Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#7626 Re: Puffogó vipera (Bitis arietans)

2012-02-06 16:22

#7622: filiszteus - Puffogó vipera (Bitis arietans) 

 Megszólalt a jobbos vénád? Te sem vagy különb a többinél. Éljen Magyar Fruzsina!


Vendég

#7627 Re: A nagy ho-ho-horgász.

2012-02-06 16:23

#7624: filiszteus - A nagy ho-ho-horgász. 

 A kóbor kutyákat. Te is az vagy? A patkány egy okos, ámde undorító állat. Nem vagy okos?

filiszteus

#7628 Homo ratticus

2012-02-06 16:57

#7627: - Re: A nagy ho-ho-horgász.

Gondolom, te is okos vagy.


Vendég

#7629 Re: Homo ratticus

2012-02-06 17:38

#7628: filiszteus - Homo ratticus 

 Igyekszem úgy okos lenni, hogy a becsületemen se essen csorba.

Demokrata

#7630 Re: Re: Homo ratticus

2012-02-06 17:58


Vendég

#7631 Re: Re: Re: Homo ratticus

2012-02-06 19:04

#7630: Demokrata - Re: Re: Homo ratticus 

 Demokrata, mit akartál mondani?

Demokrata
Vendég

#7632 Re: Re: Re: Re: Homo ratticus

2012-02-06 19:05

#7631: - Re: Re: Re: Homo ratticus 

 Csak azt, hogy igyekszem úgy élni, hogy a becsületes életemet ne kezdhesse senki ki.

Egyébként most néztem az ATV fórumot, ott olvasom, hogy Dajcstomi Csongrád megye díszpolgára lett. Látod, rá nem tudnám azt mondani, hogy tisztességesen él és mégis emelt fővel átveszi ezt a kitüntetést. Egyébként a hódmezővásárhelyi emberek gondolkodásmódját is kicsit át lehetne alakítani, én tudom!!!


Vendég

#7633 Re: Re: Re: Re: Re: Homo ratticus

2012-02-06 20:51

#7632: Demokrata - Re: Re: Re: Re: Homo ratticus

Bocsánat, de kár a gőzért. Már belekóstoltál, hogy kivel is állsz szemben. Csak azt tartom különösnek, hogy addig nem izgatott, míg nem Rajtad csattant.

Demokrata

#7634 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Homo ratticus

2012-02-06 23:47

#7633: - Re: Re: Re: Re: Re: Homo ratticus 

 Mihez szóltál ilyen tudományosan, mikor nem is ismersz, nem ismered a körülményeimet? Mi, ki csattant rajtam? A Dajcstomi? Szerencsére nem. Hódmezővásárhely? Sajnos igen, de elmúlt.

CSONGORÁDI KISBÍRÓ

#7635 TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-02-07 00:13

ÖRÖMMEL TÁJÉKOZTATJUK SZARJANCSIHÁZA LAKÓIT, HOGY A KIMAGASLÓ BŰZÉRŐL ELHÍRESÜLT TANYÁJUK EGY IGEN NEVES ÉS MŰVELT, INTELLIGENS MEGNYILVÁNULÁSAIRÓL -TANYÁJUKHOZ HASONLÓKÉPPEN- ELHÍRESÜLT KIVÁLÓSÁGGAL GAZDAGODOTT. 2012. FEBRUÁR 1-ÉN 00.01 ÓRÁTÓL DEUTSCH TAMÁS, AZAZ DAJCSTOMI SZARJANCSIHÁZA DÍSZPOLGÁRA LETT.  EZEN CÍMET RAJTA KÍVÜL EDDIG MÉG SENKINEK NEM SIKERÜLT ELNYERNIE, DE A RENGETEG BEÉRKEZETT PÁLYÁZAT ELBÍRÁLÁSA FOLYAMATBAM VAN, ÍGY VÁRHATÓ, HOGY E KISTANYA VILÁGVÁROS MÉRETŰVÉ FEJLŐDIK, LEGALÁBBIS A DÍSZPOLGÁRI CÍMEK TEKINTETÉBEN. TOMI -AZ EDDIG KIDERÜLT- 8 MILLIÁRDOS BELÉPTETŐRENDSZERREL CSÚSZOTT BE AZ ELSŐ HELYRE, MERT EGYEDÜL ENNYIT ERREFELÉ MÉG SENKINEK NEM SIKERÜLT ELQURNIA. ÉN CSAK BIZTATNI TUDOK MINDENKIT, HAJRÁ MAGYAROK, HAJRÁ MAGYARORSZÁG, QURJUNK MINÉL TÖBBET, ANNÁL HAMARABB LESZÜNK DÍSZPOLGÁROK !!! BOGI & FILI, TI IS HÚZZATOK BELE, LÁTTUNK MÁR CSODÁT !!!

