Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

Quoted post

SÁRICS ISTVÁN

#1001

2015-11-18 16:35

Amúgy meg szarok arra ki mit gondol és ir nekem ez a véleményem ha nem tetszik van pár lehetöség ,Ez jár nekik ezt érdemlik,Egy normális cég cégvezetö nem kéri a dolgozoit hogy hazudozón különbözö szerveknél ugye?? Valki irta hogy ezt meg azt ne mert jönnek a verö emberek, Én nem félek mert tudom hogy kihez kell utána menni ő meg tudja hogy nem csak beszélek egyszer bizonyitottam de másodszor sem marad el , Nem is értem nem lehet úgy válalkozást üzemeltetni hogy nem lopom meg a dolgozóimat ez baromság 

Válaszok

Szolgálatban Aludj Azért Fizetnek:-)

#1002 Re:

2015-11-18 16:53:47

#1001: SÁRICS ISTVÁN -  

 Félreértessz,én mint általánosan bevett gyakorlatot irtam a verőembereket.Mert nem egyszer láttam már mit müvelnek,ha gáz van a jellemtelen cégvezetők.Maguk helyet küldik a csicskáikat,mert ők beszarnak,és tiszták akarnak maradni,ha a melós mégis visszavág.Persze,hogy csak kevés ember fosik be ilyenkor,csak azt tudják megfélemliteni akit lehet.Melyik szakmában művelik ezt a dolgozókkal?Csak ebben.Egyébként kitartást neked.Én is hasonló cipöben járok,csak más a helyszin.Nekem,nekünk is elegünk lett végképp,sok tisztességesen élni akaró kollégával együtt,ebből a mocsokból,ami a szakmában megy.