gyermekinkért

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) gyermekinkért petíció automatikusan generált fórumtémája

Vágréti György
A petíció szerzője

#1

2012-08-29 02:02

A gyermekekért és minden ember iránt érzett szeretetből indítottam ezt a petíciót …
Hogy ez a Világ jobb legyen…

Vendég

#2

2012-08-29 02:25

"a gyermekeinbe kötelezően kémyszerített oltások megszüntetéséért"

Na, hát ez is milyen nagyon okos petíció.... :D
Judit mama

#3 Re: Vágréti György

2012-09-10 11:36

#1: Vágréti György -

Az elgondolás jó, a tett dicséretes, szerintem bővíthető. DE! Jó lenne, a helyesírási hibákat kijavítani! Hasonló üzeneteket emiatt törölni szoktam. Minimum elvárásaim vannak.


Vendég

#4 @VGY

2012-09-10 16:46

tényleg zavaró a sok melléütés...mert nem helyesírási probléma...ki kell javítani, mert sokaknak így hiteltelen...
minimum mínium

#5 Re: Re: Vágréti György

2012-09-10 17:54

#3: Judit mama - Re: Vágréti György 

Kedves Judit mama! 

A szomszéd nénim a fém alapozófestéket nevezi minimumnak (mínium helyesen).

Remélem, Judit mama tudja, nem csak tudja, hanem mondja - nem úgy, mint Oszkár a dalban, aki tudja, de nem mondja...

Vágréti György
A petíció szerzője

#6 Re: Re: Vágréti György

2012-09-10 19:00

#3: Judit mama - Re: Vágréti György

Köszönöm a szíves segítséget...Elnézést kérek, most kijavítottam.

Vágréti György
A petíció szerzője

#7 Re: @VGY

2012-09-10 19:01

#4: - @VGY

Köszönöm...

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-09-10 19:03


Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-09-10 19:05


Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-09-10 19:07


minimum mínium

#11 Re: Re:

2012-09-10 19:19

#10: Vágréti György - Re:  

 Kérjen bocsánatot azért, hogy bocsánatot kér. Az nem baj, hogy bocsánatot kér, csak az, hogy elakadt a lemezjátszón a tű. Azért nem kell bocsánatot kérni, hogy bocsánatot kér, mert bocsánatot kérni nem bűn, hanem nemes cselekedet.  Megkapja a bűnbocsánatot, ha ez az Ön lelkének jó. Több bocsánatért ne esedezzen, mert nincs rá szükség.

Vágréti György
A petíció szerzője

#12 Re: Re: Re:

2012-09-10 19:48

#11: minimum mínium - Re: Re:

Most tanulom a fórum működését, ezért történt, hogy külön-külön mindenkitől elnézést kértem. Többé már nem teszem. Kijavítottam a hibákat.

minimum mínium

#13 Re: Re: Re: Re:

2012-09-10 20:29

#12: Vágréti György - Re: Re: Re:  

 Nincs semmi probléma, tanulni sosem késő.

minimum mínium

#14 Re: Re: Re: Re:

2012-09-12 18:20

#12: Vágréti György - Re: Re: Re:  

 Kedves Vágréti úr!

Először is elnézést kérek Öntől, hogy némi iróniával kezeltem a fórumon a hozzászólását, amit azóta megbántam. Tiszteletben tarton nézetét, miszerint gyermekeinek nem adat be védőoltást, bár nem értek egyet vele. Ezzel együtt kislánya fényképét elnézve őszintén mondom, elfogadnám unokámnak és gratulálok hozzá.

Jó egészséget kívánok úgy Önnek, mint a családjának.


Vendég

#15 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-09-14 13:46

#14: minimum mínium - Re: Re: Re: Re:

Köszönöm. Igazán kedves Öntől. Megérdemeltem. Tanultam belőle, és most már gyakrabban ellenőrzöm a hozzászólásokat, mert a kritika visz előre. Köszönöm a gratulációt is, és a véleménynyilvánítás szabadságának elismerését.

Gyakran arra gondolok, hogy bárcsak minden gyermek ilyen egészsége lehetne, mint a kislányom. Kérem, legyen nyitott a kérdésben, és gondolja meg kétszer is, ha oltásra kerülne sor. Ha igazán a gyermekeink érdekét szolgálnák a "védő"oltások, nem, hogy nem kellene szankcionálni a távol maradó szülőket, de vissza sem lehetne őket tartani...

Nem értem, hogy miért nem fogják fel végre az érintettek...

Ha az lenne az igazság, hogy elengedhetetlenül fontos, hasznos a méreginjekció beadása a gyermekinknek, a szülők tűzön vízen átmennének érte, és ha tiltanák, akár törvény is szegnének és beadatnák minden áron gyermeknek. Ehelyett félnek, ódzkodnak tőle, és a legtöbben kihagynák, ha nem lenne kényszer. Természetesen ez saját vélemény....

 

Juhász Zsolt èrd

#16 Helyesírási hibák

2012-10-09 09:56

minden értékelési szándékot mellözve (bocsánat nincs a laptopomon Magyar karakterkészlet, ezért a rövid ö és ü, de van "ß")csak megfigyeléskéntés senkit sem szándékozva bántani. Magamat is csak figyelem belülröl, hogy milyen programjaim futnak. Igen én is észrevettem a helyesírási lényegtelenségeket, de nem arra koncentráltam, hanem arra amit én is nap mint nap látok érzek és már évek óta gyüjtögetem a háttérinformációt. De sokan hiteltelennek tarják, persze egyszerübb lenne felnézni az égre, reggel felkelés után azonnal, és a nap folyamán többször is kinézni. Összeszámolta már valaki, hány engedélyezett repülö jár 5 percenként ugyanabban a sávban? Ez már nem légifolyosó. Sajnálom, nem akarok senkit sem sokkolni, de itt már nem a gyermekeink jövöjéröl van szó hanem már csak hónapok kérdése. A teljes besötétítést már csak a hold fénye (ami csak visszatükrözödés) éli túl. Permeteznek, mérgeznek? Szaniszló az (ECHO) ban már minden alkalommal megemlíti. Ez az egész ellenünk irányul az életünk forog kockán, a túlélésünkröl van szó. Ne a helyesírási hibákat számold hanem nézzd az eget, elmélkedj, nézz rá a Youtubon, és ebresztgesd honfitársadat. èn is teszem amit tudok www.valovilag.org. Könnyebb elhinni a "összeesküvéselmélet" kinevetöinek a maszlagját, mert ugye hihetetlen, hogy valakik embertársait legfeljebb háziállatszámba veszik. A vegyi csíkok csak egy aprócska része a NAGY egésznek. 53 aláírás kezdetnek nem rossz, de végeredménynek halálos. Terjeszd mintha az életedért harcolnál, mert tényleg azt teszed. Ne értem, ne magadért, ne a gyermekedért, hanem mindnyájunkért