Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!


Vendég

#451

2013-03-10 22:01

Felhívás!!!!Felhívás!!!!!Felhívás!!!!Felhívás!!!!Ez nem igaz!Ti mind 1950-en.Csak ilyen lassan nőne az aláírók száma 80 ezer tagságból???Akkor megérdemeljük sorsunkat!Minden 1950 aláíró tagunk egyenként hozzon legalább 10 új aláírót.Hogy számunk rohamosan nőjön,és legalább a 15 ezer aláírót érjük el,így már a tüntetésekre is kellő erővel bírnánk!
alatvaló

#452

2013-03-10 23:13

még hány embert nyomorit meg ez az állam szenvedünk alatta mikor lessz már vége ennek a diktaturának családok mennek tönkre emberek utcára kerülnek el kell menni ebből az országból csak igy boldogul az ember remélem ez a zsarnok elkotródik az egéssz bandájával eggyüt

Vendég

#453 Re: Mit akarunk, tudom!

2013-03-11 09:12

#3: Mintiri -  

 

Te mit akarsz azt is tudom!
Kisemizett vagyonőr

#454

2013-03-11 17:14

látom elszállt a lelkesedés
erről szól az egész szakma
szájtépés aztán kussol mindenki
az aláírások sem szaporodnak szégyen a vagyonőrökre nézve
valóban ezt érdemeljük amit velünk tesznek

Vendég

#455

2013-03-11 18:39

Szerintem sok vagyonőr nem tud erről a petícióról,aláírási lehetőségről.Amennyiben mindenki szól az ismerősének,valamint segít annak aki internettel nem rendelkezik,talán lesz eredménye!
olvasó

#456 Re: így igaz amit mondasz !!!

2013-03-11 21:06

#455: -

igazat mondasz sajnos ez igy van mert voltam egy tescoba ,ott beszéltem ,az örökel ,emlitetem ,a dolgokat ,és sajnos nem tudtak ,erröl hogy van peticio ,igy megmondtam nekik ,hogy nézenek ,utána meg ha ugy van szóljanak ,a többieknek ,mert ezt nem szabad megengedni hogy ezt csinálják ,velünk.

 

sajnos tényleg az van hogy sokan nem tudnak róla..

látjátok ,sajnos nem beszél senki sem rólunk ,nincs semi felhivás nem foglalkoznak velünk ,sem  a tv sem ,a rádió nem emleget semit erröl, mert ha meglene mozditva a dolog valami formán biztos kiütné ,a biztositékot  akkor jóbban menne a dolgok,

akinek van valami ismeretsége jó lenne felhivni ,a figyelmet e dologrol...

 

ja az elözö kollega irta hogy  beszélt a Jobbikal ,jó lenne ha minél hamarabb valamit kiokoskodni ,hogy történjen valami felfigyelés már írátunk..

 

üdv

Big 13

#457

2013-03-12 12:06

Beszéltem sok -,sok őrrel , sajnos találkoztam olyannal aki ,nem is tud arról ,hogy vizsgát kell tenni , és nagy kereskedelmi cégnél vagyonőr ,ahol sokan vannak . Akkor a többi sem tudja?? Mondom neki lépjen fel az internetre keresse ezt az oldalt ,akár névtelenül is aláírhatja.. Válasza , hát ha ez van lesz , odébb áll ,mondom neki ,nem őrködhet 2014 Január 01 -től , vállat rántott . Hát ilyenek vagyunk ,NEM ÖSSZETARTÓK ! MEGÉRDEMELJÜK A SORSUNKAT! Ha csak 5-10 -ezren írnánk alá , már sokat jelentene -kb 120 -ezerből ! Tényleg lassú az egész ,jó ,van olyan vagyonőr ,de nincs számítógépe ,DE ENNYINEK????
dömper

#458

2013-03-12 18:58

üzenem a nyir egyházi szarházi kamarának hogy egy fillért nem kapnak tőllem majd ha letettek valamit az asztalra én kötelet adnék nekik jó szorosan eggyenként tetves banda népnyuzók

Vendég

#459

2013-03-13 10:39

Én még örülhetek,mert februárra ki írtak nekem 6 nap szabadságot, miközben 240 órát dolgoztam!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-03-13 14:46



Vendég

#461

2013-03-13 14:48

dömper Te egy BUNKÓ PARASZT VAGY.
dömpi

#462

2013-03-13 20:00

vendég temeg geci láda vagy áruló paraszt
Kisemizett vagyonőr

#463 Re:

