Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#7576 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TC. L U K R É CI A !!!

2012-02-04 14:16

#7575: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TC. L U K R É CI A !!!

Én meg hozzád képest tartom hitelesnek Münchausen bárót. Hiába is védekezel bármivel, én így hiszem.

Szerénke

#7577 Re: Re: Re: Re: TC. L U K R É CI A !!!

2012-02-04 14:20

#7562: Lukrécia - Re: Re: Vigyázz magadra !

Nana, Lukrécia, még, hogy Te nem vagy édesszájú, asszondta a Frakk, hogy nagyon édes a szád. Gondókottam is, hogyan lehet, amikor mindig a savanyú aludttejet nyalogatod.  Vigyázz, idegentől ne fogadj el édességet !!!  Miaúúú.....

jaj, a matek !

#7578 SZÁMOLGASSUNK, SZÁMOLGASSUNK.....

2012-02-04 14:35

#7567: filiszteus - Re: Re: "a Szemlőhegyi úton álló villában vannak az értékeid"

Az  naon vékonka lenne, ami ottan van,  még hozzá kéne rakni a svábhegyi és a wekerlei kecók árát, aztatat nem tom, hogy Vgábor há költözött a 3 szobás óbudai panelból, de már megtette az első lépést, és még bőven van ideje, csak 33 éves. Azér' lehetne számolgatni a 40 éves G-N.tamás vagyonnyilatkozatában szereplő tételeket is,  főként, hogy az ügyvédi irodája havi bruttó 140.000 Ft-ot termel (??!!), ami 3 gyerek és az őket nevelő asszonyka mellett karcsúbb, mint a nádszál.

filiszteus

#7579 Re: SZÁMOLGASSUNK, SZÁMOLGASSUNK.....

2012-02-04 14:44

#7578: jaj, a matek ! - SZÁMOLGASSUNK, SZÁMOLGASSUNK.....

szerinted egy országgyűlési képviselőnek, aki mellesleg az ország 3. legnagyobb  pártjának elnöke, kötelező panelben laknia? Ha nem azt teszi, akkor már okvetlenül tolvaj, aki a te értékeidet lovasította meg? Vagy 11 évesen ő is részt vett a privatizációban és idáig dugdosta az ott lopott vagyont?


Vendég

#7580 Re: Re: SZÁMOLGASSUNK, SZÁMOLGASSUNK.....

2012-02-04 15:18

#7579: filiszteus - Re: SZÁMOLGASSUNK, SZÁMOLGASSUNK.....

Nem értem, mit bántják itt ezek a prolik azt a szent embert. Hiszen ő csupa jót és szépet ad a világnak. Örülni kéne, hogy ez a szellemi és lelki óriás egyáltalán itt van köztünk. Talán ő lehet a feltámadott Jézus, a krisztus. Szerintem el is rohanok a tempibe, hogy imába foglaljam a nevét és útmutatást kérek a jóságostól, hogy mit tehetnék az ő érdekében. Bármit megteszek, hogy jól érezze magát minálunk. Talán még a csurka pityu nevű próféta is az ő eljövetelét jósolta meg. Isten őket választotta ki, hogy vezessenek minket egyenesen a pokolba.

jaj, a matek !

#7581 Re: Re: SZÁMOLGASSUNK, SZÁMOLGASSUNK.....

2012-02-04 15:46

#7579: filiszteus - Re: .... ÉS GYŰJTÖGESSÜNK !!!

Senkinek nem kötelező panelban laknia,  csak annak,  aki nem tudja megfizetni a lakóparki kecókat, vagy a családi házakat. Esetleg annak, aki még oly ifjú, hogy nem áll jól néki más.

Demokrata
Vendég

#7582 Re: Re: Re: SZÁMOLGASSUNK, SZÁMOLGASSUNK.....

2012-02-04 16:51

#7581: jaj, a matek ! - Re: Re: SZÁMOLGASSUNK, SZÁMOLGASSUNK..... 

