Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

apukam64

/ #472 irjatok levelet

2013-03-17 01:13

én is érintet vagyok a témába.közel 20 éve csinálom a foglalkozást van némi tapasztalatom,ilyen is olyan is.de ez már felháboríto amit most kitalált a pintér ur a csatlosaival.ezért én is kerestem forumot ahol talán meg hallgatnak benünket.így jutottam el az alapvető emberi jogok bizotságához.elmontam a sérelmemet.meg halgatak és aszt tanácsolta ott egy jogásznő hogy írjak levelet,abban mondjam el hogy mi az ami sérti a jogaimat.felhívta a figyelmemet hogy minél több levél érkezik annál több az esély hogy semisnek mondják eszt az intézkedést.én megírtam el is kültem.remélem lesz eredménye,sőt lehet behívnak személyes meg hallgatásra,ugy legyen akkor szoban is elmondom a véleményem.tegyétek ti is írjatok levelet nekik.had lássák hogy milyen vezetők vanak ebben az országba.meg hogy hány száz,vagy ezer embert akarnak hűlyének nézni.meg jogtalanul felűlbírálják a megszerzet tudásunkat.ráadásul még pénzért teszi mind eszt.írjatok bátran levelet minélhamarabb.alapvető jogok biztosának hivatala.1051.budapest.nádor ut.22.minél több levél érkezik annál biztosabb a siker.legyek bátrak mert különben ráfázunk de nagyon.jövöre mit találnak ki 20000-ért gondoljátok átt.üdv mindenkinek.