Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#226

2013-02-17 13:26

Egyszerű ! A Kamarát meg kell szüntetni , mert nem a dólgozókat védik , saját zsebre játszanak !

Vendég

#227

2013-02-17 14:08

Egy jogászdoktornak nem kell megvédenie a doktorátusát (vizsgát tennie) minden jogszabály változása után...
Ha új hatósági jellegű, őrzési feladatot hoznak létre (mező-őr, hal-őr, parkoló-őr, vad-őr, közterület-felügyelő, stb.), akkor azok munkaköri leírásaiból vizsgáztassák az illetékeseket!
Ha a Vagyonőri Kamara olyan jogosultságot kapott, hogy az éves tagdíj a "Tanfolyam" költségeinek felét helyettesítheti, akkor ez azt jelenti, hogy ez a VK érdeke. De a VK nem a vagyonőrök érdekképviselete, hanem a "szakma", a vagyonőri vállalkozások érdekeit szolgálja. Tehát a kamara anyagi támogatását vállalják a vagyonőrző cégek!
A vagyonőrök képzését a munkáltató vagyonőrző cégek és munkáltatók folyamatosan, naprakészen tartják, ha ez nem így van, a megbízó nincs megelégedve, akkor szerződést bont!
Tehát ennek a kötelező "képzésnek" nincs semmiféle szakmai és erkölcsi indoka.
kezes

#228

2013-02-17 14:11

mi alapon bütet meg a kamara ha lebukik valaki azért mert az ember el akarja tartani a családját inkább a sok vagyonőri céggel foglalkoznának akik feketén vagy csak 6 órában alkalmazzák az embereket lásd dis securyti kurtsheba és társai akik 3 hónap után kirugják az embereket mondvacsinált okkal bezzeg a navnak ezzel kéne foglalkoznia meg a kamarának hivott maffiának pintérrel az élen üdv kezes
kezes

#229

2013-02-17 14:25

már értem a teknek hivott orbánféle terrorkommandónak miből lessz audiuk rajtam mulna én kis pokskit sem kapnának csak havi 90ezer forintot igaz a diktaturának katonák kellenek undoritó példa 1939 1945 németország dezsavüm van hei orbán viktor éljen a párt

Vendég

#230

2013-02-17 14:27

Sokan nem tudják, ezért írom, hogy van egy érdekképviseletünk amelynek az a neve, hogy VAMOSZ. Vagyonvédelmi Munkavállalók Országos független Szakszervezete. Székhelye Budapesten van. A freemail-on és a Google-on megtalálható. Aki gondolja, hogy segítségre van szüksége vegye fel velük a kapcsolatot.

Vendég

#231 Re: Ne csak nyafogjunk ,hanem cselekedjünk is:!!!!!

2013-02-17 15:05


Vendég

#232

2013-02-17 15:10

Semmi szükség a Kamarára.Nekem 2éve azért vonta be a rendőrség az igazolványom,mert az előtte való évben nem fizettem kamara tgságít.Visszamenőleg nem fogadták el a befízetést..Teljessen új ígazolványt kell csináltatnom Aminek az anyagi vonzatait ismeritek...Kőzjegyzöi hitelesítés stb...Ennyit a kamaráról!!!!!

Vendég

#233 Sasha

2013-02-17 16:23

Ez a kamara egy vicc... Minek kellene a biztonsági őröket tovább képezni, sem közfeladatot ellátó személyek sem hivatalos személyek nem vagyunk, továbbképzés minek egy természetes személynek, ilyen indokkal mindenkitől el lehetne venni a szakmunkás bizonyítványát, sőt az érettségit is! Különben is a továbbképzésért nem kell fizetni sehol sem az ingyenes! Ha meg nagyon vergődik a kamara, mutassa már meg mire is költötték az évi 6.000 Ft-ot amit beszedtek az őröktől mikor még volt kötelező kamarai tagdíj, ami kb.: 600.000 vagyonőrnél elég szép kis summa!
kezes

#234

2013-02-17 16:35

pintér a belügyminiszter nevetséges ezzel az erővel don corleone is lehetne belügyminiszter vigyázok a számra merta tek levadász aki nem ugy táncol ebbe a kurva országba ahogy ők fütyölnek véged fogd be a pofád vagy éhenhalsz remélem ez a nyomorult diktatura eltünik jövöre orbánnal eggyüt

Vendég

#235

2013-02-17 16:53

figyelmeztetés a kurtsheba kfthez ne menjen senki dolgozni szabó úr átbassza az embereket 550 órabért igér felvesz aztán 3hónapmulva kirug levo minden szart nincs szabadnap szabadság ha igen kivagyrugva ők örzik new yorker vögelle ja és csak 6 órába jelent be ha bejelent üdvözlettel a navnak
St.George

#236 ÍRD MEG TE IS A TÖRTÉNETED!

