Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

mocskosszáju

#726

2013-06-27 19:37

geci fideszesek huznátok a faszba anyátokat basszam meg buzik
Gézucsá

#727 Re:

2013-06-30 08:32

#701: -

- A vagyonőröket is érintő kötelező továbbképzés a tananyaggal együtt jogszabályellenes.
- A jelenlegi oktatási anyag szakmailag nem megalapozott, és más irányba terelődik a nagy része, amit a
munkájuk során nem tudnak alkalmazni a vagyonőrök, a vállalkozások, és a megrendelők.
- A jelenlegi oktatási anyag nem képviseli a szakma érdekeit.
- A jelenlegi oktatási anyagból nincs haszna sem a megrendelőknek, sem a munkaadóknak, de legfőképpen a
munkavállalóknak.

Gézucsá

#728 Re:

2013-06-30 08:38

#716: -

- A vagyonőröket is érintő kötelező továbbképzés a tananyaggal együtt jogszabályellenes.
- A jelenlegi oktatási anyag szakmailag nem megalapozott, és más irányba terelődik a nagy része, amit a
munkájuk során nem tudnak alkalmazni a vagyonőrök, a vállalkozások, és a megrendelők.
- A jelenlegi oktatási anyag nem képviseli a szakma érdekeit.
- A jelenlegi oktatási anyagból nincs haszna sem a megrendelőknek, sem a munkaadóknak, de legfőképpen a
munkavállalóknak.


Vendég

#729 Re: Re:

2013-06-30 16:26

#728: Gézucsá - Re:

na most akkor hogy is van ez?????mi vagyonőrök tudjuk a dolgunkat,a sok fasz még egy tanagyagot sem képes összeállitani!!!!!!!!


Vendég

#730

2013-07-02 11:26

727 Melyik Jogszabályba Ütközik.
pepsi

#731

2013-07-03 10:07

geciszáju orbán takarodj anyádba féreg csótány pusztulj

Vendég

#732

2013-07-14 16:16

A szakemberek abban egyetértenek, hogy egyszerűsíteni kellene a jelenlegi szabályokat, de a rémhírekkel ellentétben új vizsgára senkit sem lehet kötelezni.
én

#733

2013-07-16 15:51

én már várnám,hogy valaki megszólaljon,ugy tudom minden jogvédő szervnél fel lettek jelentve,itthon is,külföldön is,de eddig nagy a csend,a nyugdijas tábornokok meg gazdagodnak,mivel az őrök meg vizsgáznak,én kivárom a végét
jenőke

#734

2013-07-16 21:51

üzenem a munkaügyiseknek nézzenek körül az aréna plázában egy bizonyos vagyonőri cég aki őrzi a plázát az őröknek nem fizetnek szabadság pénzt és gátlástalanul levonogatnak pénzeket mondvacsinált okkal tiszteletem jenőke

Vendég

#735

2013-07-19 03:37

Lesz idő, mikor a bosszú népe térdre kényszerül!

Vendég

#736 Re:

2013-07-22 12:28

#3: Mintiri -

Milyen művelt ember vagy. Tájékoztatlak,hogy ez nem helyesíró verseny,hanem túlélés.


Vendég

#737 Re:

2013-07-22 13:10

#733: én -

Az Általános jogok ombudsmanához kell fordulni. Budapest 5 kerület Nádor u 22. Tel061/4757100. Telefonon lehet időpontot kérni

én

#738

2013-07-23 05:19

Azt az igéretet kaptam,hogy ősszel a jobbik rámegy erre a témára,nekik csak vannak szakembereik,akik
tudják,hogy mi a teendő,én úgy tudom az ombudsmannál is bepanaszolták ezt a rabló bandát,sőt,olvastam azt is,hogy uniós jogszabályt is sértenek,és ott is fel lettek jelentve,
andrás

#739

2013-07-23 13:56

ha emiatt a tetves vizsga miatt el veszik az engedélyemet beperelem az uniónál ezt a népnyomoritó kormányt sokba fog nekik kerülni inkább az olajos pintérrel kéne foglalkozni meg a mihaszna rendőreivel de mit várunk hisz fejétől büzlik a hal
én

#740

2013-07-24 03:58

pedig eddig ez van,ha nem tejelsz mehetsz ahová akarsz,már olvastam ingyenes tanfolyamról is,aminek gondolom az a lényege,hogy befizessék a 12 rugót,és legyen pótlása a nem tejelő őröknek,szőrnyű amit művelnek velünk,a következő lépés meg az lesz,hogy jön a kisebbség,szép új világ:)

Vendég

#741

2013-07-24 07:43

Sajnos ma Magyarországon nagyon magas a vagyonőrök száma! Abba most ne menjünk bele,hogy ezen hanyan szedték meg magukat!Ez két dologhoz vezet: Kevesebb elérhető munkahely, irreálisan alacsony órabérek.A kamara mindíg is egy pénz lehúzás volt,hogy az ott dolgozóknak legyen bérük! De amit most kitaláltak,az már pofátlanság,a javából.A véleményem,hogy senkinek nem kellene levizsgáznia,és akkor meglátjuk mi fog történni! De sajnos ez kivitelezhetetlen......!

Vendég

#742

2013-07-25 08:40

741-es. Te magadtól vagy ekkora hulye vagy van segitséged.

