Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

filiszteus

#7601 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

2012-02-05 19:14

#7600: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

Ne örvendezz annyira azért, mert túlélte a háborút az illető. Ezt írják róla:

"Állítólag az akkor még élő Joachim Peiper, egykori Waffen-SS ezredes ihlette a film főszereplőjét,"


Vendég

#7602 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

2012-02-05 19:33

#7601: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

Állítólag. A filmben pedig feldobta a talpát a gyilkos. Igazán követhetné valaki...


Vendég

#7603 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

2012-02-05 19:44


Vendég

#7604 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet...

2012-02-05 19:51


Vendég

#7605 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet

2012-02-05 19:53

#7604: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet... 

 Nem. L vagyok. Tisztelette - L

Lehet, hogy nem vagyok valamiben képben, sok havat lapátoltam, kicsit szét vagyok esve.

L

filiszteus

#7606 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem l

2012-02-05 20:13

#7605: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet

Egészségedre! Jót tesz a mozgás a friss levegőn. És szép tőled, hogy ellapátoltad és nem lesóztad, mintt sok lusta gyökér teszi.


Vendég

#7607 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem l

2012-02-05 20:17

#7605: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet

Lehet, hogy segítség kell

filiszteus néven írogat itt egy fajtiszta majom. Hónapok óta nem lehet levakarni. Említettem már, hogy fajgyűlölő? Szeret zsidózni, cigányozni, az itt fórumozó baloldaliakat lenyuggerezi és sorolhatnám még az ocsmányságait. Végre befogta egy napra a mocskos pofáját, de csak egy napra.

filiszteus

#7608 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember n

2012-02-05 20:23

#7607: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem l

Íme egy baloldali írástudó kultúrált megnyilatkozása, brüsszeli csipke finomságú lelkivilágának legszebb virága.

Csak így tovább elvtárs a lenini úton!

 

 


Vendég

#7609 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó emb

2012-02-05 20:32

#7608: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember n

Mocskos a pofád. Ezen akadtál ki? te? Aki elhordtál mindenféle nyuggernek idős embereket? Aki a minél gyorsabb kihalásukat kívángattad? te, aki egy patkány vagy? Íme csak neked: dögölj ki mielőbb a családoddal együtt, ha már ezt merted az undorító pofáddal másnak kívánni!

Demokrata

#7610 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember n

2012-02-05 20:57

#7606: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem l 

 Ez így van. És még tudod, mit csináltam ma? Az én nagymamám régen, amikor még ilyen nagy telek voltak, mint ami a héten volt sok hóval, kivitte a kertbe a szőnyegeket, kiterítette a szűz hóra és porolóval jól kiverte. Hagyta egy órát a levegőn, majd megfordította, újra kiverte és újra pihentette. Utána jól kirázta, bevitte a házba és a frissen feltakarított parkettára kiterítette. Úgy fénylik a szőnyeg, hogy nincs az a tisztítószer, ami ilyen csodát művel. Na, én ezt is megcsináltam ma. A derekam leszakad,  de mgérte. Majd kialszom. Évek óta vártam rá, hogy egyszer ilyen hó legyen. 

filiszteus

#7611 Ez nem női munka

2012-02-05 21:14

#7610: Demokrata - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember n

Micsoda véletlenek! Két szőnyeggel kűzdöttem ma meg hasonló módon. Azt nem tudtam, hogy várni kell a két oldal kiverése között, rögtön megfordítottam. Egy gond, hogy prakkert nemigen lehet már kapni és eklég hamar szét lehet verni.

Ez a hideg porhó a legjobb erre. Vizes tapadós hóban nem lehet ilyen szépen kiverni.

 


Vendég

#7612 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember n

2012-02-05 21:39

#7606: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem l

A "sok lusta gyökér" (itt gondolj a fel- és lemenőidre néhány keresetlen jelző társaságában) esetleg azért használ sót, mert idős és/vagy beteg. Nagyon remélem, hogy mikor te beteg leszel (ha van isten, se te, se a gyerekeid, unokáid nem éritek meg az idős kort), akkor senki nem lesz, aki segítsen rajtad és a saját mocskodban fetrengve várod a halált jó hosszan, hogy legyen időd élvezni.

filiszteus

#7613 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó emb

2012-02-05 22:30

#7612: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember n

Olyan jólesik olvasni kedves soraidat. Jó érzéssel tölt el, hogy bizonyítva látom, gyurcsány hívei közt ilyen vérproli, gyűlölködő idióták leledzenek, mint te.

Csak rajta, imádkozzál el egy-két rózsafűzért, hogy ilyen csúnya végünk legyen a családommal együtt! Egy ilyen jó ember imáját egész biztos meghallgatja a Teremtő. Ha esetleg valamit félreért és te purcansz ki a pereputtyoddal együtt, hát az pech. Majd küldök a temetésetekre egy szép csokrot piros szegfűből.


Vendég

#7614 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó

2012-02-05 23:22

filiszteus

#7615 nem így akartad írni?

2012-02-05 23:25

Proli Joli

#7616 TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-02-06 00:23

#7611: filiszteus - Ez nem női munka "a hideg porhó a legjobb erre"

Nem tudtad,  te buta fili,  egy sima egy fordított, ott a porhó tetején,  ott a legjobb.   A tőgyes bogid meg döglik egész nap az illatos hóval borított trágya tetején, beájulva a hófehérbe borult Szarjancsiházától ?  Igyekezz, dobd alá a szőnyeget, mer' befagynak a lukai.

Proli Joli

#7617 TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-02-06 00:44

#7613: filiszteus: legjobb Szarjancsiházán !!!

