Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Büdösbogi & filiszteus

/ #7636 Re: Húzzunk bele, szálljunk ringbe a díszpolgári címért !!

2012-02-07 01:36

#7635: CSONGORÁDI KISBÍRÓ - TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

Büdösboglárka & filiszteus, ezönnel megfogadjuk, hogy belehúzunk.  Épp mondja Bogi, hogy előtte toljuk le a gatyát, nehogy tojos legyen, mer' befagyott a víz, így nem tud mosni meg nem is szeröt. De engöm annál jobban !!  Mondtam nékie,  hogy egy sz@rosgatyával több vagy kevösebb mán mit számít itt Sz@rjancsiházán.  Inkább qurjunk, mer' Ő meg a díszpolgári cím igen izgatja a fantáziám, - no, meg egy kis lurkó köllene mán' nagyon,  hogy a nevömet tovább vigye valami, mer' én mán nem bírom cipelni, a Bogival, meg az egész Sz.jancsiházával együtt, mán sok.  Egyébként gondókottunk, hogy -amint a kisvakarékokkal mögtelik az alom-  a keresztelőkor egyúttal átnevezzük tanyánkat is, legyen Sz@rjánosháza, mégiscsak komolyabb hangzású.  A kisvakond Gaudi-Gáborka-Viktorka-Filike, esetleg  Bogika nevet kapja, attúfügg, hogy hány fejű ikrek lösznek.  Az mindegy, hogy fiú vagy jány,  ilyen kicsire nem adunk, a nagy meg nem számít,  - fő, hogy egészségesek lögyenek, mint mink, a drága szülő atyjuk és a jó k.édesanyjuk.  A kerösztszülők Vona Gábor és neje, Orbán Viktória lösz.  Én azt hiszöm, hogy ezök után mán nem löhet kérdés a díszpolgári cím.  Naja, akinek a komája ilyen magas színvonalú törpeuszkár !!!    Jóccakát !!!