2013-03-13 20:48

#462: dömpi -

amíg ilyen megnyilvánulásokat olvashatunk addig ne is várjuk, hogy komolyan vesznek minket

pl: hogy történjen valami felfigyelés már írátunk.. vagy nyír egyháza

emberek ezért néznek minket bunkó parsztoknak akikkel mindent meg lehet tenni

megmondó

#464

2013-03-13 23:37

tisztelt vendég énszerintem te egy kamarás fasz vagy ha ennyire ki akadtál nyald ki a kamarás haverjaid seggét felforgató

Vendég

#465

2013-03-14 08:14

Igazságtalannak tartom az ujravizsgáztatást.Föleg hogy közel egy éve munkát sem kapok...mert Nöböl vagyok..Sajnos minket diszkriminálnak...ez pedig törvénytelen ..úgy tudom...

Vendég

#466

2013-03-14 11:11

Igaza van Dömpernek!!!

Vendég

#467

2013-03-15 23:20

na ahelyett,hogy ez a győkér pintér velünk foglalkozna,állt volna inkább a helyzet magaslatán hóhelyzetben!!!!!!!

Vendég

#468 Re:

2013-03-16 12:14

lehet,hogy dömper egy "Bunkó Paraszt"..Dózsa György is az volt,igaz megégették,de előbb oda ba...ott az uraknak.Inkább becsülöm az egyenes gerincű bunkó parasztrot,mint a megalkuvó segnyalókat!!!!...Egy 65 éves főiskolát végzett,kellő jártasságg és tapasztalattal bíró aktív vénember!!!!!#461: -

 


Vendég

#469

2013-03-16 12:29

Van egy javaslatom!...Ti 1982-en .....akinek számítógépe van,az készítsen legalább 50db.névjegy kártya nagyságú cetlit,Vigyázz!le akarnak húzni!Szavazz az újra vizsgáztatás ellen és írd alá a petíciót-szöveggel,továbbá a petíció imél címét is írjátok reá!Ezt vigyétek magatokkal és ahány általatok nem ismert biztonsági őrrel találkoztok,üzletekben,intézmények portáin,adhock közlekedési eszközön,-pár szavas mondattal nyomjátok az illető kezébe!Az sem baj,ha 5-10 címkét az üzletek átrakó pultján,vagy közlekedési eszközön felejtetek!!!!
dömpike

#470

2013-03-16 14:39

dömpi vagyok köszönöm a bókokat még a hóhelyzetről csak annyit biztos pintér úr az olajos teherautókat intézte hogy legyen lóvéja ő minden csak nem oda való még a pofája se jól áll a vén köcsögnek meg bm es bandájának csak ennyit szerettem volna mondani
vau vau

#471

2013-03-16 19:41

drága pintér úr miért nem takarodsz el nyugdijba senkiházi paraszt gyökér mihaszna ember mennyen rajtad keresztül egy btr
apukam64

#472 irjatok levelet

2013-03-17 01:13

én is érintet vagyok a témába.közel 20 éve csinálom a foglalkozást van némi tapasztalatom,ilyen is olyan is.de ez már felháboríto amit most kitalált a pintér ur a csatlosaival.ezért én is kerestem forumot ahol talán meg hallgatnak benünket.így jutottam el az alapvető emberi jogok bizotságához.elmontam a sérelmemet.meg halgatak és aszt tanácsolta ott egy jogásznő hogy írjak levelet,abban mondjam el hogy mi az ami sérti a jogaimat.felhívta a figyelmemet hogy minél több levél érkezik annál több az esély hogy semisnek mondják eszt az intézkedést.én megírtam el is kültem.remélem lesz eredménye,sőt lehet behívnak személyes meg hallgatásra,ugy legyen akkor szoban is elmondom a véleményem.tegyétek ti is írjatok levelet nekik.had lássák hogy milyen vezetők vanak ebben az országba.meg hogy hány száz,vagy ezer embert akarnak hűlyének nézni.meg jogtalanul felűlbírálják a megszerzet tudásunkat.ráadásul még pénzért teszi mind eszt.írjatok bátran levelet minélhamarabb.alapvető jogok biztosának hivatala.1051.budapest.nádor ut.22.minél több levél érkezik annál biztosabb a siker.legyek bátrak mert különben ráfázunk de nagyon.jövöre mit találnak ki 20000-ért gondoljátok átt.üdv mindenkinek.
jedi

