Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

vagyonör

#801 re 798 vendég

2013-10-24 08:30

szakadt volna anyádba a fejed ,köcsög kamarai segnyaló

Vendég

#802 Re: Re: Személy-és Vagyonőrök újravizsgázása

2013-10-24 13:40

#800: laci - Re: Személy-és Vagyonőrök újravizsgázása

Ezt elmondhatnád a másik fórumban is, ott természetesnek veszuik, hogy vizsgázni kell.


Vendég

#803 Re: re 798 vendég

2013-10-24 13:41

#801: vagyonör - re 798 vendég

Primitiv egy ember lehetsz te. Én nem emlegettem anyádat, nem is teszem. Ezért tartunk ott ahol....


Vendég

#804

2013-10-26 07:36

Láthatod az igazam,fél éve hirdet és nemtalál embert a Dicsö PLANET jOB Alias,ROKKO!!!

Vendég

#805

2013-11-02 18:17

Személy és Vagyonőr állás

Állás leírása Vagyonőröket keresünk azonnali kezdéssel nagykereskedelmi üzletek őrzésére es műszaki áruházakba! Fix jövedelem+prémium, vagyonőri végzettség nem szükséges (de előnyős).

Jelentkezési feltételek:
- Fedhetetlen előélet
- Érvényes Személy igazolvány
- Angol nyelvtudás előny
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 10/28/2013
Állás típusa Teljes munkaidős állás
Céginfó Webhely: http:// EZ AZÉRT JÓ!!!!!!!!VAGYONŐR,DE VAGYONŐRI NEM SZÜKSÉGES!!!!!!pintér,német most mi van?????????

andrás

#806

2013-11-03 09:45

a planet jobbal vigyázni kell csaló banda 6órába jelentenek be ha bejelent ha letelik a próba idö lapát az adóhatóság töbször is eljárást inditott ellenük lásd régen kurt sheba most planet jobb alias rokkó security hányadék cég senki ne menjen oda dolgozni üdv andrás

Vendég

#807 Re:

2013-11-04 07:26

#805: -

én is hallottam,hogy vannak olyan álláshirdetések,ahová nem kell vagyonőri igazolvány,én ennek örülök,remélem,hogy mi se fizetünk a naplopó kamarának,hanem dolgozunk portásként


Vendég

#808

2013-11-10 10:45

A tételekröl és a válaszokrol tud valaki dobni egy linket vagy mailt (diczman@gmail.com)?

Vendég

#809

2013-11-10 11:36

diczman kaptál tételt? Nekem is kellenének. Megtudjátok küldeni?
pippo

#810 tételek

2013-11-13 09:10

http://www.doky.eu/vizsga/ itt vannak a tételek
pippo

#811 Re:

2013-11-13 09:11

http://www.doky.eu/vizsga/ itt vannak a tételek

Vendég

#812 Re: tételek

2013-11-13 12:35

#810: pippo - tételek

Köszönöm.

 

Mészáros Dániel
Ajka

#813 iGazság

2013-11-16 17:43

Én a tavalyi év novemberébe raktam le a vizsgáimat többedmagammal, ebben az évben már munkát is kaptam (év elején), most már nem dolgozok ott (sőt sehol sem, szeretnék egy új vagyonőri munkahelyet keresni), jelzem 23 éves pályakezdő vagyok, akkoriban nagy reményekkel vágtam bele, hogy vagyonőrként megállhatom a helyemet. El tudtam menni egy kezdetben jónak tűnő céghez, a fizetés nem volt rózsás, de hát tapasztalatra volt szükségem a szakmával kapcsolatosan, így hát belevágtam. 2 hónapot voltam ott, de ami lejött nekem: kivénhedt volt bányászok nyugdíj előtt még elmentek herézni, nekem mondták, hogy az egy nyugis hely, nincs sok munka, de azért "figyelni kell". Amíg én életerővel teli vetettem bele magamat a munkába, a többiek csak elvoltak, a munkájukat elvégezték a minimális céllal, semmi +, innen is látszott, hogy a fiatalos lendület mennyi pluszt ad egy ilyen jellegű melóban is. Mondjuk az én testi adottságaim is rendben vannak, meg van a fellépésem, ami nem igazán megalkuvó. Így hát voltam én, az egyedüli huszonéves emg voltak az "öregek", 35-65 ig. Rajtuk inkább már a belefáradás és a kidolgozott élet látszott, állandóan csak panaszkodtak, hogy milyen szar az élet blablabla...
A pénzügy az ország vezetőinek szintjén volt mérhető, szar volt. Mindenféle ilyen olyan juttatás, adó címén levonva, maradt a 100 alatti fizetés. Megbecsülés az jó volt, azon kívül, hogy a főnök elég rendes ember volt, viszont pár kolléga szemét csípte az én kemény stílusom, mondjuk az ő macskajancsi stílusokhoz képest tényleg kemény voltam, ők már bratyiztak mindenkivel, igazából szartak mindenre.
Most a frissítés a pénzügyiek mellett arról szólna, hogy ugyanezek a groteszk őrök maradjanak tovább? Mert én a fiatalokkal sokkal jobban el tudnám képzelni ezt a szakmát. Szerintem a normálisabb réteg simán el tudná vinni a szakmát, persze a szakszerűség és a szabályok betartásával egyetemben, miért kellene az 50+ os emberekre bízni ezeket a dolgokat?

