Demeter Szilárd miniszteri biztos rasszista,gyűlöletkeltő cikke miatti lemondatására

Demeter Szilárd miniszteri biztos rasszista,gyűlöletkeltő cikke miatti lemondatására / Közlemények / Petíció lezárása / Hozzászólások


Anonymous

#1

2021-03-11 08:57

A következő választ kaptam az Európai Parlament alelnökétől : Tisztelt Csoma Úr! Köszönettel vettem Demeter Szilárd méltán elhíresült cikkével kapcsolatos petíciójáról adott beszámolóját. Szeretném tájékoztatni arról, hogy a cikkről magunk is tájékoztattuk az Európai Parlament képviselőit, és az Európai Bizottság illetékeseit. Az Európai Unió jogi alapjait meghatározó Lisszaboni szerződés értelmében azonban Demeter Szilárd munkaviszonyával kapcsolatban az Európai Uniónak a legcsekélyebb kompetenciája sincs. Nem is baj ez: Azáltal, hogy Demeter Szilárd a helyén maradt, rettenetes szavaiért immár Orbán Viktor személyesen vállalt felelősséget. Ám tisztában kell lennünk azzal is, hogy az Orbán-rezsim leváltása nem az Európai Parlament és nem az európai intézmények dolga. Nekünk, magyaroknak kell ezt a munkát elvégeznünk. Én ezért küzdök, és remélem, a jövőben is számíthatok hathatós támogatására. Engedje meg, hogy nagyon boldog, sikeres, és jó egészségben eltöltött új évet kívánjak! Üdvözlettel: Dobrev Klára



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...