Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

kekecke

#501

2013-03-22 20:08

kamarai pöcsök miért nem huztok el dolgozni basszam szájba a kurva anyátokat kell a pénzem geciládák menjetek ti tovább képzésre és szopjátok le egymást és pintért orbánt németet fasz dagadjon a picsátokba rablók tolvajok

Vendég

#502

2013-03-22 21:44

Több mint 14 éve őrködöm és engem nagyon bosszant,hogy ennyire semmibe veszik ezt a szakmát,de ha csak itt gyalázkodunk egymással akkor nem tudunk elérni semmi pozitívumot és nem vesznek komolyan minket.Elképzelhető ha kitudnánk vonulni az utcára esetleg felfigyelnének ránk és a gondunkra!!!!!Viszont lehet,hogy máskülönben magasan tesznek ránk:-(((Sajnálatos,hogy ilyen emberek ülnek vezetői poszton!!!!!!Remélem megoldódik a gondunk,de ha nem akkor valóban el kell menjünk vizsgázni vagy pedig nagyon sokan kényszerülünk abbahagyni ezt a szakmát!!!!!!Jani
Kisemizett vagyonőr

#503 Re:

2013-03-23 08:45

#500: -

ott az igazság ezek mind csak fotelforradalmárok


Vendég

#504

2013-03-23 10:35

Tisztelt Alapvető Jogok Biztosának Hivatala!


Panasszal fordulok Önhöz a 2012. évi CXX. törvény és az ehhez kapcsolódó 68/2012.(XII.14.)BM renedelet ügyében.

Ez a törvény és rendelet, többek között olyan személyeket kötelez újbóli vizsgára a jogszabályokból 5 évente, akik Személy és Vagyonőri igazolvánnyal rendelkeznek, (hisz egyszer már sikeres vizsgát tettek) és ezen a területen dolgoznak évek óta.

A "Személy és Vagyonőr" sem rendelkezik több joggal, mint az állampolgár, amely jogot az Alaptörvény V. cikke fogalmazza meg tisztán és érthetően, amiből logikusan az is következhetne, hogy az állampolgároknak is vizsgázni kellene jogi ismeretekből éppen úgy, mint a személy és vagyonőrnek.
1 nap

#505

2013-03-23 17:59

FOGJUNK ÖSSZE FOGJUNK ÖSSZE FOGJUNK ÖSSZE FOJUNK ÖSSZE FOJUNK ÖSSZE FOGJUNK ÖSSZE VAGYONŐRŐK, 1 CSAK 1 NAPIG NEM VENNÉ FEL A MELÓT 1 THÓ VAGYONŐR SEM !! ÉS KIMENNI A PARLAMENT ELÉ, KIMENNI A PRLAMENT ELÉ 1 NAPIG NEM ÁLLNI MELOBAN,ÖSSZE FOGÁSSAL MUNKÁBAN !! ENNYI LENNE.!! FOGJUNK ÖSSZE FOGJUNK ÖSSZE 1 NAP AZ EGÉSZ EMBEREK VAGYONŐRŐK NEM ÁLLNI MUNKÁBA ÍGY IS ÚGY IS LEHÚZNAK MINKET ÉHBÉREK VANNAK, 450 ÓRABÉR ,ÉS MÍNUSZOK FOLYAMTOSAN NEM FIZETNEK JÁRULÉKOKAT RENDESEN CSAK A TB-T AMI 4000 FT, ÉS KÉSZ ÁT VAGY VERVE NEM ÉRTITEK,
NEM ÁLLNI MUNKÁBAN 1 NAPIG BUDAPESTEN KIMENNI A PARLAMENT ELÉ.!! CSAK 1 NAPIG!!

Vendég

#506 Re:

2013-03-25 20:15

#505: 1 nap -

1 nap kevés... Legalább 1 hét kellene, azaz 7 naptári nap!

guns

#507

2013-03-26 09:41

Az a megoldás hogy senki ne menjen el vizsgázni nem tudnak mit csinálni higgyetek már nekem. Itt mást nem tudunk tenni ellenük föleg ilyen széthuzó társasággal.
guns

#508

2013-03-26 09:52

Nem a vizsgázással van a probléma hanem azzal hogy miért kell érte fizetni na ezzel árulták el magukat hogy csak lehuzásrol szól a történet.

