Kutyafuttatót a Kossuth utcai lakótelepre!


Vendég

#1

2016-07-07 11:56

Játszótér mellett?! Gratulálok! Kutyafuttatónak semmi keresnivalója a játszótér közelében sem, nem hogy mellette!


Vendég

#2

2016-08-01 11:18

Régi vágyam, hogy legyen itt egy kutyafuttató. Nagyon sok sikert kívánok az aláírások gyűjtéséhez és az eredményes munkához. Köszönet minden kutyás nevében!! :)

Vendég

#3 Re:

2016-08-01 11:24

#1: -  

 Ha itt lakik, tudhatná, hogy nem közvetlenül a játszótér mellett lenne a futtató. Nem értem mi a problémája egy kerítéssel elkerített futtatóval. Nem vérszomjas fenevadak vannak itt, semmi bajuk nem lenne a gyerekeknek, pláne úgy - ismétlem -  kerítéssel elzárt területről van szó!... Nem értem miért ne élhetnének egymás mellett boldogan a kutyások és a gyerekesek, főleg, hogy nagyon sok gyerekes családnak van kutyája...


Vendég

#4 -

2016-08-01 16:25

NEHOGY A JÁTSZÓTÉR MELLÉ!!!!!!!!!!!


Vendég

#5

2016-08-01 17:17

Jézusom...Nem fertozott zombikat akarnak futtarni,hanem kutyakat...Nekem is van gyerekem.Ketto is.Es kutyam is...


Vendég

#6 Re: -

2016-08-02 08:50

#4: - - 

 Csak érdeklődnék, hogy miért ne oda? Tiszteljen meg magyarázatával. 


Vendég

#7

2016-08-02 09:20

Köszönjük szépen a sok pozitív hozzáállást a dologhoz! Természetesen a kutyafuttató nem közvetlenül a játszótér mellett lenne, hanem attól legalább 20 méterre és mint mások is említették egy lekerített rész létesülne a kutyáknak. Szerintem a jelenlegi helyzet sokkal rosszabb, az, hogy a kutyák szabadon rohangálnak a játszótér mellett...Miért lenne probléma egy körbekerített futtató?

Szeretnék megkérni minden kedves támogatót, hogy ha van rá lehetősége keressen meg engem, minden délután 4 óra környékén az említett helyszínen, hogy személyesen is alá tudják írni a petíciót. Természetesen a végén ki fogom nyomtatni ezt is, bízok benne, hogy segíteni fog a megvalósításban. A játszótér mellett, ahol a padok vannak van egy nagy üres terület, ott szeretnénk a futtatót és szinte minden nap ott szoktak játszani a kutyusaink, itt megtalálnak a fentebb említett időpontban egy fekete-szürkés közepes méretű kutyussal (esetenként több kutyára is lehet számítani).

Nagyon tetszik, hogy sokan ilyen jól állnak a dologhoz, bízok benne, hogy elérjük amit szeretnénk ha összefogunk! :)

Köszönettel,

L. Nikolett és Szotyola kutyus

Gregorius

#8

2016-08-02 14:26

Én mindenképpen szeretném! Itt lakok az énekes utcában 5 perc séta mire ott lennénk, szép nagy helynek igérkezik!

Akik ellenzik az indokolják meg komolyan! "NE" válasszal nem megy semmire.


Vendég

#9 Re:

2016-08-03 08:30

#8: Gregorius -  

 Nagyon jó, hogy egyre többen vagyunk! :) Kérem írjon a 6485012 kukac gmail.com e-mail címre és megtudnánk beszélni egy személyes találkozót az aláírásra.

Nikolett