Vendég

#743 Re: lola

2013-07-26 04:37

#651: én -

Nem a vagyonőrt kell tanfolyamra vinni ,hanem a kamarát ,a fővállalkozót ,és az alvállalkozót!!Őket kellene elvinni Sopronkőhidára ,több éves szemináriumra tiszteségnevelő tanfolyamra,hogy a vagyonőr megkapja azt,ami törvényesen járna neki( Fizetett szabadság,táppénz ,fizetett ünne ,nem éhbér,túlórapótlék stb.) A belügyminiszter ezeket ellenőrizné,vagy ezt nem lehet?A megalkotott törvények ezekre nem vonatkoznak,ők törvény felettiek?Nem csinál itt semmit a Munkaügyi Felügyelet sem! Ha megbirságolja őket azt is a vagyonőr pénzéből fizeti ki,hisz a szabadságok ,és a többi ,amit a vagyonőrnek nem fizet ki ,bőven fedezi,és mégmarad is neki! Az az ökör vállalkozó milyen képesítéssel rendelkezik? Rendőrök ,katonák felmentve a vizzga alól! Nekünk szakmánk ,mi mennyünk vizsgázni! Olvassuk a rendőri tanamyagot ,jogunk egy szál se! Kit érdekel hogyan kell gumibotot feltenni gázsprét az övre felakasztani?Már lassan úgy ki leszünk diszítve ,mint bucsuba a hajasbaba! Igaz ,hogy nem nagyon kell használni a dolgokat,nagyon nem is lehet,mert hamar az ügyészségen találjuk magunkat,mivel a mi igazunkat ezek nem fogják megvédeni!A kiskirályok nyugodtan vannak ,védi őket A Nagy kotlós ,vigyáz a csibéire,és a jogszabályokat úgy módosítja ahogy nekik jó! Itt ez a baj,nem a vagyonőrbe kell rögtön a hibát keresni! Fizessék ki a törvényesen járó pénzt,és a vagyonőrnek is  nagyobb lesz a kedve ,és jobb hozzáállással végzi a munkáját,mert félti a jólfizető munkahelyét!Erre megkapják a pénzt ,csak a vagyonőrnek jut a morzsa! Hát ezem változtassanak a nagyurak,aztán jöhet a jogszabályismertetés,de olyanok amik a vagyonőrt érintik ,és nem a rendőri tananyagot akarják belénk táplálni! Aki ezt kitalálta ,nem volt magánál,és a többi okos még bégetett melléje,mivel a főkolompos ellen nem lehet beszélni


Vendég

#744 Re: Re: lola

2013-07-27 11:18

A Jobbiknak kéne képviselnie minket,sok vagyonőr Jobbikos.El kéne számoltatni a kamarát,hogy az éveken keresztűl befizetett tagdíjak mire lettek kőltve.Ha valaki fel tudja venni velük a kapcsolatot kérjen a nevünkben segítséget.

én

#745 Re: Re: Re: lola

2013-07-27 16:14

#744: - Re: Re: lola

www.berthaszilvia.hu,irj neki,mi már megtettük,intézkedett is,de ez a faék sintér úr semmit nem akar csinálni,csupa semmitmondó,meg elutasitó válasz jött csak,az az érzésem,hogy ezeket csak a unió tudja megállitani

andrás

#746

2013-07-29 22:57

kollegák fogjunk össze jövőre hogy ez az aljas kormány eltakarodjon a fenébe olajos pintérrel eggyüt hogy bünözők ne irányissák az országot
Papamacy

#747 Álláskeresés

2013-07-30 15:18

Ma jártam állásinterjún a Bitto KFT-nél. 24/48-as szolgálat,ami nekem nagyon jó lenne. Még a 450-es órabér is elfogadható. Abszolút kezdő vagyok,friss vagyonőrivel. Ahogy itt olvasgatok,túl sok jót nem hallottam róluk. Örülnék a tapasztalatból szóló véleményeknek. Legyen az pzitív vagy negatív. Köszönöm

Vendég

#748 Re: Álláskeresés

2013-07-31 14:44

#747: Papamacy - Álláskeresés

Szia!Eléggé elkeserítő ez hogy 450 es órabért kapsz és kapunk,hétvégén,ünnepnep és mindenkor!!!Aljas szemét dolog az is hogy nekünk semmiféle juttatás nem jár és soha nem is járt.

Csak egyszer sikerülne az összes vagyonőr kollégának összefognia,és fellázadni ezek ellen a mocsokságok ellen,máris jobban élhetnénk.Mire van ez a sok szemét semmittevő alvállalkozó???Arra hogy lehúzzon maximálisan bennünket!Bejelent? igen de csak ilyen 4 órába vagy legjobb esetben is minimálbérrel.Egy nap fizetett szabadságunk nincs,ha beteg leszel éhenhalsz mert akkora lesz a táppénzed mennyisége amit kaphatsz.

Rohadék gusztustalan állapot ez,de MI vagyonőrök tehetünk erről mert mindent eltűrünk mint a birkák!!!!

balázs

#749

2013-08-01 11:52

kedves kollega a bitto sose ad 450 órabért a legmagasabb 420 az igaz bejelent normálisan ki lessz a fönököd ha farkas zsolt vigyázz vele hangulatember ha nem ugy táncolsz ahogy ő fügyül ki vagy rugva vigyázz velük
andrás

#750

2013-08-02 21:33

figyelmeztetés uraim az aréna plázába senki ne mennyen dolgozni az órabér szar jogtalan levonás szar a főnök állandó cseszegetés a munkád szarba nézik letelik a próbaidő mehetsz ha nem vagy szimpi aki jót akar kerülje el nagy ivben sok sikert