Most biztosan HAWAI van Szarjancsiházán, hallom méteres hó esett, rakjad a kihalt tanyádra azt a szegfűt.  Ha majdanék olvad, le is ferdőzhecc, oszt' utána úgyis jönnek a bűzös, sivár napok, a trágya & bogi & fili.  Jut eszömbe, tik is gondókodhatnátok az utánpótlásról, hogy legyen kit szoptatni tőgyes boginak öreg napjaiban, meg neked is.

Prol Iván csepeli lakos

#7618 Tc. Proli Joli !!!

2012-02-06 12:03

#7617: Proli Joli - TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

Joli, gyere haza, ne kacsingassál Szarjancsiháza felé, Bogi teje befagyott, Filinek meg nem is vót, csak egykis ikrája.  Nehogy mán megint fölgyűjjenek, mer' lesz valami jobbikos melegsátor osztás bundabugyival, ezek a lejmosok meg mindenre ugranak egybűl, pedig a méretűkre sosincs.  Lesz valami táncdalfesztivál, Vona+Gaudi+fiai fellépőkkel, aszt hiszik majdan azzal jóllakunk. Nem is tom, hogy ez a jobbik, hogy tud rosszabb lenni, mint a baloldal, én asszittem a nevéből, hogy jobb, - meg hát mindig jobbat vár a zember és ez a kupac trágya banda akar lönni helyettük. Pfújjj Szarjancsiháza & jobbik.


Vendég

#7619 Lesz még Magyar Köztársaság !!!

2012-02-06 13:51

Reméljük, hogy lesz még ennél sokkal jobb az országunknak, ha végleg eltakarítjuk - a hóval együtt - ezt a jobboldali csürhét.   Éljen a Baloldal és Gyurcsány Ferenc miniszterelnök Úr !!!!!


Vendég

#7620 Re: Lesz még Magyar Köztársaság !!!

2012-02-06 14:12

#7619: - Lesz még Magyar Köztársaság !!! 

 Bárki vagy is, egyetértek Veled.  Egyszer csak felébred a megvezetett nép, páran már ébredeznek. Kemény munka lesz ezt az országot kivezetni abból, amiben a FIDESZ-kormány hagyni fogja. Egyben azért is szurkoljunk, hogy a FIDESZ után nehogy a JOBBIK kerüljön hatalomra, mert az aztán az országot a Föld szinével fogja egyenlővé tenni. Az Emberek még nem látják, sokaknak, főleg az antiszemitáknak tetszik is Vona és bandája nézete, de nekünk, a többségnek nagyon nem. Nem tudom, ki látta vagy a helyszínen, vagy TV-ben Magyar Fruzsina beszédét az ÚJ szinháznál, hát az döbbenentes volt és egyben tanulságos. Magyar Fruzsina a beszédében mindent összefoglalt, ami az én lelkemben háborog évek óta. Hiába, ez az ő tanult szakmája, én csak magamban puffogok, nem vagyok a szavak embere. Mindenesetre köszönöm neki azt a beszédet.

EB-KUTYA !!!!!

#7621 MÉGIS MINDIG SZÓBAÁLLTOK A JOBBIKOS SNECIVEL...

2012-02-06 15:26

MONDTAM MINDIG, HOGY EZ A FURAKODÓ TUSKÓ EGY S UGYANAZ,  NAGYON HELYESEN ÍRJÁK A SAJÁT MAGA ÁLTAL MAGÁRA AKASZTOTT CÍMKÉRŐL, HOGY HOVA VALÓSI ÉS KI Ő. ELŐADTA FIDESZESNEK MAGÁT,  MOST MEG JOBBIKOSNAK,  NA, NEM MINTHA NEM UGYANAZ LENNE,  AZ A PARASZTHAJSZÁL MIT SZÁMÍT MÁR.

filiszteus

#7622 Puffogó vipera (Bitis arietans)

2012-02-06 15:30

#7620: - Re: Lesz még Magyar Köztársaság !!!

"én csak magamban puffogok, nem vagyok a szavak embere. "

A 7619-es beírásod alapján fenti megállapításod helytállónak tűnik. Éppen ezért meg kéne maradni a magadban puffogásnál, hülyeségek írogatása helyett.

 

http://www.youtube.com/watch?v=BYdtFhJUPEA&feature=share Erre a visítozásra gondoltál? Szimpla elmekórtani eset.

EB-KUTYA !!!!!

#7623 Re: Lesz még Magyar Köztársaság !!!

2012-02-06 15:31

#7619: -  EZEK EGYFORMÁK, SAJNOS...

AZ ELTAKARÍTÁS MÁR MOST MEGTÖRTÉNHETNE,  HA A JOBBIK NEM FIDESZ PÁRTI LENNE,  HANEM AZ,  AMINEK VALLJA MAGÁT, DE VALAHOGY MINDIG MELLÉJÜK ÁLL A TETTEK MEZEJÉN.

filiszteus

#7624 A nagy ho-ho-horgász.

2012-02-06 15:32

#7621: EB-KUTYA !!!!! - MÉGIS MINDIG SZÓBAÁLLTOK A JOBBIKOS SNECIVEL...

Semmi kifogásom a kutyák ellen. Inkább vagyok kutya, mint patkány, még, ha ferike szerint be kell gyűjteni a kutyákat.

EB-KUTYA !!!!!

#7625 Re: A nagy ho-ho-horgász SZARJANCSIHÁZÁRÓL

2012-02-06 16:02

#7624: filiszteus - A nagy SNECI TÁBOR: SZARJANCSIHÁZA

A FIDESZ ÉS JOBBIK = EB-KUTYA,  MAGYARUL UGYANAZ !!!!!   ISTEN MENTS TÉGED BEGYŰJTENI, TE NEM AZ A FAJTA VAGY, FAGGY MEG OTT,  AHOL LAKOZOL !!!!!