Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Szerénke

#7726 Re: Aki náczi megdöglik... régi kínai közmondás.

2012-02-09 20:32

#7725: filiszteus - randevú café

Filike, holnap megyek a XII. kerületbe, ha van kedved, összefuthatnánk a Budakeszi úton, mert szeretnélek látni.


Vendég

#7727 Re: Aki náczi megdöglik... régi kínai közmondás.

2012-02-09 21:00

#7725: filiszteus - Aki náczi megdöglik... régi kínai közmondás.

Mivel nekem linkelted a rém humoros nácivadász oldalt az elhatárolódó hóddal (ami szintén annyira vicces, hogy kontinencia zavarokat okoz), azt gyanítom, hogy elhatárolódó hód alatt engem értesz. A te fajtádtól - még mindig antipatikus a kifejezés, épp ezért kapod, remekül áll neked - nem elég elhatárolódni, hanem ellene fellépni kell. Nem elég hallgatni, mert az erőszakos hordádnak az is megteszi, hogy hatalomra kerüljön és azzal csak igazán aljas és primitív ember képes visszaélni, márpedig nálatok aljasabb és primitívebb nincs. Nem tudom, hogy náci bandának előadva az "Aki náczi megdöglik... régi kínai közmondás." rejtői magasságokba emelkedett "humorod" milyen sikert arat, de nekem tetszik, mert megmutatja, mennyire gyatra vagy.

Lukrécia

#7728 Re: Re: Aki náczi megdöglik... régi kínai közmondás.

2012-02-09 23:47

#7726: Szerénke - Re: Aki náczi megdöglik... régi kínai közmondás. 

 Szerénke, nálad is akadozott az adás?

Tényleg randizni akarsz Filikével? Én is szeretnék, de majd csak  ha kitavaszodik. Még nem jön el, akkor pedig hiába toporogtam a hidegben.

Szia, jó éjt.

egy jóakaród

#7729 Re: Re: Aki náczi megdöglik... régi kínai közmondás.

2012-02-09 23:48

#7726: Szerénke !  Re: Gondolkodj, hogy kivel akarsz randevúzni ??

Mit akarsz Te szerencsétlen macska, az előző oldalon írta a fene tudja ki, hogy felakasztottak egy macskát arra felé, egy piros-fehér csikos masnival.  Óvakodj a nevezettől !!

Szerénke

#7730 Re: Re: Re: Aki náczi megdöglik... régi kínai közmondás.

2012-02-10 00:25

#7729: egy jóakaród - Re: Re: Aki náczi megdöglik... "óvakodj a nevezettől"

Köszönöm, de én nem náczi vagyok, hanem óvatos.

Szerénke

#7731 Re: Re: Re: Aki náczi megdöglik... régi kínai közmondás.

2012-02-10 00:31

#7728: Lukrécia - Re: Re: Aki náczi megdöglik... "tényleg randizni akarsz Filikével?"

Hali Lukrécia !  Igen, nálam is akadozott, azt hittem Te rontottad el.  Tényleg randizni akartam Filikével, de biztosan nem ér rá, pedig fontosat akartam vele közölni négyszemközt.  Majd talán egy másik alkalommal, ha el nem feledem.  Jó éjt.

a fene tudja

#7732 Re: Re: Re: Aki náczi megdöglik... régi kínai közmondás.

2012-02-10 01:20

#7729: egy jóakaród - Re: Re:  "felakasztottak egy macskát, piros-fehér csikos masnival"

Nem masnival, hanem piros-fehér csikos ronggyal. Nem hiszem, hogy ennyit nem tudtok megjegyezni. Így születnek a legendák.  Mindenki csak egy kicsit változtat,  a végén annyi köze lesz a valósághoz, mint nekem a jobbikhoz, oszt' jó éjt."

filiszteus

#7733 nem merek a Budakeszi útra menni

2012-02-10 09:32

#7726: Szerénke - Re: Aki náczi megdöglik... régi kínai közmondás.

