Peticiok.com

Petíció az Útőrház utcai gyalogátkelő megépítéséért

A képviselő-testület pénteken tárgyalja a TEVÖ előterjesztését, amelyet az Útőrház utcai gyalogátkelő építése ügyében készítettünk.

Nem akarunk tovább várni a Magyar Közútra, de azt se szeretnénk, hogy a képviselőtársaink nemmel szavazzanak a fejlesztés folytatására, így

kérlek, írd alá petíciónkat, hogy nyomatékosítsuk: ez a beruházás nem tűr halasztást!

Hétvégén videóban mondtuk el, megelégeltük, hogy bár a város teljesítette a rá eső feladatot ebben a fejlesztésben a másik fél nem.

Kiépítettük a közvilágítást a helyszínen a terület képviselője, Varga Péter koordinálásával, Magyar Közút azonban elnapolta a kivitelezést, noha többször kértük a fejlesztés folytatását.

Kezünkbe vettük tehát a megoldás kidolgozását, Strack Bernadett alpolgármester belevetette magát a költségvetésbe és megtalálta a módját, hogyan valósítsuk meg a projektet saját forrásból.

beruházások.pngEhhez kérjük most a ti támogatásotokat is!


Varga Péter, a választókörzet képviselője (TEVÖ)
Kapcsolatfelvétel a szerzővel

Petíció aláírása

Aláírásommal elfogadom, hogy Varga Péter, a választókörzet képviselője (TEVÖ) láthatja az általam ezen az űrlapon megadott összes információt.


VAGY

E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.
E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.
Hozzájárulok ahhoz, hogy az ezen űrlapon megadott adatokat a következő célokból feldolgozzák:
Legalább 16 éves vagyok, és elfogadom a petíció adatvédelmi szabályzatát.