NII

#814 Re: iGazság

2013-11-20 02:49

#813: Mészáros Dániel - iGazság

Csak válaszkéntt:....Sok fiatallal dolgoztam eme területen,de kevés volt rátermett,és szakszerű!Ami pedig azt illeti nem kellene kor szerint kritizálni.A vagyonőri helyek különbözőek.Más egy üzletben dolgozni,/a vagyonőri szakma alja/és más egy nem prosperáló telephelyet őrizni!Ég és főld!Míg az előzőben szarnak sem nézik az embert,a másikban nyugodtan dolgozhat,-feltéve,ha becsületes! 5 évet dolgoztam egy áruház láncnak,a két fős őrzést csökentették egyre,és ez alatt 4 vagyonvédelmi cég,5 területvezető váltás volt.Utóljára az adott üzletben 4 üzletvezetőt cseréltek le.Saját pénzen kamerákat állítottam be,és a nem létező elfogási listát is Én vezettem.Erről a területről egy újonan kinevezett területvezető/nő/ miatt távoztam,miután a barátjával lopatott,és a pénztáros sírva fakadt.A kameráimat leszereltem.Más területen dolgozom.Ennek egy éve már.Azóta az üzletben még egy üzletvezető váltás,és dolgozói leépítés volt.Továbbá,ha jól tudom a 12.-dik vagyonőr van a helyemen.A cég 24 kamerát szereltetett fel,és az őr már a bejáratnál egy kis"kutricában ülhet is!Kurvára igazam lehetett,ha ennyit fordítottak a területre!....és még annyit:Hiába a  modern technika,ha olyan személyt ültetnek oda aki a területi üzleti lopásra szakosodott személyeket nem ismeri!Nem szerénység képen mondom,de 95%-át ismertem,és fel is ismertem!.........mégsem volt jó!!!!!!Most legalább nem járok bíróságra,rendőrségi szembesítésre,meghalgatásra./a fentiek tények,dió héjban és minden állításomat bizonyítani is tudom!/

vagyonör

#815 vagyonör

2013-11-20 05:54

tisztelt mészáros dániel elszégyelheted magad hogy 23-évesen vagyonörnek álltál ,és a jo hozzá állásod miatt már nem kellesz senkinek .kapd be az összes öreg groteszk vagyonör faszát
pendrive

#816

2013-11-20 11:46

az én öreg faszomat is bekaphatod dániel!!!!
NII

#817 Trágárság mellőzésének lehetősége!

2013-11-21 09:15

#816: pendrive -

....hé vén faszok velem együtt.Ne hizlaljátok el ennyi hússal a fiatal reményekkel teli Dániel sorstársunkat!Talán megértőbbek is lehetnénk,ha Ő maga nem is tud az lenni.Egyik nyugdíjas sem azért dolgozik,mert mást nem csinálhat,hanem azért,mert vagy ellopták a megérdemelt nyugdíját,vagy nem jön ki a jelenlegiből! Tisztelettel:NII

vendég

#818 re mészáros dániel

2013-11-22 05:05

dániel 50+os baszott téged is a világra (sajnos) --szarházi
nik2

#819 re dániel

2013-11-23 04:29

vén faszok- nem tudtok dániel kolegánknak valami filmszinészi munkát (ilyen adotságokkal)--a jó ísten mentsen meg mindenkit egy ilyen kolegátol- egész nap azzal lenne elfoglalva hogyan nyalja a fönökök segét és magát magasztalja a szarjankó

Vendég

#820

2013-11-25 14:55

Nemzetközi Bírósághoz kellene folyamodni.

Vendég

#821 Re:

2013-11-28 15:30

Emberek ne egymást kezdjük ki.Vannak itt beépített felbújtók akik egymásnak akarnak ugratni minket.Közben meg ez a tetű,patkány kamara megint  zsírosodik rajtunk.Évekig jogtalanul szedték a tagdíjat most meg ez.Nem segít senki, nekünk kell elzavarni őket a k..va a-ba.FOGJUNK ÖSSZE


Vendég

#822

2013-11-29 07:56

Vagy semmi gond, vizsgázzunk csak, de akkor ébredjenek föl hogy milyen feladatokat látunk el, mit kockáztatunk 1-1 szolgálat alatt, és ennek megfelelően tessék minket rendesen megfizetni! Legyen miből kifizetni, vagy felejtsenek el minket!
Összefogás

#823 Független Vagyonvédelmi Szakszervezet

2013-11-29 14:04

Minden vagyonőr kollégának ajánlom figyelmébe,hogy van szakszervezetünk aki segít elérni céljainkat.Minden vagyonőrkollégát kérem,hogy lépjen be a szakszervezetbe és fogjunk össze azért,hogy mihamarabb elérjük céljainkat.Szerezzünk közös erővel tekintélyt a szakmának és erkölcsi valamint anyagi megbecsülést a vagyonvédelmi területen dolgozóknak.Az alábbi linken megtaláljátok a szakszervezet oldalát.Üdv mindenkinek.

http://www.fvsz.eoldal.hu/

Vendég

#824

2013-12-02 16:54

Remélem a petició eljut oda ahová kell,és nem talál süket fülekre!!!Jó lenne már végre valami változás,ne nézzék fejős tehénnek a vagyonőröket!!

Vendég

#825

2013-12-04 09:07

Tisztelt,Kolégák hiába minden sajnos semijen forumnemfoglalkozik a dolgainkal az énzsebemetmár megkönnyitették 30-án tették ezt azzal hanemvizsgázom mehetek ésmég anovemberi fizum is leshetem.Kérdem én mittehettemvolna.3-kolégát vesztettem, vanhejettük, mégcsak kisemhült a hejük már ottvoltak,akkor mirölis beszélünk.Kevés az aláirás!!!Nincs tényleges megmozdulás,igy Sunyi,Alattomos modon zsarolvafogják elérni a céljukat.1-éve folyamatosan fentvagyok és csori 2800-ember irt alá.Hát ennyire fél a többség?Vagy nemérdekli?ÜDV.