Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

gépkönyv

/ #1098 gépköny folyt köv

2016-01-27 19:19

Ő úgy került ide , hogy nem itta magát halálba , nem szerelték le , nem nyuger és szerencséjére nem akkora  seggnyaló mint ti kedves PINCSI mondtam ha nem írsz többet én sem teszem de megint kénytelen vagyok írogatni az a kurva nagy szerencséd , hogy nem nálam van a héten a gyerek ! Gerincről én beszéltem a Pisti nem tudom , most nem futom, végig az összeeset  ezért.  

Egy biztos ha gerinced nem is biztos de nyelved annál nagyobb van és ha lenne eszed is akkor megértenéd miről is hadoválok én a kis írásaimban , nem a Pisti hanem én PINCSIKÉM .  Még valami amit már sokszor mondtam , nem csak itt van baj hanem más cégeknél is  nem csak vagyonőr cégek de az én és társaim dühe most rátok szabadul , mert nekünk ti vagytok a gond nem a mütyürgyár 3 műszakos rendje 90,000 forintért hanem ez a BON-SEC .

 Nem a Tesco hanem ti a Bon-Sec!  Az az egy szerencsétek , hogy sokan olyan vakok , hogy csak a saját faszukat tudják max elő venni  és kiverni az asztalra ,jó esetbe nem a székbe, amibe másnap én ülők ! Kösz a vezénylés megint fasza egyébként a pénzem is az lesz valószínűleg !???

  A Maci papának meg itt a telefonszám : 72/533-500 NAV Pécs ezt hívd ne a Csondit , ők majd megmondják  mit vigyél azt meg mit mondj te is tudod az igazat , mert most , hogy itt kiírtad  te Macika ezzel el is ástad magad, ha csak nem hívnak be még Somogyból , volt Bon –Sec őrt aki Tolnába dolgozott vagy még 30 másikat IDIÓTA   

Kék szám (mobilhálózatból is hívható):
40/42-42-42
Mobilhálózatokból:
20/33-95-888
30/33-95-888
70/33-95-888
 Remélem ez elég szám MAcikám