#473 Hozzáértés

2013-03-17 09:37

Egyetértek azzal, hogy az egész csak pénzlehúzás, semmi más. Az újságokban a West Balkant hozzák fel példának, hogy az őrök szakszerűtlenül intézkedtek. Ez így nem igaz, mert ha a főnökség odaszól, hogy engedjetek be több embert, mert pénzéhesek, akkor az őr kénytelen teljesíteni ezt, mert különben másnap nem kell már dolgoznia. Más területeken is a főnökséget kellene előszedni, mert ők kényszerítik rá az őröket szakszerűtlen, esetekben törvénytelen intézkedésekre,(pl.: áruházban a pénztár előtt kipakoltatni a táskát a vevővel, stb.). Minden esetben az a jelmondat a munkáltató részéről, hogy megcsinálod, vagy holnap már nem kell itt dolgozni.Egyébkén az őrnek semmivel sincs több jogköre, mint az egyszerű állampolgárnak. A tetten ért embert is csak visszatarthatod a rendőrség megérkezéséig. De mi van akkor, ha a visszatartott személy azt mondja, hogy ő most elsétál, mert az őr korlátozza a személyes szabadságát.
Kisemizett Vagyonőr
Vendég

#474 Re: Hozzáértés

2013-03-17 09:55

#473: jedi - Hozzáértés

Húú baszki tényleg szükség van a továbbképzésre

Nyaf nyaf mindenki csak nyafog. irkáljatok csak leveleket, nyafogjatok ITT.

Amíg nem fojátok fel, hogy utcára kell vonulni addig semmi értelme  ennek az irogatásnak.

permet

#475

2013-03-18 18:26

A facebook-on a Fidesz, Fidelitasz, és Orbán oldalára minden új poszt alá másoljátok be az alábbi levelet! Ha sokan vagyunk, kiborul a bili!