Sajnos nem megy. Szervizben van a tolószékem, a járókeretemet meg kölcsönadtam. meg aztán veszélyes nekem a Budakeszi út, mert a páratlan oldal már a II. kerület és ott vérdíj van kitűzve a fejemre náczulás miatt. De van itt a fórumon egy elvtársad, akinek igen buja  a fantáziája. Szerintem vele lenne érdemes randevúznod.

filiszteus

#7734 Dolores Ibarruri reinkarnációja lelkében tűzpirosan izzott a cél...

2012-02-10 10:50

#7727: - Re: Aki náczi megdöglik... régi kínai közmondás.

Nagyon komoly vagy. Látszik, hogy a fasizmus elleni harc embert próbáló feladat. Csak agyérgörcsöt ne kapjál a nagy erőlködéstől, arra azért vigyázz, mert kényelmetlenek az elfekvők.

 


Vendég

#7735 Re: Dolores Ibarruri reinkarnációja lelkében tűzpirosan izzott a cél...

2012-02-10 13:05

#7734: filiszteus - Dolores Ibarruri reinkarnációja lelkében tűzpirosan izzott a cél...

Nincs szükségem az aggodalmadra sem, ahogy a fajtádra sincs senkinek szüksége. Amúgy milyen érzés kapni, hogy "fajtád"?

Szerénke

#7736 Re: nem merek a Budakeszi útra menni

2012-02-10 13:52

#7733: filiszteus ! - majd én átszaladok...

Óh, én át merek szaladni a Budakeszi úton is !  Bár szerintem, ha velem meglátnak, senki nem mer Téged sem bántani. Engem az Avasról hozott fel egy nagyon kedves család (imádnád őket), akik közszeretetnek örvendenek a II. kerületben, így én is.  Még a kutyák sem mernek megugatni, nemhogy megharapni.  Szeretnék megismerkedni minél több budapestivel, a beilleszkedés miatt, meg egyébként is a kíváncsiságom határtalan, így Tőled sem választhat el egy a nagyforgalmú Budakeszi út sem.  Magamról még annyit, hogy nem szeretem a buja fantáziájú egyéneket, vagy lépjen a tettek mezejére, vagy menjen tanfolyamra.  Ha megjavítják, vagy visszaadják a gyógyászati segédeszközeidet, akkor, légy szíves, jelentkezzél  nálam egy randevúra, hátha összejön.  Legyél bátor, mint egy kiskatona !!! Imádom az egyenruhát, a legjobban a feketét és a pirosat. Üdv.

Szerénke

#7737 Re: Re: Dolores Ibarruri reinkarnációja lelkében tűzpirosan izzott a cél...

2012-02-10 14:21

#7735: - Re: Dolores Ibarruri reinkarnációja lelkében tűzpirosan izzott a cél...

Kérem, ne bántsa Filiszteust, Ő nem azt érdemli, hanem a szeretetet és megbecsülést, mert -valószínűleg-  egy hadirokkant.  Üdv.


Vendég

#7738 Re: Re: Re: Dolores Ibarruri reinkarnációja lelkében tűzpirosan izzott a cél...

2012-02-10 14:56

#7737: Szerénke - Re: Re: Dolores Ibarruri reinkarnációja lelkében tűzpirosan izzott a cél... 

 Ki bántja?

Más: hány éves lenne az öreglány, amikor én gyermek voltam, ő már akkor is öreg volt. Ha jól emlékszem, ő már harcolt a spanyol polgárháborúban is a 30-as években.

Lukrécia

#7739

2012-02-10 14:58

Szerénke, úgy látom, kosarat kaptál. Vajh' engem is kikosarazna Filike? Én sosem voltam vele olyan szigorú, mint Te!

Vendég

#7740 Re: Re: Re: Dolores Ibarruri reinkarnációja lelkében tűzpirosan izzott a cél...

2012-02-10 15:39

#7737: Szerénke - Re: Re: Dolores Ibarruri reinkarnációja lelkében tűzpirosan izzott a cél...

#7735 én voltam, így ha nem bánja, én válaszolok.

