Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

Morcos

#1076 pincsinek igaza van

2016-01-22 08:58

A mohácsi őrök meg főleg jobb ha kusolnak , sok van már a számlájukon ! 

Nem kellene már délután aludni akkor tudnátok mi az a munka, ha nem aludhatnátok éjjel nappal gyökerek 


Vendég

#1077 anyád

2016-01-22 10:51

Ki a fasz vagy te , ha annyira kemény vagy akkor gyerele Mohácsra beszéljünk meg egy időpontot a kurva anyád 

fog kusolni majom .   Amíg itt vagyok azt nézem hol lehet majd keresztbe rakni ennek a cégnek 

SÁRICS ISTVÁN

#1078

2016-01-22 11:54

Mohácsiak ki vannak képezve csak szarakodjatok ,már úgyse sokáig tehetitek :))

Vendég

#1079

2016-01-23 07:32

Mohácsi őrökkel szarakodtok,van olyan akinek a nevét hallják még az ellenőrzés sem megy hozzá,mert inkább jobb békén hagyni.Keressétek meg nyugodtan nem fog elszaladni.

Geci a szádba Csányi

#1080 misla

2016-01-23 17:15

Jöhetnek akkor mi a faszom lesz ha rajta kapnak , hogy alszom ?  Ez van pihenek , megjár nekem is !  

Nem az Elter itt a legnagyobb próbléma , hanem , hogy tényleg mesterségesen a béka picsája alatt vannak tartva fizetések . 

Na igen és igaz még jó hogy kapunk fizetést , hiszen dolgozunk ,mi a faszomnak ne járna bassza szájba  

a Pincsi is magát meg a jó anyát ! 

Menjen a Tescoba én melóztam ott, csináltam is balhét ! 

Nem mindenki hallgat ez már nem az a generáció , csak félig éltünk a komonizmusban ott el lehetet hallgatatni a népet 

 ma már nem ! 

Orbán a Csányival együt menjen a jó kurva anyájába stadion az kell meg focira millók de , hogy 

 100 honfitársunk megfagy az nem érdekli a sajtot meg a politikát sem , bezmeg az ingyenélő

 geci mingrás faszokat etettük !

 

Pincsi

#1081 Re: misla

2016-01-24 07:38

#1080: Geci a szádba Csányi - misla  

 A saját Édesanyádat szidalmazd, én sem szídtam a Tiédet, Te sem tedd. Köszi!

Varga Zsolt

#1082 Érthetetlen

2016-01-24 09:18

Nem értem ezt az embert akit itt mindenki ocsmárol biztos van alapja ,mert csak úgy senkit nem akarnak börtönbe dugatni, Miért nem veszi fel velük a kapcsolatot vagy tudja meg ki köztük a hunyo és beszéli meg velük vagy vele hogy mi a helyzet ,ennek úgy is ö isza meg a levét előbb utóbb ,Akikröl tudja hogy kb ök lehetnek öszehivni öket megbeszélni ennyi,Amugy szinte végig elolvastam de azt tapasztaltam hógy egyre durvább és a legtöbbet legroszabbat a BON-SEC nevü cégröl irnak nem cserélnék evel az Elter nevü egyénell csak egy lehetösége van csak egyszer kattanjanak rá aminek nagy az esélye, komolyan lehet hogy ebben az életben nem kell ruhára költenie ,Nem értem amúgy hógy mi visz rá embereket ilyen tetekre mint amiket itt olvasok lophat 1000 miliot is ha egyszer a féll életét börtönben fogja leélni azt az életben nem mossa le magáról . Azt godólja az ember hogy aki ilyesmit csinál az elkövet mindent azért hogy megusza a büntetést !!  


Vendég

#1083

2016-01-26 07:42

Kell az Elternek a tanulopénz mert különben soha nam tanulja meg hogy nem lopjuk el a másikét,Szar érzés lehet igy élni hogy ennyien szeretnék hogy kaptárba menjen ami eljön kis idön belül

 

Egy olvasó véleménye !

#1084 Magyar polip

2016-01-26 13:49

 

Azért nem buknak , mert ez bonyolultabb mint a egy maffia , ha valaki emlékszik még a Polip című filmre, nos akkor  

nem kell többet mondanom azt hiszem , elég annyi ha valakinek is érdeke lenne már buktak volna , de amíg a magyar állam 

 is benne van a vagyonőr cégekben addig semmi sem történik . 

 

Egy olvasó véleménye !

#1085 Magyar polip

2016-01-26 13:52

Fantom cégekről találtok pont elég cíkket : Posta úgye JNT Sec ,  vagy OTP +Civil Sec. és leány állalatai , na igén 

és a tiétek Bonafarm + Bon -Sec  

Vajon ez a cégcsoport ,miért termel veszetséget miért visszi ki a hasznot külföldre és ki az aki ezt engedi 

Na ezért nem bukik a ti fönökötök 


Vendég

#1086

2016-01-26 14:21

Dehogy nem már kétszer majdnem mergtörtént csak mindig volt pár jóindulatu ember aki azt mondta amit szeretet volna ,Mi nem a kormányt szeretnénk megbuktatni nem a Csányit ezt az egy szarházit az Eltert ö hazudozik a szemünkbe ö is lopja a pénzünket és ha tehetné beléd is rugna,Csak figyeljetek erösen mert ez befog következni majd ha olvasod a Bamán meg a Facebookon meg az újságokban akort juson eszedbe ez az irás !!!