 Panelban lakni egyáltalán nem sikk és ráadásul nem is olcsó. 1/2 évig volt szrencsém átmenetileg a József Attilán panelben lakni. Panelek között pozitív hely, de én igen nehezen bírtam ki azt a fél évet.. Ingem-gatyám ráment és útáltam. Alig vártam, hogy készen lgyen a házunk Somogyban, hogy jöjjünk ide. Ma, egy felújított parasztházban élek és nem bántam meg. Soha nem mennék vissza a fővárosba. Sokan mondják, hogy a vidéki "parasztok"... Hát én 5 éve élek itt, itt emberebb emberek élnek, mint általában a fővárosban. Itt mindenki odafigyel a másikra, itt minden más. Ha valaki leszed például egy vödör uborkát vagy paradicsomot  és csak a felére volt szüksége, biztos, hogy viszi valamelyik szomszédnak. Pesten mondjatok hasonló példát. Itt 2 napig nem látnak valakit, becsengetnek, hogy nincs-e valami probléma... hosszasan sorolhatnám. Az emberek szegények, de sokkal jobbszívűek.

Az, hogy Vona panelban lakik, vagy sem, messze nem érdekel. Nyilván meg tudja fizetni a havi 80-100 eFt-os rezsit, de a családi házat is meg tudja venni, vagy már meg is vette. Ezt én nem irigylem tőle. Én a nézeteit nem bírom elviselni. Örülök, hogy nem tanult szakmájában tündököl (történelemtanár), mert így legalább az unokáim lelkét  nem fertőzi történelem órán. Egyáltalán nem vagyok egyébként biztos abban, hogy neadj-Isten hatalombakerülése esetén nem kpja el őt is ugyanaz a szerzési végy, mint nagy elődeit oldalfüggetlenül, bár ahogy én látom, a jelen kormány másfél éva alatt, meg az előző négy évében magasan túltett minden másik kormányon.


Vendég

#7583

2012-02-04 18:46

Nagyon Bízom az Úrban, hogy Igazságot fog szolgáltatni, és megbünteti azokat akik elárulják testvéreiket, népüket, akikben mi megbíztunk, mi magyarok!
Nagyon remélem Gyurcsány f az első sorban lesz, és megkapja méltó büntetését!
Ébredjetek végre Magyar testvéreim!!

Vendég

#7584 Re:

2012-02-04 18:57

#7583: -  

 Én meg nem az Úrban bízom, hanem abban, hogy idővel a józan ész felülkerekedik a gyűlölködésen és felfogják az emberek végre, hogy Gyurcsány nem tett semmi rosszat, őbelőle a politikai ellenfelei kreáltak gonoszt. Gondolkodni kéne, nem gyűlölködni. Okoska.

Nem kell itt magyarkodni, attól nem leszel magyarabb, mint én vagyok! Kettőnk között van egy óriási különbség: én meglátom minden Magyarországon született magyar emberben a magyart, faji hovatartozás nélkül is. Neked ehhez még fel kell nőnöd. Sokat kell még tanulnod ahhoz, hogy megvilágosodj.

filiszteus

#7585 Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

2012-02-04 19:37

#7584: - Re:

Már elnézést, hogy belebeszélek, de a 7583. hsz-ből te miért következtetsz arra, hogy az illető faji alapon osztályozná a magyar embereket? Hogy gyurcsányit bűnösnek tartja, abból még nem következik ilyesmi. Vagy szerinted, aki így érez az okvetlenül fasiszta?


Vendég

#7586 Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

2012-02-04 19:59

#7585: filiszteus - Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet... 

Nem, nem "okvetlenül fasiszta"! Az viszont biztos, hogy agymosott. Ha képes lenne arra, hogy a fejébe ültetett panelen túl is szemlélődjön, csodákat látna!!! Lehet, hogy más emberek megbüntetésére kérné fel az Úristent!