Én bántanám? Hiszen ő a "vicces", aki próbál gúnyolódni rajtam. Nulla sikerrel, de nem adja fel. Nem az a fajta, aki a szájkaratét csak úgy feladja. Persze nem így viselkedik a bajban. Akkor a "fajtája" igyekszik mást "odaengedni" a probléma megoldására, hogy ne fogyjon a saját ereje/pénze/élete - majd bármi történjen, kikiáltja magát hősnek, míg azokat, akiket rákényszerített az ilyen hősök csapata az áldozathozatalra kikiáltja alávaló árulónak, betegségnek, fertőzésnek, hadd ne soroljam tovább!

Legyen itt jó példa Ő, a nagy Ő (vagy a nagy A, nem mindig egyértelmű)! Veletek sem mer találkozni, a szemetekbe nézni, hát van rá esély, hogy velem még úgy sem merne, legfeljebb díszes társaságban (alias neonáci horda).

Szerénke

#7742 Re: LUKRÉCIÁNAK !

2012-02-10 17:16

#7739: Lukrécia: "kosarat kaptál?"

Szia Lukrécia ! Léci, ne legyél már ilyen rosszindulatú, Filike nem kosarazott ki, csak nincsenek otthon a közlekedéshez szükséges gyógyászati segédeszközei és ráadásul  -a Budakeszi út felénk eső oldalán-  életveszély leselkedik rá,  mert a fideszes polgármester vérdíjat tűzött ki a fejére. De én meg tudom Őt védeni bárhol, bármikor és bárkitől,  te meg nem.  Üdv.

Lukrécia

#7743 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2012-02-10 18:10

#7742: Szerénke - Re: LUKRÉCIÁNAK ! 

 

Már aggódtam. Ma úgy látszik, pihenőnapja van.

ÉLJEN SOKÁIG, GÖNCZ ÁRPÁD ELNÖK ÚR!!!

#7745 GÖNCZ ÁRPÁD KÖZTÁRSASÁGI ELNÖK ÚR 90 ÉVES LETT.

2012-02-10 19:10

DRÁGA KÖZTÁRSASÁGI ELNÖK ÚR, A JÓ ISTEN ÉLTESSE ÖNT ERŐBEN, EGÉSZSÉGBEN MÉG NAGYON SOKÁIG!!! ÖN VOLT AZ IGAZI DEMOKRATA KÖZTÁRSASÁGI ELNÖKÜNK, AKI 10 ÉVIG TORONYMAGASAN VEZETTE A NÉPSZERŰSÉGI LISTÁT ÉS JOGGAL. KÖSZÖNJÜK A MUNKÁJÁT ÉS KÖSZÖNTJÜK A SZÜLETÉSE NAPJÁN, AKIK ÖNT NAGYON SZERETTÉK, SZERETIK, ÉS AKIKNEK A MAI NAPIG IS NAGYON HIÁNYZIK A KÖZÉLETI TEVÉKENYSÉGE.   TISZTELETTEL.

Demokrata

#7746 Re: GÖNCZ ÁRPÁD KÖZTÁRSASÁGI ELNÖK ÚR 90 ÉVES LETT.

2012-02-10 19:26

#7745: ÉLJEN SOKÁIG, GÖNCZ ÁRPÁD ELNÖK ÚR!!! - GÖNCZ ÁRPÁD KÖZTÁRSASÁGI ELNÖK ÚR 90 ÉVES LETT.  

 Igen, teljes mértékben egyetértek Veled, én is tiszta szívemből kívánok további, egészségben szerettei körében eltöltött hosszú, boldog életet.

Sokszor írtam már ezen a fórumon, hogy volt nekem egy nagypapám, őt szerették ennyien. Ő is szép kort megélt, 84 évesen halt meg. Hiányát ma is érzem, pedig 45 év telt el azóta. Árpi bácsinál jönnek bennem hasonló érzések és ezt sokáig szeretném még megélni.


Vendég

#7748 Re:

2012-02-10 21:02

#11: -  

 Azért látszik mekkora isten állatkertje...

Vendégtől

#7749 Re: Re: Vendégnek !

2012-02-10 21:54

#7748: - Re: "azért látszik mekkora isten állatkertje..."

Látszik, látszik, csak homályosan.  Jobb lenne, ha az élesebb fotódat  küldted volna, meg nekem egy szemüveget.


Vendég

#7750 Re: Re:

2012-02-11 00:20

#7748: - Re:  

 Igen, még Te is elférsz benne.