Büdösbogi & filiszteus

#7636 Re: Húzzunk bele, szálljunk ringbe a díszpolgári címért !!

2012-02-07 01:36

#7635: CSONGORÁDI KISBÍRÓ - TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

Büdösboglárka & filiszteus, ezönnel megfogadjuk, hogy belehúzunk.  Épp mondja Bogi, hogy előtte toljuk le a gatyát, nehogy tojos legyen, mer' befagyott a víz, így nem tud mosni meg nem is szeröt. De engöm annál jobban !!  Mondtam nékie,  hogy egy sz@rosgatyával több vagy kevösebb mán mit számít itt Sz@rjancsiházán.  Inkább qurjunk, mer' Ő meg a díszpolgári cím igen izgatja a fantáziám, - no, meg egy kis lurkó köllene mán' nagyon,  hogy a nevömet tovább vigye valami, mer' én mán nem bírom cipelni, a Bogival, meg az egész Sz.jancsiházával együtt, mán sok.  Egyébként gondókottunk, hogy -amint a kisvakarékokkal mögtelik az alom-  a keresztelőkor egyúttal átnevezzük tanyánkat is, legyen Sz@rjánosháza, mégiscsak komolyabb hangzású.  A kisvakond Gaudi-Gáborka-Viktorka-Filike, esetleg  Bogika nevet kapja, attúfügg, hogy hány fejű ikrek lösznek.  Az mindegy, hogy fiú vagy jány,  ilyen kicsire nem adunk, a nagy meg nem számít,  - fő, hogy egészségesek lögyenek, mint mink, a drága szülő atyjuk és a jó k.édesanyjuk.  A kerösztszülők Vona Gábor és neje, Orbán Viktória lösz.  Én azt hiszöm, hogy ezök után mán nem löhet kérdés a díszpolgári cím.  Naja, akinek a komája ilyen magas színvonalú törpeuszkár !!!    Jóccakát !!!

Fispán Géza

#7637 Re: Re: Re: Re: Re: Re: dben és soha nem mertél névvel beírni...:))

2012-02-07 17:45

#1594: Pintér Miklós - Re: Re: Re: Re: Re: dben és soha nem mertél névvel beírni...:))

Ez a polgári stílus kis beszari amúgy miért nem Nagy János?

 

?????

Db Domb u.1.sz.

A Heti Válaszban még munkásőr is voltam...:O)

Demokrata

#7638

2012-02-07 19:08

Elhatároztam, hogy nem írok semmit, de csak nem bírom megállni, hogy ne évértékeljem OrbánViktor évértékelőjét. Az évértékelés hemzsegett az öndícsérettől és a hazugságoktól. Amikor majdnem királyunk nagyon hazudott, azt abból lehetett észrevenni, hogy nagyon felvitte a hangját. Hát ez a hang szinte mindig fent volt. Emberek, meddig tűrjük, hogy mindenkit hülyének nézzenek?

Vendég

#7639 Re:

2012-02-07 19:33

#7638: Demokrata -

Mi nem is tűrjük, dehát a "szent" közakarat 2/3-os hatalmat adott ennek a ganéjnak.


Vendég

#7640 Re: Re:

2012-02-07 20:08

#7639: - Re:  

 És ma hogy tagadja mindenki!

Más: Most hallottam, hogy befagyott a Duna, lehet koronázni! Nem is kell sokat vinni a koronát, csak felkapják a Parlamentben, oszt' mehetnek is vele. Be kellen Viktorrl sétálni a Duna közepére, ott megkoronázni, hátha reped egyet a jég és becsúszik a "szeretett" vezír. Még jól is kijöhetünk belőle.

Még más: Tegnap álruhában elment vezírünk a hajléktalanokhoz megnézni, hogy minden rendben van-é a hajléktalanszállásokon. Tetszik ez a nagy odafigyelés.