2013-02-17 18:11

#219: -

Hello! Pont az ilyenek miatt jött létre az oldal. Ha van kedved, írd meg a történetedet, és mi közzé tesszük. Mindenki, aki úgy érzi, van mit mesélnie, mindenki, akinek megvan a maga története a szakmával, a kamarával, a zsigerelő munkaadókkal, az írja meg nekünk a vagyonorelet@email.com e-mail címre, és megjelentetjünk oldalunkon. Írjatok nekünk! Ahogy ezt egy olvasónk már megtette:

http://securitylife.hu/egy_auchan-os_biztonsagi_or_kalvariaja

Ezért vagyunk!

Üdv: St. George!


Vendég

#237

2013-02-17 18:14

Miért nam jelenteted fel a munkafelügyelöségen!!!!

Vendég

#238

2013-02-17 18:38

voltam de nagyivben leszartak össze játszanak ezekkel a mocskokkal rengeteg panasz megy a kurtshebára de eddig semmi eredménye továbra is üzik a játékokat sok kollégának ruhapénzt levontak duplán ha meg szóvá tette el lehet menni senkinek nem ajánlom megalázóan beszélnek az emberekkel üdv

Vendég

#239 Sasha

2013-02-17 19:51

Kellene egy olyan független kamara aki kiáll a vagyonőrök mellett, az ilyen alvállalkozók ellen, annak szerintem mindenki szívesebben fizetne, tennének is az emberekért, pl.: egy jó ügyvéded felfogad, azért annyi pénzből már amit befizettünk ez a minimum ami járna és talán lehetne valamit kezdeni az alválalkozók ellen!
farkas

#240

2013-02-17 21:25

2011januártól 2012juniusáig dolgoztam az aréna plázában 2011áprilisától egy ujcég átvette a szolgálatot az ujfönök alias pintyi zoltán egy hozzánemértő ember volt zsernyák hülye mint a segg indoklás nélkül kirugott néha bejárok a plázába a volt kollegák sokat panaszkodnak mit müvel pénzlevonások mindenaposok és a sok basztatás ilyenkor hol van a kamara és a nav ennek már 2 éve felháboritó aki akar nézze meg ezt a fickót beszar a nevetéstöl ez biztonsági fönök röhely

Vendég

#241

2013-02-17 22:04

Igen nagyon sajnálom a politikus urakat hogy ennyire leteszik ezt a szakmát,sajna hogy nekik nem kell vizsgázniuk mert a sok birka megszavazta nekik a bizalmat amivel vissza élnek de nem kicsit.

Vendég

#242

2013-02-18 10:43

Egyszer tanfolyamon (OKJ-s képzés)szerzett jogot, hogy lehet felülbírálni. Ez nem veszik el, nem tud átalakulni.
25-30 éves fegyveres múlttal, gondolom újat mondani nem tudnak.
A kamara nem tesz, nem tett semmit az érdekünkben, azért nem lett kötelező.
Jucka

#243

2013-02-18 10:58

Kedves Kollégák!
A Közlemények, és a Hozzászólások is azt bizonyítják többségében, hogy igenis szükség van továbbképzésre. Igen, sajnos oktatás nélkül, színvonalon aluli tanfolyamok ontották az OKJ-s(!) vagyonőröket, akiknek fogalmuk sem volt a szakmáról. Persze, hogy nem fognak fizetni a megrendelők...miért is fizetne a nemtudásért? Ja, és vagyunk jó pár ezren, jön helyetted tíz új jelentkező, aki a te béred felét is elfogadja... Milyen magas fizetést vártok a tudásotokért? HM? Vki még annak sem járt utána, hogy ki hozta a kötelező továbbképzést? És kinek folyik be a pénz? HM? Kellőképp szanálni fogja a szakmát ez a továbbképzés, és akkor végül nem lesz, aki olcsóbbért is elfogadja a munkát. Ja, itt akinek van félnivalója, az az, aki még a beosztását sem tudja helyesen leírni. Egy évek óta elcseszett lehúzást pedig nem lehet pár nap alatt helyrehozni. Gondolkozzatok! Lássatok egy kicsit az orrotoknál tovább is! Ne járassátok le még jobban a szakmát egy ilyen komolytalan petícióval, LÉGYSZÍVES! Legalább ennek szántatok volna több figyelmet, és pontosabban szerkesztettétek volna meg. Így csak nevet (ismét) rajtunk a jogalkotás...

