Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

Quoted post


Vendég

#1004

2015-11-18 18:40

Ja István te szarsz mindenkire. Én több Bon-Sec-nél dolgozó nevében írom, hogy megkaptuk mindíg a fizetésünekt nem kellett könyörögni, soha nem ért semmi atrocitás vezető és beosztott között. Akinek mint te nem tetszett elmentek. Az, hogy Te miért mentél el az te dolgod, de ne beszélj a dolgozók nevében. Arra kérlek több dolgozó nevében a Te nevedben írogass ide ne olyan vagyonőrök nevében aki dolgozik és nem értenek veled egyett teljes mértékben. Te a saját dolgoddal törődj. Köszi. 

Válaszok

SÁRICS ISTVÁN

#1007 Re:

2015-11-18 21:01:23

#1004: -  

 Ki a fasz vagy te?? te biztos egy remegö pitizö puncs vagy !! Elter kiskutyája csak azok irogatnak ide ilyesmit, basza a csőröd a valóság ,Lehet pofára esnél ha tudnád hogy milyen kevesen vagytok akik nyaljátok a valagát ,Amugy meg azt irok amit akarok csak az igazat ,Legalább lenne benned annyi te agyatlan hogy oda irnád a neved tudjam ki ez a nagy pofájú,Azt hiszed hogy ha ide irogatsz puncsos szövegeket  feljebb kerülsz a létrán te okos ,van egy kis köd az agyban böven :)) 

Elin!
Vendég

#1009 Re:

2015-11-20 05:45:46

#1004: -  

 Én is Bon-Sec dolgozó vagyok,az igaz,hogy a minimálbért átutalták,meg a borítékost időben megkaptuk,a befizetett szját pofátlanul még egyszer levonták a nettóból,régebben utalványt is kaptunk,ellen értékét levonták a nettó órabérünkből,ha neked ez igy jó akkor te a csicskákhoz,és seggnyalókhoz tartozól!