Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

dr. Hülye Bolond

#7648 "AKI LÓNAK ÁLL, AZ HÚZZON" !!! (Orbán Viktor, a dolgos KISZ titkár)

2012-02-08 00:40

Orbán Viktátor évértékelője végén a hallgatóság elmondhatta:  ezt már hallottuk, ez a mese mese mátka, pillangós madárka: 2012-es változata, a nesze semmi, fogd meg jól !!    - Azért igazságos az egykulcsos adó, mert a magasabb fizetésű emberek valójában nagyobb teljesítményt is nyújtanak.  - Ja, hát így már értem,  tehát az a cca. kétmillió ember, aki idén kevesebb fizetést kap, az azért van, mert egyik napról a másikra elfelejtett dolgozni.  Így reális.  Én bolond, én meg azt hittem, hogy az eltolt gazdaságpolitikájuk és a saját zsebük megtömése miatt csapolták meg a fizetésünket.  Dr. létemre, hogy lehetek ekkora hülye ??  Ezer bocsánat, kedves Viktátor, hogy fulladnál bele a hazuságaid tengerébe !!

Válaszok

egy melós

#7650 Re: "AKI LÓNAK ÁLL, AZ HÚZZON" !!! (Orbán Viktor, a dolgos KISZ titkár)

2012-02-08 02:42:52

#7648: dr. Hülye Bolond - "AKI LÓNAK ÁLL, AZ HÚZZON" !!! (Orbán Viktor, a dolgos KISZ titkár)

DE SZÉP NEVE VAN, DE,  AMIT ÍRT, AZ MÁN NEM ANNYIRA.   HÁT, IGEN, ORBÁN VIKTOR,  A DOLGOS KIS LOVACSKA, AKI KISZ TITKÁRKÉNT KEZDTE POLITIKAI PÁLYAFUTÁSÁT, MINT PROLIGYEREK ÉS, MINT PÁRTTITKÁR CSÖPEDÉK.  EZ A MÚLT.   MOST PEDIG MINISZTERELNÖKKÉNT Ő AZ EGYKULCSOS ADÓ ATYJA, HOGY ROHADNA MEG !! NÁLUNK AZ EGÉSZ CSALÁD, ROKONSÁG VESZTETT RAJT HAVI JÓ PÁREZER FORINTOT.  NEM BAJ, JÖN MÉG KUTYÁRA A DÉR, MÉG ECCER NEM ENGEDJÜK MEGVEZETNI MAGUNKAT ENNEK A SENKIHÁZI KERTITÖRPÉNEK. PERSZE, HOGY A SAJÁT ZSEBÜK MEGTÖMÉSE A FONTOS MINDNEK, CSAK KI KEVESEBBET, KI TÖBBET, DE EZ A VIKTÁTOR MEG MÁR EGYENESEN  ÁSZNAK KÉPZELI MAGÁT, HOGY MINDENT VISZ.  DE TUDJA, AZ ILYENEK SZOKTAK A LEGNAGYOBBAT BUKNI,  MEGESETT MÁN VELE EZ NEM IS ECCER, DE A LEGKÖZELEBBI MÁR VÉGLEGES LESZ.  OSZT' JÓ ÉJSZAKÁT.