Mentsük meg a Dagály Fürdőt !

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Mentsük meg a Dagály Fürdőt ! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2014-09-01 15:35

Az unokák igen szeretik ezt a príma melegvizes "tanmedencét", nem kellene megfosztani a következő generációkat ettől a "fejlesztés" mindenhatósága bálványozásaként. Azt máshol is lehet, pl. a "rozsdaövezetben", London mintájára. Ígí a város dupla nyereséghez juthatna.
Vendég

#2

2014-09-02 22:21

Nem erről a strandról volt a múltkor cikk, hogy kaki úszott a medencében és még a vizet sem cserélték le? Rengeteg komment érkezett, hogy egy merő kosz az egész fürdő. Biztos forrásból tudom, hogy hajléktalan betegek is kapnak oda beutalót fürdeni. Szóval az elmondottak alapján egy koszfések a hely :(

Dániel Rácz
A petíció szerzője

#3

2014-09-03 23:53

Én sem tudom, hogy erről a strandról cikkeztek-e ilyeneket, minden esetre ajánlom, hogy személyesen is győződj meg róla, milyen gyönyörű strand ez, amíg még lehet. A 4 és 6 éves gyerekeimnek nagyon bejön. Szuper gyerekmedencék vannak egy dunaparti ősfás parkban. 

Egyébként a problémára - már ha létezik egyáltalán- nem hinném, hogy a ledózerolás lenne a megoldás. Én pl. sokkal rosszabbakat hallottam új építésű élményfürdőkről.

Addig is képek itt :

http://www.dagalyfurdo.hu/galeria/dagaly-galeria

 

 

 


Vendég

#4

2015-06-23 19:12

Gyerekkent a Fradi (vizilabda) kolyokcsapataval eveken keresztul itt edzettunk. Maradando elmenyek ezek az idok!

Vendég

#5

2015-07-17 06:48

Kedvenc fürdőhelyem, gyerekkorom óta járunk oda nyaranta.

Vendég

#6

2015-09-21 19:27

Elérhető àron jò fürdő kàr érte ne tegyék..

Vendég

#7

2015-09-21 19:37

mert egyedi jò fürdő szeretnék ha meg maradna..
aser

#8 Re:

2016-01-31 08:47

#2: Vendég -  

 Hazugság!

Minden fürdőbe csak előfürdés(zuhanyzó) után lehet bemenni a medencékbe.

Erre az állandóan ott lévő úszómester ügyel.

Ha szennyeződést tapasztalvagy erről szólnak neki,lezárja a medencét, és intézkedik a takarításról és a fertőtlenítésről.


Vendég

#9

2016-08-26 18:43

Szeretném visszakapni a Dagályt eredeti kellemes parkos formájában!!! Ekkora sportlétesítményt - ha kell egyáltalán -máshova kéne telepíteni. Nem mindenki akar versenyző lenni.