Vendég

#509 Re:

2013-03-26 11:45

#494: Lázadó -

Nagyon tetszik az írásod!Nincs benne trágárság,csupán a vak kabzsiknak próbálod a szemét felnyitni!Mi a baj társadalmunkkal?Újat akartunk,job kocsit,házat megélhetést.Helyette kaptunk káoszt,szabad rablást,egymás elleni úszítást,sőt a Kárpát medencei népek haragját.Bár Trianon  mindenkinek fáj,de 2013-at írunk,mégis fejjel megyünk a falnak.Az UNIO gyönyörű ötlet,de mamég nem tud mit kezdeni vele az emberiség!......majd,ha eljő az a vég amikor kifogynak természeti kincseink,kevés lessz ivóvizünk,globális felmelegedés miatt újabb jégkorszak veszélye fenyeget,....talán ekkor,és csakis akkor jön létre egy igazságosabb határok,fegyverkezés nélküli globális földi társadalom,ahol az ember jelenti az elsődleges és fő értéket,és nem a 50-80 évre rablott vagyonok......Hogy jön ide mindez? Be kell látni,hogy a kapitalizmus és a gátlástalan kizsákmányolás,nem másnak,mint a fogyasztói társadalomnak a sírásója.Amennyiben a tömegek nem képesek fogyasztani,visszahat a termelésre-EZ VAN MA-/nem veszik az új autókat stb.../A kormányok vakok,vagy megalkuvók.A bankokat gátlástalan éhségükkel ráengedték a választóikra.Volt amely több 100%os haszonnal dolgozott.A választók nem képesek fogyasztani leáll a termelés,a kormánynak kevesebb adóbevétele marad,adókat emel,mellyet nem tud már fizetni a választó,Ő is a banktól kér búsás dézsmára kölcsönt,és máris megvan az ördögi kőr!Mindenki szegény,a választó és választott egyaránt.Csupán a bankok,mely idehaza is és nemzetközileg is megtollasodnak,nameg az a pár család akik a világon érdekeltek ebben a játszmában.A kormányoknak nem marad más,mint adóemelés helyett új,drasztikus bírságokat kitalálni,embereket,embercsoportokat egymásnak ugrasztani/oszd meg és uralkodj/Ez az utólsó felvonás,mert a nincstelentől elveszed a maradékot kést ránt,és jogosan!!!!A kormányoknak nem csak elvonni kell,hanem szervezni,irányítani,a vad deviáns hajtásokat/Bűnözés,kizsákmányolás,uzsora,fekete foglalkoztatás,stb.../levágni.Amennyiben a méllyére nézünk,nem védve a nyerészkedőket,és a gátlástalan kizsákmányolóinkat,jó lenne,ha valaki ebben a kurva társadalomban vissza szorozná a Mi napi bérünket a járadékokkal együtt,és megnézné az al és fővállalkozók juttatását,vajon a mindenkori megbízó fizet-e utánnunk annyit,hogy mindenki becsületes hasznot illetve bért kapjon!Orbán Viktor sok mindenkit magára haragított,és sok mindenkit maga mellé állított.Sikerült megosztania a társadalmat.Itt a nagy feladat,kormány színtű,és ideje rendet tenni benne.Külön adóval sújtsa az x terület,vagy vagyoni nagyság őriztetésének elmulasztását.Törvény mondja ki,hogy x terület,vagy bevétel esetén egy vagyonőrt nem lehet foglalkoztatni,csak többet.Vagyonvégelmi cégek alvállalkozókat nem foglalkoztathatnak,főleg azok embereit nem!Minden alvállalkozó,amely több embert foglalkoztat,fő vállalkozónak minősüljön.Vagyonvédelmi cég vagyonvédelmi vállalkozót nem foglalkoztathat.Kamarát csak azon területen lehessen létrehozni,ahol az érintettek 2/3-a kéri ezt!Minden megbízó,minden üzletébe,telephelyére a törvényben meghatározott,előirt vagyonvédelmi alkalmazottat egyedileg is felvehet/visszajattolás gátlása/A vagyonvédelmi dolgozó,munkálya során legyen hivatalos személy!!!...és még sorolhatnám a rendcsinálás folyamatát,de nem teszem.Tőlem okosabbak is vannak.Azoknak akik a formát nézik,-ne az elütéseket,meg az esetleges hibákat keresd,hanem a tartalmat fogd fel,míg nem késő!