Vendég

#1087 Re:

2016-01-26 19:59

#1086: -  

 S.I. remélem megkapsz mindent amit érdemelsz az élettől .............................................

 


Vendég

#1088

2016-01-27 11:33

Én is remélem ! Azt is , hogy egyszer még találkozunk üdv egy móhácsi őr 

 


Vendég

#1089

2016-01-27 11:44

Én tényleg azt kívánom, legyen minden úgy ahogy szeretnéd Isti ! 

Nem voltál nagy kedvencem , mert néha geci voltál , de senkinek nem kívánok rosszat 

 csak az amilyen rosszat cselekedet azért kapja meg a büntetését, neveket nem mondok itt már mindenki tudd mindent

SÁRICS ISTVÁN

#1090

2016-01-27 11:51

Ki a fasz vagy te ha nekem irsz legalább annyi legyen a Fa.... hogy ird ki a neved nem kell szarni vállald fel, Én nem félek az életöl sem attól amit kapok ,Attól jobban félnék amit ti kaptok majd ,Rég nem tartanánk itt ha az emberetekben lett volna egy kis gerinc és egy pár mondatban elintézhete volna azt a rengeteg szart amitt csináltak anno a szarházi embereivel ,De a szemébe is megmondtam hogy egy csomó rohadékal van körbe véve akikben nem sok emberség van tisztelet a kivételnek ,mondjuk ism őket hisz ö válogata őket magaköré! Én úgy gondolom hogy amig ott dolgoztam mindent a cég szabályai szerint csináltam és úgy is cselekedtem ,attól hogy ilyen véleményel vagyok azért a cégnél jobb pozicióban dolgozó pár majom tehet. de ö tudja nagyon jól hogy kik azok ,Én nem szoktam lesütött szemel meghunyászkodni mint a cégnél a legtöbb ember ,Én úgy gondolom hogy most  be kell vállalni a sok szemétségért való következményt ! Egy kis tanuló pénz nem árt  


Vendég

#1091 Re:

2016-01-27 14:15

#1088: -  

 Szivesen találkozok 

 


Vendég

#1092 Re:

2016-01-27 14:18

#1089: -  

 Te nem vagy vele tisztában hogy én milyen vagyok ha geci vagyok !!!!


Vendég

#1093

2016-01-27 15:17

A majmoknak csókold meg a seggét, hülye gyerek , igérgetni azt itt is tudtál 

Pincsi
Vendég

#1094 Re:

2016-01-27 16:26

#1090: SÁRICS ISTVÁN -  

 Pistikém!

A gerinctelenségről csak annyit, hogy voltál Te is az APEH-nél a legjobb tudomásom szerint, és ott mint a kis kutyusok, húztad be füled, farkad, akkor ezek szerint ott Te hamis tanúvallomást tettél?

Azt bizony ahogy Te is írtad, elég csúnyán bűntetik, arany barátom!

Vagy ott az igazat mondtad, és itt csak szédíted a sok, leginkább általad felhergelt embert?


Vendég

#1095

2016-01-27 17:34

Ez az oldal azért van hogy mindenki megirja hogy mi a nyüge ,Én nem hergelek senkit az hogy ki irom a véleményem és igy reagálnak rá :) az csak nektek problem  nem kötelezö elolvasni vagy válaszolni ,Az APEH roll meg annyit nem úgyan az amit irsz és amit ott mondasz ki mitt szeretne hallani , De te  biztos baromi képben vagy hogy ott mi történt okoska, de én merem is vállalni azt ami akor ott történt ,De kiváncs vagyok hogy ti is meritek e majd vállalni :))


Vendég

#1096 Re:

2016-01-27 18:25

#1090: SÁRICS ISTVÁN -  

 Te, hogy kerültél egykor a céghez, nézz tükörbe (gerinc).............már jó ideje ugye. Orvos kell neked.

 

Maci papa

#1097 kérés

2016-01-27 19:03

Na itt látom is , hogy jó helyen járok . Én is Bon – Sec  dolgozó voltam Tolna megyében  és kaptam még január 15.-n egy levelet   a NAV-tól  , hogy be kell mennem február 11-n Pécsre , mert vizsgálják  a 2013-2014 adóévet és bekérnek mindenféle papírt , fizetéspapírok meg mi faszom meg is van  majd minden , csak egy kis infó kellene . Hogy még is mi az amit szabad és mi az amit nem nekik  pofázni , ha kiírnátok egy számot akkor nekem az is elég.    

Csondi nem veszi fel a telefont vagy megváltozott ha tudja valaki írja ki , mert most Somogyban lakom és

 nincs kedvem ezért utazgatni !

