Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

Kisemizett vagyonőr

#426 Re: Re: krompak@citromail.hu

2013-03-06 13:54

#425: olvasó - Re: krompak@citromail.hu

Úgy tudom hogy ez nem ilyen egyszerű hogy beszéljünk meg egy összejövetelt. A gyülekezési jog szerint (ha jól tudom) előre be kell jelenteni, engedélyt kérni stb.. különben szétzavarnak minket (Jobb esetben)

ezt komolyan meg kell szervezni nem csk ITT megbeszélni egy időpontot, mert ebben az esetben csak csőcseléknek fognak minket tekinteni.

baltazár

#427

2013-03-06 15:21

tisztelt kollegák kéne egy jó ügyvéd aki brüsszel elé vinné az ügyet ha kell meghurcoljuk az egéssz kurva országot és ezt a kurva szájbabaszott kormányt mivel a kamara megszünt nincs jogosultságuk ők huznák a rövidebbet ez a megoldás

Vendég

#428

2013-03-06 16:02


#383 Fóntos !!!2013-03-02 00:15
Felhívás a vagyonőrök részére!

Nádas Mihály a VSZSZ Elnöke, és Sipos Endre az MDDSZ Elnöke felhívást intézett a magyar személy- és vagyonőrökhöz, melyben felkérte a szakszervezet tagjait, szimpatizánsait, hogy az április 09.-én Budapesten megszervezésre kerülő demonstrációra minél nagyobb számban jöjjenek el! A rendezvényen a résztvevők a jobb jövőért és a stabil munkahelyekért, magasabb bérekért fognak demonstrálni.
guns

#429

2013-03-06 16:51

Ez az ujravizsgáztatás alkotmányellenes mindenképpen lépni kéne!
baltazár

#430

2013-03-06 18:15

alkotmánybiróság szarik a kormány rá a saját új alkotmányát kénye kedvére változtatja szája ize szerint ha rajtuk mulna már e sem lenne üzentek el kell menni ebből a szar országból vagy külőnben éhen halunk szégyen gyalázat
Kisemizett vagyonőr

#431 Re:

2013-03-06 20:27

#428: -

kedves vendég!

ezt már olvastuk de még mindíg az a kérdésünk, hogy HOL? Illetve honnan származik a z információ? Nádas és Sipos úr mondjanak egy helyszínt is

katicabogár

#432

2013-03-06 21:33

tisztelt kamarai dolgozó amit befizetünk pénzt nektek költsétek gyógyszerre és huzzátok a faszotokra németh ferencet és csapatát népnyuzó szarfaszuak vagytok mocskos trógerek ingyenélők adnék én nektek azt megemlegetnétek fuj
olvasó

#433 Re: Re: Re: krompak@citromail.hu

2013-03-06 22:27

#426: Kisemizett vagyonőr - Re: Re: krompak@citromail.hu

 

ebbe ténylegesen igazad van ..

csak mos az a kérdés hogy  mikkor ,és hogy tudjunk intézkedni ,ez ügyben mert az itteni nyafogással ,sajnos nem sokra fogunk ,igy menni. Ja a másik ,miotta megy ez  a dolog itt ,és sajnos nem hallom hogy valaki foglalkozna a mi ügyünkel ..nem hallom ,a rádiot a tv sehol semmi nem ártana ha valakinek ,van valami ,ismeröse jó lene ezt valahogy jobban nyilvánosság elé tenni ,hadd  lenne már valami ,a nyilvánoság elöt is..kiváncsi lennék ,akkor mi történne..????

mert sajnos ha most megadjuk magunkat akkor ,után valami más egyebet találnak ,ismét ki.

 

 

olvasó

#434 Re: Re:

2013-03-06 22:29

#431: Kisemizett vagyonőr - Re:

 

 

ténylegesen nem ,ártana megtudni ,a helyet is ????--mert igy nem ,érünk ,el vele semmit sem..sajnos...