Tisztelt becsületes Fideszesek S.O.S.!
Segítségeteket kérem nemcsak szolidaritásból, emberségből, hanem mert ez a Ti érdeketek is!
Fidesz kormány van, de a vagyonőrök hiába várják, hogy a volt MSZP-s rendőrökből és titkosszolgálatosokból alakult vagyonőrmaffia szarvát letörjék...
Előzmények:
Nem sikerült még megvívni a szabadságharcunkat se!
Egy 2005-ös törvénnyel, amely egyébként Uniós jogszabályt sértett, törvénytelenül kényszerítettek a több, mint százezer vagyonőr munkavállalót (tehát nem vállalkozókat), hogy évi 6000Ft körüli összeget fizessenek tagsági díjként annak a kamarának , amely, megakadályozta a fizetésemeléseiket (többször is lelepleződtek)!
Az akkoriban is csak néhány főt számláló szakszervezet feljelentése nyomán, az Európai Bíróság 2010-ben busás bírságot szabott ki hazánkra , így kénytelenek voltak eltörölni a kisemberek kirablását. Persze, az is sajátságosan sikerült.
A Felkai László (Fidesz) államtitkár szavai:
„Kamarában lévő egzisztenciákat nem lehet egyik napról a másikra megszüntetni, időt kell hagyni az átállásra. „
Ezért csak egy év késéssel, 2012. január 01-től szüntették meg a munkavállalók kötelező kamarai tagságát.
Így érvényesült 30 ember érdeke és inkább raboltak ki 130 000 szerencsétlen kisembert! Köszönjük Fidesz! Érdekes, amikor kisembereket elbocsátanak, az ő egzisztenciájuk, senkit nem érdekel! Persze ne gondoljunk ismét korrupcióra...
Így sokan már ekkor csalódtak, hiszen voltak, akik hittek benne, hogy majd a Fidesz, kötelezi a törvénytelenül kikényszerített pénzek visszafizetését, e helyett összejátszottak a kamarásokkal...
Aztán várták, hogy a Fidesz felszámolja ebben a maffiavilágban a munkavállalók teljes jogfosztását, hogy legyen végre fizetett szabadság, betegállomány, pihenőidő, és egyebek, de a munkavállalók helyzetének javítása azóta is várat magára!
És most itt az újabb pofon! Sikerült, a kamarai maffia kitalálta, hogyan lehet pótolni a tagsági bevételeket, és folytatni a szabadrablást!
A Fideszeseket újra megvették kilóra! Egy kérdés! Mennyibe kerül ma egy Fideszes? Legalább megkérik az árat?
Továbbképzés címen, tulajdonképpen újra le kell rakni a szakmát, hiszen 48 óra alatt elvégezhető a vagyonőrtanfolyam is (6 hét, heti 8 óra), utána lehet nézni! Ráadásul a frissen képzettek, a jelenleg iskolapadban ülők sem maradnak ki, a tavaly decemberben hozott úgynevezett 120-as törvény (lehúzás) szerint!
Az eredeti tervekkel ellentétben a nagy felháborodás miatt, 24000 Ft-ról csökkentették a tanfolyam árát és az 5000 Ft-os vizsgadíjat a felére! Köszönjük Fidesz a nagylelkűséget! És ezt 5 éveként akarják eljátszani! Míg az eredeti tervekben kéthetes bentlakásos képzésről vizionáltak, ezt is „csak” 40 órás tanfolyamra redukálták.
A vagyonőrök által gyűlölt kamara szerint, az összesen 40 órás kötelező oktatás célja, a biztonsági őrök tudásának felfrissítése, az ismeretek bővítése abban a kontextusban, hogy a biztonsági őr mintegy képes legyen definiálni önmagát a közrendvédemi “infrastruktúrában” és hierarchiában .
Ez azért is értelmezhetetlen, mivel a vagyonőrök jogállása semmit nem változott, a megbízók továbbra is a magánjogi szerződések alapján, a saját jogukat engedik át a vagyonvédelmet végzőknek, közrendvédemi infrastruktúrába nem tartoznak bele!
Ezekből is lehet látni, nem továbbképzésről szól ez a történet, hanem lehúzásról! Ezt mindenki tudja és látja, akinek ehhez a szakmához közük van, és ne legyenek illúzióik, a családtagjaik is. Nem kis tömeg...
A munkáltatók eddig se arról voltak híresek, hogy ebben az ágazatban költségeket vállaltak volna magukra. Ebben az esetben is, előre lehet borítékolni, hogy a munkavállalók fognak fizetni! A munkanélkülieknél még jelentősebb ez a teher, sokaknak nem lesz rá pénzük, így dobhatják ki a szakképzettségüket! Egy átlag vagyonőr 300 órát dolgozik havonta, legtöbbjüket kényszerítik erre! Ha valaki ismeri ezt az ágazatot, tudhatja, hogy nincs realitása annak, hogy fizetett munkaidőben történjen a „képzés”, így vagy kiesik még 40 óra bér is, vagy az alvás. De minek is bér és alvás az embereknek, ügye?
Majd 200 000 ember rendelkezik vagyonőr bizonyítvánnyal, ha a családtagokat is hozzászámoljuk, a nyugdíjasok létszámát ugyan nem érik el, de nem elhanyagolható tömeg!
Vagyonőrök petíciója, el lehet olvasni mit gondolnak magukról is!
http://www.peticiok.com/ne_szivd_a_vagyonr_veret_menj_el_dolgozni
Olvastam, hogy tenni akarnak azért, hogy a fiatalok ne Jobbikosok legyenek! Hazudozással, mellébeszéléssel és korrupcióval nem fog menni! A kamarások minden pártot lefizettek, kivéve a Jobbikot! Egyedül ők álltak ki a munkavállalók mellett, meg lehet nézni a parlamenti felszólalásokat, amikor egy év szabad rablást még engedtek a tolvajoknak! Ha akarják a tényeket, videót egy következő levélben megküldöm... Ráadásul most is az egyetlen párt, amely még mindig a munkavállalók oldalán áll, ellentétben magukkal, erről is küldök anyagot, ha nem hiszik! Az emberek látják ezt!
Nem szégyellik magukat? Erre mi a válasz? Tényleg várom a válaszukat, nagyon kíváncsi vagyok, de hülyének ne nézzenek, attól csak mérgesebbek leszünk! Hajlandóak valamit tenni is, és fellépni a korrupció ellen saját háztájékukon? A Fidesz összes mail címére írtunk, de választ, segítséget nem kaptunk! Lehet gyűjtögetni a villanyszerelőknek, pékeknek és diplomásoknak is, mert ilyen alapon mindenki 5 évente újra leteheti vagy kukába dobhatja a szakképesítését!