Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

Quoted post

Totó

#913 Bérezés

2014-06-29 12:31

Nem tudom miért ez a nagy felhajtás,ha nem fizeti ki a törvényben előírt bért,szabadságot,fizetett ünnepet az a tetves alvállalkozó! Csak a szöveg megy ,tenni mit tettetek érte,hogy ne így legyen ? Legecized, az anyát szidod,stb! Nem ez a megoldás! Van törvényes út,ez pedíg vagy feljelented a Munkaügyi Bíróságon ha ez neked nem elég ,még a NAV-hoz is fordulhatsz ha a szabadságod nem fizeti ki,mivel adózatlan jövedelmet vág zsebre!! Ha a trágár szavakban látjuk a megoldást,káromkodhatunk az ég tudja meddíg,ezek legalább jót röhögnek rajtunk! Ne legyen félsz a seggetekbe végül még a munkával is ki lehet velük tolni úgy ,hogy egy kis összeféréssel nem veszitek fel a munkát,kész tények elé kell állítani őket,csak így fognak meghátrálmi,ha összefogunk! Én már ezeket a fórumokat megjártam,és van munkám,nem állt helyettem oda az alvállalkozó dolgozni! De ha továbbra is csak ez az értelmetlen szövegelés megy ,nincs eredménye! Nem szövegelni kell ,hanem tenni valamit,nem befosni,jaj nem lesz munkám stb,Itt legyen minden nyilatkozó legalább olyan fasza gyerek,hogy a szövegen kívül mer tenni is valamit!!! Ha nem akkor a szövegelésben, anyázásban se legyen ,nagy legény,ha igen álljon oda ,és vágja a pofájába az illetőnek a mondókáját!Ezért tudták megcsinálni velünk a vizsgáztatást,a bérünk részének lenyúlását,táppénz ,szabadság,fizetett ünnep nem fizetését,mert a láthatatlanságban van csak mersze sok vagyonőrnek nyilatkozni!!! Miért nem mondja el a Munkaügyi Felügyelőségnek? Jelentse fel ,vagy fél hogy munkanélküli lesz? Akkor tűrjön, ne panaszkodjon ,nem érdemel többet,mivel nem tett ellene semmit a szöveg írásán kivül!Fogjunk végre össze,és akkor bízhatunk abba,hogy sorsunk jobbra fordul ,és vége lesz a kiskirályoknak azoknak akik minket megaláznak semmibe vesznek!Az a vagyonőr aki ezt nem tudja megérteni,nem tesz ellene,ne irogáljon ,ne itt mutassa meg milyen vagány az anyázásba! Máshol kell megmutatni,és kiharcolni amit akarunk !Itt is látszik ,hogy a neki nem tetsző dolgot hogyan közli vagyonőr társával,na nem ez az összefogás Együtt tegyük meg azt amit meg kell lépni, és így eltudjuk érni,hogy emberszámba vegyenek ,ne alázzanak meg bennünket!!!

Válaszok

RAMBO

#914 Re: Bérezés

2014-07-04 12:14:24

#913: Totó - Bérezés

Teljesen igazad van Totó fel kell dobni az ilyen cégeket és kész!!!