Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

Quoted post

SÁRICS ISTVÁN

#1090

2016-01-27 11:51

Ki a fasz vagy te ha nekem irsz legalább annyi legyen a Fa.... hogy ird ki a neved nem kell szarni vállald fel, Én nem félek az életöl sem attól amit kapok ,Attól jobban félnék amit ti kaptok majd ,Rég nem tartanánk itt ha az emberetekben lett volna egy kis gerinc és egy pár mondatban elintézhete volna azt a rengeteg szart amitt csináltak anno a szarházi embereivel ,De a szemébe is megmondtam hogy egy csomó rohadékal van körbe véve akikben nem sok emberség van tisztelet a kivételnek ,mondjuk ism őket hisz ö válogata őket magaköré! Én úgy gondolom hogy amig ott dolgoztam mindent a cég szabályai szerint csináltam és úgy is cselekedtem ,attól hogy ilyen véleményel vagyok azért a cégnél jobb pozicióban dolgozó pár majom tehet. de ö tudja nagyon jól hogy kik azok ,Én nem szoktam lesütött szemel meghunyászkodni mint a cégnél a legtöbb ember ,Én úgy gondolom hogy most  be kell vállalni a sok szemétségért való következményt ! Egy kis tanuló pénz nem árt  

Válaszok

Pincsi
Vendég

#1094 Re:

2016-01-27 16:26:50

#1090: SÁRICS ISTVÁN -  

 Pistikém!

A gerinctelenségről csak annyit, hogy voltál Te is az APEH-nél a legjobb tudomásom szerint, és ott mint a kis kutyusok, húztad be füled, farkad, akkor ezek szerint ott Te hamis tanúvallomást tettél?

Azt bizony ahogy Te is írtad, elég csúnyán bűntetik, arany barátom!

Vagy ott az igazat mondtad, és itt csak szédíted a sok, leginkább általad felhergelt embert?


Vendég

#1096 Re:

2016-01-27 18:25:36

#1090: SÁRICS ISTVÁN -  

 Te, hogy kerültél egykor a céghez, nézz tükörbe (gerinc).............már jó ideje ugye. Orvos kell neked.