Vendég

#435

2013-03-07 12:11

Teljes mértékben egyetértek a petició tartamával!
Nem az ingyen élőket kell eltartani.
JA

#436 Re: Re: krompak@citromail.hu

2013-03-07 13:24

#425: olvasó - Re: krompak@citromail.hu 

EZ AZ A JOGAINKÉRT  KIÁLLNI  BECSÜLETES DOLGOZZÓK  VAGYUNK,  NYUGODTAN  AMEDDIG A  SZÁNKAT JÁRTASSUK  ADDIG

UGYSE  LESZ  SEMMI  LEKELL ÁLLNI  1 NAPRA MINDEN VAGYONÖRSÉGBEN  DOLGOZÓNAK  AZTÁS MEGLÁTJÁK HOGY  MI LESZ?,  FOGJUNK  ÖSSZE  FOGJUNK ÖSSZE

jogok

#437

2013-03-07 14:54

ELTARTUNK KB: 4 ALVÁLLALKOZÓT, ÉS 2 MUNKAERŐKÖLCSÖNZŐ CÉGET A SEMMIÉRT MI MEG KAPUNK 400 FT ÓRABÉRT, EZEKÉRT MIÉRT NEM VÁLLALJA FEL A FŐVÁLLALKOZÓ AZ EMBEREIT RENDES ÓRABÉRÉRT, MERT VALÓSZÍNÜ BECSÜLETES BM-ES VOLT AZÉRT ADÓT MEG NEM FIZET ADÓCSALÓK .AZ ÖSSZES EGY-EGYIG ,A VAGYONŐRI CÉGEK,.!! A HAL IS A FEJÉTŐL BÜZLIK, UGYE, KOLLÉGÁK KI KELL ÁLLNI A JOGAINKÉRT, NEM MENNI VIZSGÁZNI JOGTALAN.... LEHUZÁS AZ EGÉSZ. KAPJATOK MÁR A FEJETEKHEZ .! KIVONULNI A PARLAMENT ELÉ EGY NAPIG SZÜNETELTETTNI A VAGYONŐRI TEVÉKENYSÉGET !!
Kisemizett vagyonőr

#438 Re: Re: Re: Re: krompak@citromail.hu

2013-03-07 21:06

#433: olvasó - Re: Re: Re: krompak@citromail.hu

Egyetértek ez így csak nyaf-nyaf.

Nekem sajna nincs ilyen lehetőségem.

ma derült ki hogy a cég ahol dolgozom nem fizet utánunk járulékot - pedig novemberben ellenőriztettem - és ezek után még menyek vizsgázni

sajnos a munkatársaim közül egyedül vagyok aki nem akar vizsgázni a többiek így vélekednek: "hogy legyen munkahelyem elmegyek", "túl sok pénzt öltem bele hogy hagyjam veszni a szakmát" az ilyen emberek miatt húznak le minket, emiatt nem tudunk kiállni a jogainkért (szétb@sz az ideg).

A diákok megint tudnak tiltakozni az utcára vonulni mi mért nem merünk összefogni???????????????????????

A sok 10ezer őrből csak 2ezren gondoljuk hogy ez nem jó így?????


Vendég

#439

2013-03-08 14:07

TELJESEN IGAZAD VAN SOK A FASZ KOLLÉGA AKIVEL NEM LEHET ÖSSZEFOGNI, PEDIG AZ A MEGOLDÁS HOGY NEM KELL ELMENNI VIZSGÁZNI, OTT A BIZONYITVÁNY A SZAKMA MEGSZERZÉSÉRÖL ÉS PONT.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-03-09 01:45



Vendég

#441 minösségi vagyonör lesz belölem jobban fogom nyirni a füvet meg a havat turniiRe:

2013-03-09 07:47


Vendég

#442 Berta

2013-03-09 12:11

Vendégnek válaszolva: Nyílván olyas valaki kellene akinek még nincs családja / veszteni való,pld. kirúgás/ és elég bátor, nagyhangú, hogy nagyon sokan mások is melléálljanak. Na Ő lehetne a Vagyonőrök szakszervezeti vezetője.Nagyon remélem, hogy ez nem csak álom marad.Mi nem merünk kiállni a jogainkért, mert abban a pillanatban kirúgnak és máris hoznak helyettünk más embert. De ha már biztos helyzetben lenne a szakszerv. nagyon sokan mernének lépni.
róka

#443

2013-03-09 19:39

tisztelt kollégák a kurtshebát a nav elővette hurrá legalább intézkedtek igy kell sok sikert
vagyonör