Valami Huber Éva főigazgató  aláírása van rajta a NAV-os papíron . Az ki ?                             

 

gépkönyv

#1098 gépköny folyt köv

2016-01-27 19:19

Ő úgy került ide , hogy nem itta magát halálba , nem szerelték le , nem nyuger és szerencséjére nem akkora  seggnyaló mint ti kedves PINCSI mondtam ha nem írsz többet én sem teszem de megint kénytelen vagyok írogatni az a kurva nagy szerencséd , hogy nem nálam van a héten a gyerek ! Gerincről én beszéltem a Pisti nem tudom , most nem futom, végig az összeeset  ezért.  

Egy biztos ha gerinced nem is biztos de nyelved annál nagyobb van és ha lenne eszed is akkor megértenéd miről is hadoválok én a kis írásaimban , nem a Pisti hanem én PINCSIKÉM .  Még valami amit már sokszor mondtam , nem csak itt van baj hanem más cégeknél is  nem csak vagyonőr cégek de az én és társaim dühe most rátok szabadul , mert nekünk ti vagytok a gond nem a mütyürgyár 3 műszakos rendje 90,000 forintért hanem ez a BON-SEC .

 Nem a Tesco hanem ti a Bon-Sec!  Az az egy szerencsétek , hogy sokan olyan vakok , hogy csak a saját faszukat tudják max elő venni  és kiverni az asztalra ,jó esetbe nem a székbe, amibe másnap én ülők ! Kösz a vezénylés megint fasza egyébként a pénzem is az lesz valószínűleg !???

  A Maci papának meg itt a telefonszám : 72/533-500 NAV Pécs ezt hívd ne a Csondit , ők majd megmondják  mit vigyél azt meg mit mondj te is tudod az igazat , mert most , hogy itt kiírtad  te Macika ezzel el is ástad magad, ha csak nem hívnak be még Somogyból , volt Bon –Sec őrt aki Tolnába dolgozott vagy még 30 másikat IDIÓTA   

Kék szám (mobilhálózatból is hívható):
40/42-42-42
Mobilhálózatokból:
20/33-95-888
30/33-95-888
70/33-95-888
 Remélem ez elég szám MAcikám


Vendég

#1099 Re: gépköny folyt köv

2016-01-27 22:13

#1098: gépkönyv - gépköny folyt köv 

  Szia! Te ismeretlen. Itt pocskondiázod a saját társaid ( VERJÉTEK A SZÁJÁBA). Nem 40 évesen kell rájönni, hogy elmentek az évek. 25-40-ig kell megteremteni. Az, hogy kényelmes ülni és verni a tam-tamot. Ki a faszt érdekel. Az, hogy elégedetlen vagy jelen helyzeteddel Te alakítottad így. Dolgoznod kellett volna, hogy most pihenj azon a széken amin ülsz. Gondolkodj el ezen és az összes veled együtt érző ember is. A világot a politikát ami nem rólad és rólam szól nem tudod megváltoztatni. Az energiádat hasznos dologra használd.  

gépkönyv

#1100 gépköny folyt köv

2016-01-29 09:50

Kedvesem látom nagy a szerelem ! Lecumizhatsz te is !!!  Nem tudtam , hogy az adócsalás és mások  anyagi megkárosítása munkának számít , de úgy döntöttem nem vitatkozom veled sem kollégáimmal , mert , hogy én sajnos tényleg úgy látom ez ma a színvonal , huzuk meg fülünk farkunk és akkor ha nem dumálunk nem lesz baj . Vicces !

 Mi a faszt tudtok ti tenni onnan fentről velünk senkik vagytok az utolsó akit főnökszámba vettem még 1998-ban volt , maszek világ fénykorában ! Ő nem lopott nem csalt de nem is gazdagodott olyan gyorsan meg, mind a mi kedves főnökeink az elsikkasztott ellopott milliókon. Nem keresett hússzor annyit elég volt , hogy kétszerese meg van neki és minden évben meg köszönte a munkám , kiált mellettem ha kellett és szeretem bejárni melózni.

 A Land-Cruiserben feszítve könnyű pofázni , de vajon mit csinálna az Attila vagy te is ha a mi pénzünkből kellene mindent fizetnie Mit tenne ?  Úgy látszik az Attila nem látta a Wall Street Farkasát , mert akkor tudná , hogy ha  melós elégedet és szeret dolgozni jönni akkor ő hátratett kézzel henyélhet a csúcson .   Vagy látta és arra számít ő is megússza ha feldob másokat! Itt nincsn luxus börtön férgeknek !

A kollegák meg igen szidom őket , mert álomvilágban élnek , azt mondják na majd idén jobb lesz  mikor idén????? 2035-ben talán??? majd amikor még tényleg a faszunkat se lesz már kedvünk kiverni !   A te katonai vagy rendőri vagy állom világképed remélem sokáig fent marad , mert így talán  itt rohadsz meg még ez a cég lélegzik !