volna jelentve,max 8 órába,de inkább a 4 a jellemzöbb.Egyszerüen képtelenségnek tartom,hogy egyetlen hivatalos szervnek,intézménynek sincs erről tudomása,hogy mi zajlik ebben a szakmában!!A munkáltatók hozzáállása viselkedése a dolgozóival szemben lazán kimeriti a büncselekmény fogalmát sztem.És mindez senkit nem érdekel!Látott már vki olyan vagyonört aki tényleg 4 órában dolgozik?ugye,hogy nem!24ben annál inkább minimálbérért sem!!!
Bálint

#891 tetvesbanda

2014-03-24 14:35

Én már úgy vagyok vele hogy inkább gürcölök egy gyárban minthogy ezeket a majmokat gazdagítsam inkább bukjam a szakmám nem érdekel remélem egyszer az összes tetvedék ellesz számoltatva..........

Vendég

#892

2014-03-24 16:54

Az eddig vizsgázottaktól kérdezném, hogy mennyire kérik számon a
Jogszerüség
Szükségesség
Arányosság
Szakszerüség
Biztonságosság
Fogalmak meghatározásait?
Ezek annyira értelmetlenül, kacifántosan megfogalmazott tételek. Szinte képtelenség megtanulni.
Cég által szervezett vizsgára megyek ha ez számít.

Vendég

#893 pendrive

2014-04-02 05:32

tisztelt kolegák -a mult héten muszály volt levizsgáznunk- felháboritó az egész vizsga- itt nem lehetett megbukni- személjesen tapasztaltam meg hogy ez csak pénzlehuzás-kiváncsian várom hogy jövöre mit találnak nekünk ki -hogy fognak minket visszaterelni a kamarába-a 12000 forintunkbol nem tellet egy normális bizonyitványra -kaptunk egy a4 -est amit elöted nyomtattak ki

Vendég

#894

2014-04-04 06:55

Emberek,a PlanetJob-ROKKO Fejérben is hirdet meg Pestmegyében is ha jelendkeztek felkell készülnötök a kötelezö Ruhavásárlásra a rengeteg Ellenör Baszogatására és ha aKuttyákkal nemjössz ki már véged van Ugyanis többre értékelik mint az embert.A fizetést megkapod de mindig van valami levonás,5000-10000ezer mondvacsinált dolgok miatt diohélyban ennyit ha odamész megtudod.
kabát

#895

2014-04-06 23:27

ez igy van a rokkóval vigyázzatok mocskos gazemberek csalók bünözők élősködök de még ide tartozik az aréna pláza is made in security minden szarért levonnak ezekkel vigyázzatok
BunkóBugsy

#896 Hhh

2014-04-08 10:43

876-os ez nem vicc ez a valóság!teccik nem teccik....
878-aggyál neki...
879-spicli...
880-szájba kell rakni azt otthagyni...
881-szájba kell rakni azt otthagyni...
882-miért nem tanultál?...
883-a főnöknek mindig igaza van...
884-ez a pénzről szól nem rólatok vagyonőrökről...
885-menj el vizsgázni...
886-mai világban nem éri meg becsületesnek lenni...
887-te is fasz vagy,még írni sem tudsz és vagyonőr vagy,vagy nem...
888-fizetésünk évek óta nem változik,Á nem olvastam egy önéletrajzot-800-700-600-2014-ben500-ft-os órabérrel keresett munkát...
889-hajrá!...
890-szerinted nincs róla fogalmuk?...
891-neked van eszed...
892-ez a pénzről szól,nem rólad...
893-"tisztelt kolegák -a mult héten muszály volt levizsgáznunk- felháboritó az egész vizsga"
Szerintem ráfér a kis+ tudás mindenkire.Akkor én mirt nem vagyok felháborodva?
894-"...és ha aKuttyákkal nemjössz ki már véged van Ugyanis többre értékelik mint az embert."
Nagyon helyes,ahonnét eljöttem és aki a helyemre került az még kutya nélkül se jött ki...
Levonás azért van mert kell a plusz,ha te lennél a főnök te nem vonnál le?(ne légy hülye)
Az élet nem habostorta,nem jólérezni mész oda magadat.

895-mind az!

Kedves kollégák MUNKA,MUNKA,MUNKA...ja és FIZESSETEK BE NEKEM MINDENT RENDESEN! :-)
Kamarit meg mint kérnek tületek jóóó na!

megmondó

#897

2014-04-08 20:35

896 verd a faszodat a kamarába köcsög nyomorék geci

Vendég

#898 Re: Hhh

2014-04-11 07:04

#896: BunkóBugsy - Hhh

BunkóBugsy.Te valami keleti bőlcs vagy?Szerintem a 24 órás szólgálatodba férfiakat csalogatsz be és velük elégíteted ki magad.

prw

#899

2014-04-14 04:38

896 te nem bunkó vagy,hanem simán csak egy analfabéta szellemi toprongy.
lali

#900

2014-04-24 11:28

Elvileg május végén lejár a határideje a kötelező különbözeti vizsgáztatásnak. A mi cégünk megszervezte ezt a vizsgát, a dolgozók többsége le is tette. Kérdeztem tőlük hogy mi lesz a határidő lejárta után a le nem vizsgázott emberekkel. Válasz: Semmi, csak papír nélkül dolgoznak. Ellenőrizni sem fognak senkit, mert még annak a rendszere sincs kidolgozva hogy miként tudnának ellenőrizni, de ha mégis jönne valahonnan valaki, akkor sem marasztalnának el, mivel nem vagyonőrként vagyunk alkalmazva. A cégek többségénél ez így van, ezért aki teheti mondjon nemet a vizsgára!!