Vendég

#510

2013-03-26 12:02

Kedves Barátom!Tudom,hogy a kilátástalanság,a düh már kevés józan szót hagy a gondolatainkban.A Magam módján értelmeztem,és megértettem a mondanivalódat,melyet a ki rablóink felé címeztél,bár szerintem erős szavakat használsz.Tudod ha egy célt szeretne elérni az ember,mondjuk egy vadászaton,nem biztos,hogy célravezető a dobverés.Igaz,hogy kiugrik a vad,de lehet,hogy oda a vadászat.Mi itt,és azt hiszem sokan vagyunk,a megoldást keressük,és szeretnénk elérni.Bocsáss meg érte,ha a hangvételed miatt a dobverő szerepe jut eszembe írásodat olvasva.Azt hiszem amit te leírtál azt sokunk gondolatában megfogalmazódott,ha nem is ebben a felsorolásban,kizsákmányolóink viszonylatában,.....és látod mégis egy kicsit más kép írunk,mint ahogy gondolkodunk/Ma még!!/Kérlek,ha lehet,jelenlegi dühödet fordítsd inkább a szervezés felé,és egyre több társadnak szólj,hogy írja alá a petíciót.Vedd ezt kérésnek Öreg barátodtól,s nem korholásnak.Nem vagyok egyetlen cégnél sem vezető,sem kamarai tag.

Vendég

#511

2013-03-26 12:17

Csak ennyit:Az érvelés,logikus és kiváló!Épp ez a baj!!!Egy vagyon őr,aki a rendre,vagyonra,esetleg személyre vigyáz,rendelkezzen szolgálata ellátásakor több jogosítvánnyal,legalább addig,míg tőle az ügyet a kiérkező államilag elismert hivatalos szerv képviselője át nem veszi.Nevetséges,hogy egy fatolvajt,vagy egy bolti tolvajt,stb...- erőszakkal nem tartóztathat fel,amíg a hivatalos szerv ki nem érkezik!Továbbá,ha támadás éri,a jogvédelme a nullával egyenértékű

Vendég

#512 Re:

2013-03-26 12:35

#496: Kisemizett vagyonőr -

Két dolog lehet:1 . beépített provokatőr,2 .vagy rendes,becsületes,töbszörösen átvert,ki nem fizetett társunk.Egy biztos!A véleményével egyet értek,viszont a formályával ,a kifejtés módjával nem!

Kisemizett vagyonőr

#513 Re: Re:

2013-03-26 14:20

#512: - Re:

Beépített provokatőr hát ez nagyon jó
Biztos lehetsz benne hogy nem vagyok sem beépített sem provokatőr
Nem tudom mi a baj a formámmal és a kifejezésemmel (szerintem itt nincs helye a mocskolódásnak csak a tetteknek)
beszélgessetek csak írogassatok mindenesetre én ezt a szakmát 2014.01.01.-el befejeztem
azért kíváncsiságból figyelemmel kísérem, hogy mit tudtok elérni a nyafogásotokkal, a minősíthetetlen káromkodásotokkal (ahelyett hogy összefognátok)

hajrá

Válassz egy nicknevet

#514 Re: Re: Re:

2013-03-26 16:05

#513: Kisemizett vagyonőr - Re: Re:

Bocs!Én nem állítottam,hogy ez,vagy az vagy,csupán lehetőségeket soroltam fel.Ne csüggedj,lassú viz partot mos,-mondja a közmondás.Rengetegen nem mennek el a tanfolyamra,aminek következménye az óriási munkaerőhiány lessz,amit nem mernek bevállalni....Szerintem lessz változás.csak idő kérdése!Amennyiben az 509-512 írásaimat elolvasod,rájöhetsz,hogy nem a rossz szándék vezetett.