Vendég

#7587 Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

2012-02-04 21:09

#7585: filiszteus - Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

Igen-igen! Már elnézést, hogy beleszólok valamibe, ami ugye egyáltalán nem szokásom. Hamis vádak érnek engem itt és másokat is, pedig milyen remek ember vagyok. Én vagyok A magyar, Az igazság, A linkelő, A humorista, Az A.

filiszteus

#7588 Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

2012-02-04 21:20

#7587: - Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

Ich bin der Weg, die Wahrheit und das Leben. . .


Vendég

#7589 Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

2012-02-04 21:21

#7585: filiszteus - Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet... 

 Kérdezd meg a "magyar testvérem"-ező magyar testvéredet.


Vendég

#7590 Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

2012-02-04 21:22


Vendég

#7591

2012-02-04 21:48

T. Gyurcsány Ferenc miniszterelnök úr ! Kérjük, tartson ki, mi hiszünk Önnek és bízunk abban, hogy lesz még Magyar Köztársaság, amelyben Ön lesz a vezetőnk. Tisztelettel: Szántó család Miskolcról
filiszteus

#7592 Re:

2012-02-04 21:59

#7591: -

Kitartás! Éljen Gyurcsány!

Proli Joli

#7593 TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-02-04 22:09

#7583: - "Ébredjetek végre magyar testvéreim"

Már megint jössz hátulról mellbe, te buta Bogi & fili, ezért nem vót érdemes felverni az egész tanyát.  Tudod jól, hogy mi a Gyurcsányt szeressük, de nagyon.  Olyan fess ember és okos, ráadásul adott gázártámogatást a szegényeknek és nem döntötte nyomorba a MALÉVOT, mint viktátor... a zegész életünkben csak danorásztuk aztat, hogyha nékem sok pénzem lesz felülök a repülőre..., és, ahogy elérkezett a nagy pinnalat,  már nincs is repülőnk, mert csődbe vitte, annak rendje s módja szerint.  Hát milyen felelőtlenség ez, és a hírek szerint ez csak rosszabb lehet, asszondják: minden becsődöl viktátor kezei alatt, mert olyan szerencsétlen jegyben született, hogy amikor a legjobbat akarja, éppen akkor lesz a legrosszabb. Inkább mán akkor akarjon a WC-ben.    Felébredtünk !!!  Soha többé nem köllenek ilyen csődörös jobboldali szarjancsiháziak, maradunk Csepelen, ami fel fog virágozni, IGEN !!!


Vendég

#7594 Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

2012-02-04 22:42

#7588: filiszteus - Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

Ich schwöre Dir, filiszteus, als stinkend Butterblume, als stinkend Komministische sinnvolle, als Führer, als Genie, als Gott und Kanzler des Deutschen Reiches, Treue und Tapferkeit. Ich gelobe Dir und den von Dir bestimmten Vorgesetzten Gehorsam bis in den Tod! So wahr mir Gott helfe!

 


Vendég

#7595 Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

2012-02-05 00:16

#7594: - Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet... 

Was ist hier, deutsche Lehrstunde? Wer bist du? Du musst nicht deutsch sprechen, ich glaube, Einige werden dein Text nicht verstehen.

L.


Vendég

#7596 Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

2012-02-05 11:21


Vendég

#7597 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

2012-02-05 11:46

#7596: - Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet... 

 Bei uns ist auch kalt, aber die Sonne scheint. Also, das Wetter ist schön.

Du kennst mich nicht, wiso sagst du, dass du mich liebst?

L.


Vendég

#7598 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

2012-02-05 13:26

#7597: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß. Oder eiskalt die Nacht...


Vendég

#7599 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

2012-02-05 13:48


Vendég

#7600 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

2012-02-05 14:19

#7598: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

Egy filmre emlékeztet. Jó a vége. Megdöglik a náci disznó.