Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

Szeretettel

#1151 Ez egy csapda és egyszer bezárul az ajtó

2016-02-22 17:25

Azt hiszem Lukács mester szavai illenek legjobban a vagyonőr cégek vezetőire:

 Lehet hogy nem vagy gyáva és
A végén Te maradsz állva
De mire jó úgy ez az élet
Hogyha futnod kell, amíg éled
És hiába vagy bátor
Mint egy római gladiátor
Aki keményebb mint a szikla
Mégis lehet hogy elég egy szikra
A gyújtózsinór végén és
A túlvilági TV-n majd

Majd rólad szólnak a hírek
Veled van tele a sajtó
Aki a pokolra kíván jutni annak
Balra a második ajtó
De ha a Szent-Péter szigetekre már
Be van fizetve az útja
Önnek a Mennyország Tourist
A legjobb szolgáltatást nyújtja

Amade

#1152 Jövő

2016-02-22 17:33

Mikor jönnek rá a magyar emberek , hogy tol helyet vasvilla kell a vezetőinknek a szemébe.  Az élet nekünk savanyú uborka míg nekik nugát krém, ez a nagy baj .  

Elkergetnek minket külföldre, de nem örökre futunk el , mert itt bennünk a szív az úr. Kíváncsi vagyok mikor törnek ki a magyar emberek, nem sok hiányzik , szar fizetések ,hitel, adóság, rabszolga munka . De amíg bírja addig ezek gazdagodnak . De egyszer megtudják , hogy mulat a nép remélem. 


Vendég

#1153 Re: Recska1146

2016-02-22 19:08

#1149: Faszom a szátokba :-) - Recska1146 

  Kedves ismeretlen miért dolgozol bárhol ahol kevés a fizetés neked. Keress olyan melót, ami neked tetszik és azt a fizetést kapod amit szeretnél. Mikor elvállalsz egy munkát, nyilván megmondják, hogy mennyi a fizetés. Ha nem megfelelő neked miért vállalod el. Magadnak feltetted ezt a kérdést..................


Vendég

#1154 Re: Jövő

2016-02-22 19:10

#1152: Amade - Jövő 

 keress valami másik fórumot, de egyetértek veled.


Vendég

#1155

2016-02-24 17:12

MEGMODOK ÉN VALAMIT AZ EGÉSZ KIBASZOT VAGYONŐR SZAKMA KAPJA BE A FASZOMAT ENNYI BASZASZÁJBA A KURVA ANYJÁT MINDEN KIBASZOT CÉGVEZETŐ 


Vendég

#1156 Berki K. hasonmás verseny győztes ki Ő

2016-02-27 10:29

Berki hasonmás verseny 

 

ugrokutya

#1157 ugrokutya

2016-02-27 14:29

Na figyu , felteszek egy kerdest. Ha barmelyikotok milliokhoz jutna ilyen aron, ti szetosztanatok a penzt jobban a dolgozok kozott? A nagy feneket . D 

 

Barbár

#1158 Volt Bon-Sec dolgozó véleménye

2016-02-27 16:24

Sziasztok , ebben igaza van ugrokutyának én sem osztanám szét a vagyonóm , tudom basztat titeket mint ahogy engem is , hogy az orzágban egyre többen csalásból gazdagodnak meg , de ezzel a forúmmal nem sokat értek, én eljöttem békében nem reklamáltam , azért sem , hogy ha leszartak sőt örültem , hogy nem én vagyok a központban. Attila csinál amit akar és addig amíg tudja. Nem mindenki köztük én sem biztos , hogy vállalnám a börtönt és a bukás veszélyét azt , hogy a gyerekeim csak a börtönbe láthatnak . De ő válalta ő dolga , meg az adóhatóságé . Nem sokat érünk ha itt mérgelődünk ezzen. Egyszer meg kell fizetnije a csalások árát , ő már azon a szinten van , hogy nem mondhatja kiszállok viszlát , mert nem engedik neki azok akik a háttérből irányitják . Ennyi ! Ne szídjátok a valagam ,mert leszarom csak megírtam amit gondolok 

Egy dolgozó méh

#1159

2016-02-28 07:30

Barbár barátom te jól látod ennyi ,megkapja ami jár neki vannak páran itt az óldalon akikk tettek arol hogy megkapja méltó büntetését ismeritek a mondást ö pont arra a helyre kerül AHOL A LEGERÖSEBB IS BESZARIK :))))


Vendég

#1160

2016-02-28 07:48

Csak a Berki nem aból gazdagodik hógy elopja a dólgozok pénzét mint az Elter Attila úgy mocskos akasztani való !!!!!!!!!!!!


Vendég

#1161

2016-03-01 15:09

Gyerekek csak egy kérdés, ha tényleg az adóhivatalig jutt az ügy, akkor majd ti mi a faszt mondtok ?


Vendég

#1162

2016-03-01 19:52

Te agyhalot nem az a kérdés hogy mitt mondunk hanem az hogy mitt mondtunk !!!! Hamarosan kiderül ne türelmetlenkedjetek ! Emberünk már félábal jó helyen van, Mindent a megfelelö idöben a megfelelö helyen sok ostoba :))) 

Köszönjétek magatoknak ! Most mi jövünk !