Kisemizett vagyonőr

#515 Re: Re: Re: Re:

2013-03-26 19:00

#514: Válassz egy nicknevet - Re: Re: Re:

nem haragszom, de enny erővel ezt bárkiről el lehet mondani aki itt kommentel

:)

olvasó

#516 kíváncsiság!!!

2013-03-26 23:48

szeretném kérdezni hátha valaki tud róla vagy értesült hogy vajon voltak már vizsgázok ,és vajon mennyien???remélem ,nem voltak sokan..vagy nem is voltak.
nagy a csend mindenfele..

Vendég

#517

2013-03-27 09:13

az oldalon,ahol hirdetik eddig vagy 2000-en regisztráltak!!!!!!gondolom a pintér cégénél levő őrök ijedtek meg!!!!!
guns

#518

2013-03-27 13:13

NE MENJETEK TAMFOLYAMRA MI SEM FOGUNK A KOLLÉGÁKKAL.
Oberle Gábor

#519

2013-03-27 14:58

Mi lett azzal az emberrel, aki elindította ezt a petíciót és csinált az ügynek egy honlapot (http://mbof.network.hu/)??
Több üzenetet írtam már neki, írtam a honlapra is, de hosszú ideje semmiféle válasz nem érkezett tőle!!
Most akkor akar valamit vagy sem?... Vagy eltették láb alól??...

Vendég

#520

2013-03-27 19:23

kell EZ!!
Kisemizett vagyonór

#521 Re:

2013-03-27 19:57

#519: Oberle Gábor -

Az az emberke mesértődött, mert felmerült vele szemben, hogy csak hangulatkeltésnek szánta az egészet

szerintem ez így be is bizonyosodott róla

olvasó

#522 Ismeretség !!!

2013-03-27 22:11

akkor kellene tenni valamit ,jó lenne én benne vagyok ,a tüntetésbe vagy a kivonulásra is,és az aláírásokat nem ,ártana valahogy tovább juttatni ,a parlament felé ,és nem ártana újságba is meghirdetni ,a dolgokat,, nincs senkinek ,sem valami ismeretsége ,sajtó vagy ilyesmi .???

amúgy beszéltem ,sok ,őrrel ,és mai napig nem tudnak , ilyesmiről ,meg az aláírásokról sem.
mondtam nekik ,hogy nézzék ,meg a fecbokon ,Ne szívd a vagyonőr vérét,és ott megtalálják, a dolgokat..
sokan azt mondták ,hogy nem mennek inkább ha ugy adodik ,mennek ,más munkát végezni ,vagy portásként folytatják tovább az őrzéseket..

Vendég

#523

2013-03-28 06:48

jó napot kívánok én 2012.11.05 én vizsgáztam vagyonőriből még else hejezketem és máris újra kel vizsgáznom még 100ft sem hoztam a konyhára de már fizessek

Vendég

#524

2013-03-28 10:29

Legyen tovább képzés állami kölségen! Tudomásul veszem hogy változnak a torvények szabályzatok! De ne saját költségen! Ha valakinek nem sikerül a vizsga nem dolgozhat a szakmájába? Nem értem!!!!

Vendég

#525 Re:

2013-03-28 13:24

#327: megmondó -

Nos barátom nincs igazad,egészen . Az orbán kormány abból csinál pénzt amiből csak lehet hiszen ezt a kormányt terheli az eus  24 milliárd euró ,és nem fletóékat akik felvették és zsebrevágták a pénzt és huss elhúztak a f.szba. De azért igazad is van mert ha a vagyonőtöket azaz bennünket újra vizsgáztatnak? Legyen ! De mivel ez egy szakma akkor tessék az orvosokat is az ügyvédeket is és minden szakmát újra vizsgáztatni.Még jól is járna a kormány ,mert rohamosan megnőne a bevétel ,és az államadósságot lehetne miből  kistafirozni.