CSONGORÁDI KISBÍRÓ

#7641 CSODA TÖRTÉNT SZ.RJÁNOSHÁZÁN !!!!!

2012-02-07 20:11

ÖRÖMMEL JELENTEM BE ORSZÁG-VILÁG ELŐTT, HOGY A SZ@RJANCSIHÁZI KISTANYÁN VILÁGRASZÓLÓ "CSODABOGÁR" SZÜLETETT, ÍGY A MAI NAPTÓL A TANYA HIVATALOS NEVE: SZ.RJÁNOSHÁZA. A BOLDOG SZÜLŐK: BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA & FILISZTEUS, AKINEK A FRIGYÉBŐL PATTANT KI A KIS GAUDIKA-GÁBORKA-VIKTORKA-FILIKE-BOGIKA NÉVRE HALLGATÓ 10 LÁBÚ, 5 FEJŰ ÉS EGYTESTŰ TÖRPEÖSZVÉR, 5 MARHANYELVVEL ÉS 5 PÁR DISZNÓFÜLLEL, BENNE EGYENLŐ ARÁNYBAN ELOSZTVA 10 DB KISTESTŰ TETŰ, VALAMINT 10 DB ÓRIÁS MÉRETŰ BÜDÖSBOGÁR, MELY APA- ÉS ANYAJEGYEKET JOBBÁRA A SZÜLŐKTŐL, DE MAGÁT A TÖRPEÖSZVÉRSÉGET A KERESZTSZÜLŐKTŐL ÖRÖKÖLTE, AKIK ERRE NAGYON BÜSZKÉK ÉS, AKIK NEM MÁSOK, MINT VONA GÁBOR ÉS KEDVES NEJE, ORBÁN VIKTÓRIA. A KISÉRETÜKBEN LÉVŐ 100 FŐS KOMMANDÓS CSAPATTAL EGYÜTT CSAK ÁMULTAK A KERESZTELŐN ÉS FOLYTON A RIA-RIA-HUNGÁRIA, VALAMINT MINDEN NEGYEDIK ÜTEMRE A VIKTÓRIA FELKIÁLTÁSSAL ÜDVÖZÖLTÉK AZ ÜNNEPELTET. A KERESZTELŐ FÉNYPONTJA DEUTSCH TAMÁS, AZAZ DAJCSTOMI SZ.RJÁNOSHÁZA DÍSZPOLGÁRÁNAK DÍSZMAGYARBAN TÖRTÉNŐ MEGJELENÉSE VOLT, AKI OLYAN SÉRTŐ ÉS OCSMÁNY -REÁ SAJNOS JELLEMZŐ- SZAVAKKAL ILLETE A KIS CSÖKÖNYÖST, HOGY BAZMEG, KI A F@SZ VAGY TE, A GYURCSÁNY ? MÁN CSAK A SZEMÜVEG HIÁNYZIK RÓLAD! AZONBAN, AHOGY GYF NEVÉT KIEJTETTE A MOCSKOS SZÁJÁN, ABBAN A PILLANATBAN MIND A 100 KOMMANDÓS RÁVETETTE MAGÁT ÉS BEZÁRTÁK A NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS TEMPLOM SEKRESTYÉJÉBE, AHOL RESZKETETT EGY SZERENCSÉTLEN HAJLÉKTALAN KISLEÁNYKA, AKIT AZ ATYA ODA REJTETT A HIDEG ELŐL, - ÍGY VALÓSZÍNŰ, HOGY RÖVID IDŐN BELÜL ISMÉT KERESZTELŐT ÜLÜNK UGYAN ITT. SOHA ROSSZABB PROGRAMUNK NE LEGYEN ÉS NŐJÖN NAGYRA A KIS TÖRPEÖSZVÉR, HOGY RÉSZT VEHESSEN SZÜLEI DÍSZPOLGÁRRÁ TÖRTÉNŐ AVATASÁN, AMELYNEK -AZ ELŐZETES HÍREK SZERINT- A BUDAI VÁR TERÜLETÉN ELHELYEZKEDŐ SÁNDOR PALOTA AD MAJD OTTHONT, (DR.) SCHMITT PÁL OLIMPIAI BAJNOK JELENLÉTÉBEN,  AKI VÍV EGY-EGY  CSÖRTÉT AZ ÜNNEPELTEKKEL.

