Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

NII

/ #814 Re: iGazság

2013-11-20 02:49

#813: Mészáros Dániel - iGazság

Csak válaszkéntt:....Sok fiatallal dolgoztam eme területen,de kevés volt rátermett,és szakszerű!Ami pedig azt illeti nem kellene kor szerint kritizálni.A vagyonőri helyek különbözőek.Más egy üzletben dolgozni,/a vagyonőri szakma alja/és más egy nem prosperáló telephelyet őrizni!Ég és főld!Míg az előzőben szarnak sem nézik az embert,a másikban nyugodtan dolgozhat,-feltéve,ha becsületes! 5 évet dolgoztam egy áruház láncnak,a két fős őrzést csökentették egyre,és ez alatt 4 vagyonvédelmi cég,5 területvezető váltás volt.Utóljára az adott üzletben 4 üzletvezetőt cseréltek le.Saját pénzen kamerákat állítottam be,és a nem létező elfogási listát is Én vezettem.Erről a területről egy újonan kinevezett területvezető/nő/ miatt távoztam,miután a barátjával lopatott,és a pénztáros sírva fakadt.A kameráimat leszereltem.Más területen dolgozom.Ennek egy éve már.Azóta az üzletben még egy üzletvezető váltás,és dolgozói leépítés volt.Továbbá,ha jól tudom a 12.-dik vagyonőr van a helyemen.A cég 24 kamerát szereltetett fel,és az őr már a bejáratnál egy kis"kutricában ülhet is!Kurvára igazam lehetett,ha ennyit fordítottak a területre!....és még annyit:Hiába a  modern technika,ha olyan személyt ültetnek oda aki a területi üzleti lopásra szakosodott személyeket nem ismeri!Nem szerénység képen mondom,de 95%-át ismertem,és fel is ismertem!.........mégsem volt jó!!!!!!Most legalább nem járok bíróságra,rendőrségi szembesítésre,meghalgatásra./a fentiek tények,dió héjban és minden állításomat bizonyítani is tudom!/