Kiemelt Ápolási díj és az Emelt Ápolási díj összege érje el a Nettó Garantált minimálbér összegét, míg az Alap Ápolási díj összege legyen a Nettó Minimálbér összegével azonos!

Kiemelt Ápolási díj és az Emelt Ápolási díj összege érje el a Nettó Garantált minimálbér összegét, míg az Alap Ápolási díj összege legyen a Nettó Minimálbér összegével azonos! / Közlemények / Valentin nap előtt tuti meg lesz az 1.000 aláírás! / Hozzászólások


Vendég

#1

2017-01-21 15:40

Nekem van egy fogyatékos fiam aki sajnos Állami szociális otthonban van.Annak ellenére,hogy törvény írja,hogy a fogyatékos támogatást nem számolhatnák bele a jövedelembe a Megyei közgyűlés megszavazta és azt is bele számítsák a jövedelembe,hiába reklamáltam,hogy erre rendelet van semmibe sem veszik.Így jóval több a térítési díj.

Vendég

#2

2017-01-22 13:04

Maros Edéné - egyetértek a petició tartalmával!

Vendég

#3

2017-01-23 16:38

Kedves Éva!
Magam is rokkant vagyok, ismerem a hátrányos megkülönböztetéseket, a nagy pénzelvonásokat.
Aláírtam a petíciót, terjesztem is!
Kérdezném, hogy miért küldi nekem majdnem minden nap? Talán ha mások is terjesztenék esetleg más fórumokon, más ismeretségi körökben többet és gyorsabban elérhetné a célját.
Üdvözlettel!
Anna

Vendég

#4

2017-01-23 17:39

jo lenne mindenki ingyen hozza ferne a jogos kezeléshez




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...