Szerénke

#7642 Re: Re: Orbán koronázása...

2012-02-07 20:24

#7640: - Re: Re: "még jól is kijöhetünk belőle"

Ebből csak úgy jöhetnénk jól ki,  hogy, ha ő ott jó mélyre süllyedne (bár ennél mélyebbre?) !!!  Én nem mentem el a hajléktalanszállóra,  hanem befogadtam az utcáról egy hajléktalan 46 éves hölgyet.  Üdv.

Lukrécia

#7643

2012-02-07 21:29

Most kaptam, továbbadom, nagyon jó:

Plágium Pál!
Javaslom Ambrus Attilát az Ön helyiére az alábbi indokok alapján:
- Valóban tanult, Önnel ellentétben.
- Valódi a diplomája, az Önével ellentétben.
- Szintén sportolói múlttal rendelkezik
- Nem nyalta senki seggét, Önnel ellentétben.
- Ő már leülte a büntetését, Önnel ellentétben.

Másolta: L.
Lukrécia

#7644 Re: Re: Re: Orbán koronázása...

2012-02-07 21:50

#7642: Szerénke - Re: Re: Orbán koronázása... 

 Ebből nem tud jól kijönni, ez válasz volt arra, hogy a Gyurcsány lement Miskolcra 3 napra és beköltözött egy "panelproli" családhoz. Ezt akarta überelni, de ez neki nem megy, mert az egész ország tudja, hogy olyan kétajtós szekrényekkel járkál mindenhová, hogy ki sem látszik közülük. Ez az ember úgy fél, hogy azt elmondani nem lehet. Több szót nem is érdemel.

 

Szerénke

#7645 Re: Re: Re: Re: Orbán koronázása...

2012-02-07 23:31

#7644: Lukrécia - Re: Re: " Gyurcsány lement Miskolcra" Azért szeretnék olyan panelproli lenni,  mint az a miskolci család volt, valszeg ott is csak a panel állja meg a helyét.  Mindenesetre Fecónak legalább vannak emberközpontú húzásai.  Nem akarom túllihegni,   de  - ebben a tekintetben-  kettőjük között akkora a különbség,  hogy szegény Fischer Annie klimpirozhatta vóna kivilágos virradatig.   - Az utánozó szokás pedig majom szokás,  és, mert  nem tudta ezt a törpe Csita, hát így járt: röhej !!!

Szerénke

#7646 Re: CSODA TÖRTÉNT SZ.RJÁNOSHÁZÁN !!!!!

2012-02-07 23:37

#7641: CSONGORÁDI KISBÍRÓ - CSODA TÖRTÉNT SZ.RJÁNOSHÁZÁN !!!!!

Kedves Kisbíró úr !  Ebben a (már bocs) sületlenségben is volt valami jó, hogy elüldözte innen a címzettet.  Jó éjt.

Paula

#7647 Éljen a Magyar Köztársaság és a Demokrácia !!!

2012-02-08 00:06

#7637: Fispán Géza = Mézga Géza ???

Géza, csak nem az én kis Mézgám vagy ???  Sokkal jobban örülnék Neked, mint ennek a Fispánnak,  bár a szemedbe mindig azt mondtam, hogy inkább a Hufnágel Pistihez mentem vóna, - de az nem felelt meg a valóságnak, mert én Téged majdnem a Gyurcsány Fecónál is jobban szeretlek.

dr. Hülye Bolond

#7648 "AKI LÓNAK ÁLL, AZ HÚZZON" !!! (Orbán Viktor, a dolgos KISZ titkár)

2012-02-08 00:40

Orbán Viktátor évértékelője végén a hallgatóság elmondhatta:  ezt már hallottuk, ez a mese mese mátka, pillangós madárka: 2012-es változata, a nesze semmi, fogd meg jól !!    - Azért igazságos az egykulcsos adó, mert a magasabb fizetésű emberek valójában nagyobb teljesítményt is nyújtanak.  - Ja, hát így már értem,  tehát az a cca. kétmillió ember, aki idén kevesebb fizetést kap, az azért van, mert egyik napról a másikra elfelejtett dolgozni.  Így reális.  Én bolond, én meg azt hittem, hogy az eltolt gazdaságpolitikájuk és a saját zsebük megtömése miatt csapolták meg a fizetésünket.  Dr. létemre, hogy lehetek ekkora hülye ??  Ezer bocsánat, kedves Viktátor, hogy fulladnál bele a hazuságaid tengerébe !!

