Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

CSONGORÁDI KISBÍRÓ

#7635 TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-02-07 00:13

ÖRÖMMEL TÁJÉKOZTATJUK SZARJANCSIHÁZA LAKÓIT, HOGY A KIMAGASLÓ BŰZÉRŐL ELHÍRESÜLT TANYÁJUK EGY IGEN NEVES ÉS MŰVELT, INTELLIGENS MEGNYILVÁNULÁSAIRÓL -TANYÁJUKHOZ HASONLÓKÉPPEN- ELHÍRESÜLT KIVÁLÓSÁGGAL GAZDAGODOTT. 2012. FEBRUÁR 1-ÉN 00.01 ÓRÁTÓL DEUTSCH TAMÁS, AZAZ DAJCSTOMI SZARJANCSIHÁZA DÍSZPOLGÁRA LETT.  EZEN CÍMET RAJTA KÍVÜL EDDIG MÉG SENKINEK NEM SIKERÜLT ELNYERNIE, DE A RENGETEG BEÉRKEZETT PÁLYÁZAT ELBÍRÁLÁSA FOLYAMATBAM VAN, ÍGY VÁRHATÓ, HOGY E KISTANYA VILÁGVÁROS MÉRETŰVÉ FEJLŐDIK, LEGALÁBBIS A DÍSZPOLGÁRI CÍMEK TEKINTETÉBEN. TOMI -AZ EDDIG KIDERÜLT- 8 MILLIÁRDOS BELÉPTETŐRENDSZERREL CSÚSZOTT BE AZ ELSŐ HELYRE, MERT EGYEDÜL ENNYIT ERREFELÉ MÉG SENKINEK NEM SIKERÜLT ELQURNIA. ÉN CSAK BIZTATNI TUDOK MINDENKIT, HAJRÁ MAGYAROK, HAJRÁ MAGYARORSZÁG, QURJUNK MINÉL TÖBBET, ANNÁL HAMARABB LESZÜNK DÍSZPOLGÁROK !!! BOGI & FILI, TI IS HÚZZATOK BELE, LÁTTUNK MÁR CSODÁT !!!

Válaszok

Büdösbogi & filiszteus

#7636 Re: Húzzunk bele, szálljunk ringbe a díszpolgári címért !!

2012-02-07 01:36:47

#7635: CSONGORÁDI KISBÍRÓ - TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

Büdösboglárka & filiszteus, ezönnel megfogadjuk, hogy belehúzunk.  Épp mondja Bogi, hogy előtte toljuk le a gatyát, nehogy tojos legyen, mer' befagyott a víz, így nem tud mosni meg nem is szeröt. De engöm annál jobban !!  Mondtam nékie,  hogy egy sz@rosgatyával több vagy kevösebb mán mit számít itt Sz@rjancsiházán.  Inkább qurjunk, mer' Ő meg a díszpolgári cím igen izgatja a fantáziám, - no, meg egy kis lurkó köllene mán' nagyon,  hogy a nevömet tovább vigye valami, mer' én mán nem bírom cipelni, a Bogival, meg az egész Sz.jancsiházával együtt, mán sok.  Egyébként gondókottunk, hogy -amint a kisvakarékokkal mögtelik az alom-  a keresztelőkor egyúttal átnevezzük tanyánkat is, legyen Sz@rjánosháza, mégiscsak komolyabb hangzású.  A kisvakond Gaudi-Gáborka-Viktorka-Filike, esetleg  Bogika nevet kapja, attúfügg, hogy hány fejű ikrek lösznek.  Az mindegy, hogy fiú vagy jány,  ilyen kicsire nem adunk, a nagy meg nem számít,  - fő, hogy egészségesek lögyenek, mint mink, a drága szülő atyjuk és a jó k.édesanyjuk.  A kerösztszülők Vona Gábor és neje, Orbán Viktória lösz.  Én azt hiszöm, hogy ezök után mán nem löhet kérdés a díszpolgári cím.  Naja, akinek a komája ilyen magas színvonalú törpeuszkár !!!    Jóccakát !!!