gyermekinkért

Quoted post

minimum mínium

#14 Re: Re: Re: Re:

2012-09-12 18:20

#12: Vágréti György - Re: Re: Re:  

 Kedves Vágréti úr!

Először is elnézést kérek Öntől, hogy némi iróniával kezeltem a fórumon a hozzászólását, amit azóta megbántam. Tiszteletben tarton nézetét, miszerint gyermekeinek nem adat be védőoltást, bár nem értek egyet vele. Ezzel együtt kislánya fényképét elnézve őszintén mondom, elfogadnám unokámnak és gratulálok hozzá.

Jó egészséget kívánok úgy Önnek, mint a családjának.

Válaszok


Vendég

#15 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-09-14 13:46:50

#14: minimum mínium - Re: Re: Re: Re:

Köszönöm. Igazán kedves Öntől. Megérdemeltem. Tanultam belőle, és most már gyakrabban ellenőrzöm a hozzászólásokat, mert a kritika visz előre. Köszönöm a gratulációt is, és a véleménynyilvánítás szabadságának elismerését.

Gyakran arra gondolok, hogy bárcsak minden gyermek ilyen egészsége lehetne, mint a kislányom. Kérem, legyen nyitott a kérdésben, és gondolja meg kétszer is, ha oltásra kerülne sor. Ha igazán a gyermekeink érdekét szolgálnák a "védő"oltások, nem, hogy nem kellene szankcionálni a távol maradó szülőket, de vissza sem lehetne őket tartani...

Nem értem, hogy miért nem fogják fel végre az érintettek...

Ha az lenne az igazság, hogy elengedhetetlenül fontos, hasznos a méreginjekció beadása a gyermekinknek, a szülők tűzön vízen átmennének érte, és ha tiltanák, akár törvény is szegnének és beadatnák minden áron gyermeknek. Ehelyett félnek, ódzkodnak tőle, és a legtöbben kihagynák, ha nem lenne kényszer. Természetesen ez saját vélemény....