Vendég

#244

2013-02-18 11:13

Undorító az egész!!!!
A rendőrtiszti főiskolán tettem le a vagyonőrit(9 hónapos tanfolyam volt). Most újra kell vizsgáznom.Mégis,hogy képzelik ezt az egészet?Vagy a rendőrségen kell igazolványt kiváltani 11000ft-ért vagy kamarai díj 6200ft-ért vagy 12000ft-ért újra vizsgázni.Fidesz bukta 2014-ben!!!Szereztek maguknak kb.50.000-60.000 fős ellentábort.Utána az új kormány úgy is eltörli kamarástul az egészet:)
SoLyi

#245 Re:

2013-02-18 11:25

#244: -

Jól beszélsz! Hajrá!!


Vendég

#246 Te kaptál újságot? Én csak csekket.

2013-02-18 12:34

olvasó

#247 Re: Látom, te nem ide való vagy !!!!

2013-02-18 13:55

#243: Jucka -

Mehetsz nyalni ,tovább hozzájuk ::::,mert lehet hogy te nem 280 -és 350 ft bérért dolgozol ,
Lehet hogy most mi megyünk ismét vizsgázni ,holnapután meg majd az esztergályos ,a festö ,autószerelö ,stb mert változnak a dolgok ott is..Ez nem lejárstás hanem ,ha ugy adodik ,el is érünk vele valamit ,ha itt nem akkor feljebb megyünk ,az Uniofelé, mert ilyen nincs csak itt Magyarországon.És biztos ha összefogunk ,akkor elérünk valamit...
Több mint valoszinü ,hogy közülük vagy ,és félsz hogy nem lesz mit tegyél a zsebedbe ,és nem tudsz majd menni nyaralni,ezért irsz ilyeneket.De remélem ,becsödöltök,és mehetek ti is majd dolgozni..és nem ,élösködni ,a Vagyonörök nyakán mint ahogy tették ,idáig.Mit akarsz még tanulni ,mit tudnak mondani ,olyat amit nem tudsz ????
Ja igen ,pénz behajtást az tudják ,mondani ha mész ,akor neked ott a helyed hogy ujra Vizsgáz..Megérdemled..
Inkább összekellene fogni ,és nem ellenmondásokat irni ide szerintem.


Vendég

#248

2013-02-18 14:03

Ma újfent megnéztem a kabinetedu oldalát amit hirdetnek!végigvezeti az emberkét a jelentkezéssel kapcsolatosan,igen ám de a végén már 2013 március 15 után lehet csak elérni a tananyagot????egyszerűen szervezetlen képzés!!!!!szeretném,ha nem csak beszélnénk róla hanem tényleg kivonulnánk az utcára,mert szerintem nem vesznek komolyan!!!!az meg,hogy itten egymással vitatkozunk szerintem felesleges!!!!nagyon sokan féltik a munkájukat,családjuk megélhetését és ettől mindenki ideges,feszült.egy olyan tanfolyam félére akarnak elküldeni bennünket,amit még át sem gondoltak,hogy hogyan is legyen!!!!!Az okj vizsgáinkat viszont nem vehetik el!!!!vizsgabizottság előtt adott számot mindenki a tudásáról!!!!!Tisztelettel:Tóth Attila

Vendég

#249

2013-02-18 14:36

igen én is láttam,meg azt is,hogy már 400 regisztráltak!!!!!!!!akkor teljesen felesleges ez az oldal a petícióval ha tényleg nem csinálunk semmit!!!!!mindenki szép csöndben elmegy a vizsgára!!!!!


Vendég

#250 farkas

2013-02-18 14:58

ez a féreg kamara kullancsként szivja a vérünket orbánékkal eggyüt remélem jövőre eltakarodnak a csürhéjükkel eggyütt szét basszák az országot és az emberek jövöjét ne haggyuk magunkat üdv farkas