#444

2013-03-10 07:39

#401: -

tisztelt kamarai dolgozo ,leszophatod az összes vagyonör faszát

ja

#445 Re: Berta

2013-03-10 13:18

#442: - Berta 

 igen  mi veszteni valód lenne, mi???   kapsz 100-120 max  fizetést,  épp hogy  kijöszz  belöle  2 hétig  talán, éhezel,  küzdesz a  fennmaradásért,   nem vagy  tiszteségessen  bejelentve, nem fizetnek  utánad  járulékokat, nincs  betegállomány  ,fizetett  szabadságod,  egy  nulla  vagy a  vállalkozó  szemében  darab darab ha lebetegszel  kivagy  rúgva akkor miről  beszélünk  !!!  milyen  veszíteni  valóról,  gyakorlatilag  a  semmiért  melózol, !!!!

Big 13

#446

2013-03-10 15:14

Az a baj ,hogy a kamarának elfogyott a mi pénzünk ,amit eddig fizettünk a Semmiért ! Mit tettek értünk ,SEMMIT ,most amikor volt választás ,tagok ,vagy nélkülük szabadok ,a semmittevésükért ,inkább szabad , . OKJ -vizsgánk van ! visszamenőleg hogyan tehetik ezt itt vagyunk -kb 120 -ezren ,hakni a 80-ezer ! Megint egy bőr lehúzás a semmiért ! Nem tud elutazni"tanulmányi " útra ,hajókázni ,-stb -mi pénzünk nélkül ! Amikor segíteni kellene , hát NEM TESZIK ! Most mikor írom ezt a hozzászólást 1948 -írta alá a peticiot a sok-sok ezer -vagyon -biztonsági őr hol van?? Nem a 11500 Ft ,hanem ahogyan ennyi embert MEGALÁZNAK ,és TŰRJÜK -TŰRITEK ! Leg közelebb mit talál ki a kamara ,miért kell fizetni??

Vendég

#447 Re: Berta

2013-03-10 15:36

#442: - Berta

Mindenkinek van vesztenivalója!!!!aki családos annak a családja fontos,de aki úgymond független annak is van fizetnivalója(lakbér,rezsi,egyebek) a héten beszéltem egy másik jobbikos ismerőssel akit munkám során ismertem meg 3 éve,és annyit közölt utána fognak nézni és tesznek valamit az ügyben.ne hagyjuk magunkat hiszen Okj-s vizsgáink vannak.remélem adnak időpontot és mehetünk tüntetni?addig mindenkinek kitartás.Jani


Vendég

#448 Re: --OLVASSÁTOK.EL---FONTOS---EZT TALÁLTAM.--Mi van itt???

2013-03-10 15:42

#419: olvasó - --OLVASSÁTOK.EL---FONTOS---EZT TALÁLTAM.--Mi van itt???

hogy a rákba köthet egy olyan cég megállapodást ami nem kötelező.2012 januártól nincs kötelező kamarai tagság!!!!!!!!többször is elmarasztalták a kamarát mind idehaza,mind az unióban.szerintem egy-két nem megyünk munkába és máris káosz lenne.

megmondó

#449

2013-03-10 15:48

kamarai dolgozó szopjál le minden eggyes fideszest de a fönökkel kezd orbán papával és pintér csicskával az olajbáróval fuj fidesz orbán takarodj

Vendég

#450 Re: Embrijog

2013-03-10 21:10

#70: ember képviselő - Embrijog

......hát.igen!Irányított elévülés!Az égő csak x órát,a számítógép csak x évet-----s lassan bevezetik,hogy az állampolgár is csak addig éljen/kötelező oltásokba bujtatva,vagy alvó ,de kellő időben aktiválódó chip-ben/míg aktív és termel.Hamár az államnak kell eltartani,-lásd állami alkalmazott nem kaphat nyugdíjat és munkabért együtt-egyiket humánus megvonással,míg a tömegeket biztos halálba vezetéssel vonják ki a társadalombol.A globális társadalom veszélye ebben van,és az őrültek nem tudják,hogy alapjaiban rakják le ezzel az elnyomottak,kiszolgáltatottak lázadásának dühét......A jövő harcát,-szerencsére már nem nekünk öregeknek,hanem az eljövendő generációnak kell megvívni!!!!!