Anci és Mindenki

#7649 BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT, ÉDES KISFIAM !!!

2012-02-08 01:29

EZ A NAP MÁS, MINT A TÖBBI,  EZT TE IS JÓL TUDOD,  MÁSKÉNT KELT FEL REGGEL A NAP ÉS MÁSKÉNT JÁRT A HOLD.  KÖSZÖNTÜNK HÁT TÉGED, HA MÁR ÍGY EGYÜTT VAGYUNK,  S AJÁNDÉKUL FOGADD EL VIDÁM KIS DALUNK:  BOLDOG, BOLDOG, BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT ÉS KÍVÁNJUK, HOGY LEGYEN MÉG  NAGYON SOK ILYEN SZÉP NAPOD !!!!!    MEGINT EGY ÉVVEL ÖREGEBB LETTÉL, S BÖLCSEBB IS TALÁN,  ŐRIZD MEG AZ EMLÉKEID ÉS LÉGY NAGYON VIDÁM !!!!!    KÖSZÖNTÜNK HÁT TÉGED, HA MÁR ÍGY EGYÜTT VAGYUNK, S AJÁNDÉKUL FOGADD EL VIDÁM KIS DALUNK:  BOLDOG, BOLDOG, BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT ÉS KÍVÁNJUK, HOGY LEGYEN MÉG NAGYON SOK ILYEN SZÉP NAPOD !!!!!   TAVASZ UTÁN ELJÖN A NYÁR ÉS ŐSZ UTÁN A TÉL, DE MINDEN ÉVBEN ELJÖN A NAP, AMIKOR SZÜLETTÉL.  KÖSZÖNTÜNK HÁT TÉGED, HA MÁR ÍGY EGYÜTT VAGYUNK, S AJÁNDÉKUL FOGADD EL VIDÁM KIS DALUNK:  BOLDOG, BOLDOG, BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT ÉS KÍVÁNJUK, HOGY LEGYEN MÉG NAGYON SOK ILYEN SZÉP NAPOD !!!!!

egy melós

#7650 Re: "AKI LÓNAK ÁLL, AZ HÚZZON" !!! (Orbán Viktor, a dolgos KISZ titkár)

2012-02-08 02:42

#7648: dr. Hülye Bolond - "AKI LÓNAK ÁLL, AZ HÚZZON" !!! (Orbán Viktor, a dolgos KISZ titkár)

DE SZÉP NEVE VAN, DE,  AMIT ÍRT, AZ MÁN NEM ANNYIRA.   HÁT, IGEN, ORBÁN VIKTOR,  A DOLGOS KIS LOVACSKA, AKI KISZ TITKÁRKÉNT KEZDTE POLITIKAI PÁLYAFUTÁSÁT, MINT PROLIGYEREK ÉS, MINT PÁRTTITKÁR CSÖPEDÉK.  EZ A MÚLT.   MOST PEDIG MINISZTERELNÖKKÉNT Ő AZ EGYKULCSOS ADÓ ATYJA, HOGY ROHADNA MEG !! NÁLUNK AZ EGÉSZ CSALÁD, ROKONSÁG VESZTETT RAJT HAVI JÓ PÁREZER FORINTOT.  NEM BAJ, JÖN MÉG KUTYÁRA A DÉR, MÉG ECCER NEM ENGEDJÜK MEGVEZETNI MAGUNKAT ENNEK A SENKIHÁZI KERTITÖRPÉNEK. PERSZE, HOGY A SAJÁT ZSEBÜK MEGTÖMÉSE A FONTOS MINDNEK, CSAK KI KEVESEBBET, KI TÖBBET, DE EZ A VIKTÁTOR MEG MÁR EGYENESEN  ÁSZNAK KÉPZELI MAGÁT, HOGY MINDENT VISZ.  DE TUDJA, AZ ILYENEK SZOKTAK A LEGNAGYOBBAT BUKNI,  MEGESETT MÁN VELE EZ NEM IS ECCER, DE A LEGKÖZELEBBI MÁR VÉGLEGES LESZ.  OSZT' JÓ ÉJSZAKÁT.