#1163 Jön az első csomag

2016-03-02 13:01

Ez az a papír amit a Bon-Sec aláírat aztán utólag töltenek ki . Holnap jön a többi !

Egy elkeseredett dolgozó

#1164

2016-03-02 15:14

Ja ez az a papir amiből alá kell irni tizen pár oldalt  egyszere, és aztán Pécset a BON-SEC irodában töltögetnek ki a dolgozok nélkül ,Nem is bánom hogy ide felkerül lassan minden legalább fényderül mindenre , Úndoritó hogy a főnőkség duskál a töbszázezres fizetésböl nekem meg már hó közepén kölcsön kell kérni ,Volt hogy kértem fizu elöleget de az sem megoldás meg az Elter már töbször mondta hogy nincs pénz nem tud adni ,Már jó sok ideje a cégnél dolgozom és mindig reménykedem hogy jobb lesz de sajnos évröl évre roszabb ,Sajnos tényleg egy megoldás marad hogy fel kell mondanom mert itt csak mennek az évek és már a megélhetés is kockázatos !! Ez tényleg igaz erre a cégre hogy kivülröl csili vili belülröl meg rohad ! Szar érzés mikor az ember azt olvasa hógy ha nem tetszik akor elehet menni máshova  ilyen sok év után ,Pl azt sem értem hogy a szabadságot hogy fizethetik ki mikor a törvény tiltja ráadásul abból is lenyulnak 3000 ft ott és hozzá csapják a fizetésemhez és azt mondják milyen jól kerestem ,Ennyi szabájtalanság után még fogjuk be a szánkat ,megelégeltük ezt a sok szemétséget ami itt folyik már hosszú évek óta. Nem kell csódálkozni azon hogy ilyen sok oldalon és ilyen súlyos vádak érik ezt a céget és hogy mindenki az Elter fejét szeretné hát ö a cég igazgatója ha valaki tudna tenni a lázadás ellen akot az ö,De ez már mérges helyzet szinte visza forditatlan állapot ,Meghát gondolom az Elternek is fontosabb az hogy otthon álljon a medence meg hogy a feleségnek új autója legyen mint az hógy a dolgozok szeresék és elégedettek legyenek,Amúgy meg egy pökhendi bekpzelt ember szerintem!! De ha isten is úgy akarja akort kiveszi a tégláját jó pár évre amire van esélye bőven !!De a legnagyobb sérelmem az az hogy párszor nem stimelt a boritékos fizetésem és a külömbséget azóta is küldik az Antal Móni mindig igérte hogy majd holnap azóta is várom a holnapot,Meg menyi nadrágot vettem a saját pénzemen amitt soha nem fizetek ki még a Sárics járőr mondta hogy gyüjtsem össze a blokot és szoljak az Elternek de mondtam veszet fejsze nyél ,Kivánom hogy a pénzem ami nem jutott el ideág meg a nadrágaim árát azt költse Attilánk kemoterápiára!! És csodálkozik egy két gyogyós meg az Elter hogy miért irnak ilyeneket itt az oldalon  hát ezekért a dolgokért kérem tisztelettel . Csak a lopás lopás lopás lopás lopás lopás és aztán jönnnn a börtön börtön börtön ,Jó szolgálatott mindenkinek aki dolgozik :))) 

 


Vendég

#1166 Re: Re:

2016-03-02 17:01

#1165: Éjjeli bátor - Re:  

Nagyon jó!Igazat mondtál!!!


Vendég

#1167 Re:

2016-03-02 18:58

#1164: Egy elkeseredett dolgozó -  

 Te beteg vagy orvosra lenne szükséged....

 


Vendég

#1168 Re: Re: Re:

2016-03-02 18:59

#1166: - Re: Re:  

 Tudod sok mindent másképp gondolsz mint ami a valóság.

Dolgozó

#1169

2016-03-02 20:35

Ez az irás pont a BON-SEC re illik nagyon találo gratulálok még lehetne böven ragozni a szemétséget !!!!!


Vendég

#1170

2016-03-02 20:38

Holnap ismét felfedjük a valóságot :)))

Köszönjétek magatoknak ! Most mi jövünk !

#1171 Jön a következő csomag

2016-03-03 07:28

Tudod úgye mi ez ?


Vendég

#1172 Re:

2016-03-03 07:51

 

 Gyerekek ez maga a valóság eröl a cégröl akár ki irta iszonyat képben vannnnn !!!

Egy dolgozó

#1173

2016-03-03 08:02

 

 Ez még csak a kezdet kis izelitő !! A többi kb 100 ilyenél nem lesz kitakarás had szemezgesen a hatóság ,Itt egyértelmü nincs félre beszéd !:))) De majd még a többi papir az lesz igazán brutális .Egyértelmü hogy BON-SEC es boriték :)) Meg hát a 100% os brutál fótók tök egyértelmüek nem is lehet róla vitatkozni .

Egy elkeseredett dolgozó
Vendég

#1174 Re: Re:

2016-03-03 08:06

 

 Te csak nyald a segeket !!

Egy kutya

#1175 dolgozz !!!

2016-03-03 14:30

Menj dolgozz inkább , mint ezt a faszságot csinálod