Legalizálják Magyarországon a cannabis fogyasztást!!


Vendég

#1

2016-06-08 06:07

Ki nem szarja le a perverz hollandokat! Költözz oda, ha valami nem tetszik! Itt maximum igazolt esetben, szigorúan kimérve, receptre lenne létjogosultsága.


Vendég

#2 Re:

2016-06-08 07:25

#1: -  

 Itt már rég nem csak egy emberről van szó. Ha receptre kapni lehet, az már hatalmas előrelépés és rengeteg ember választhatná ezt a biztonságosabb gyógymódot.


Vendég

#3 Re: Re:

2016-06-08 10:12

#2: - Re:  

 Ha meg recept nélkül, akkor tele lenne az ország bedrogozott sofőrökkel és kóválygó gyalogosokkal...


Vendég

#4 Re: Re: Re:

2016-06-08 10:22

#3: - Re: Re:  

 Ismétlem önmagam, Hollandiában is elég kevés számban használják ezt a növényt. Több a drogturizmus, mint a helyi vásárlás. A cannabis hatása alatti vezetés elég veszélyes, de jobb esetben a részeg ember se ül be a volán mögé.


Vendég

#5 Re: Re: Re: Re:

2016-06-09 08:02

#4: - Re: Re: Re:  

 Magyarországon több a felelőtlen hülye, ezt is kalkuláld bele. Részegen sem lehet vezetni, mégis megteszik.


Vendég

#6 Re: Re: Re:

2016-06-15 10:43

#3: - Re: Re:  

 Nem gondolom, hogy több drogos lenne Magyarországon, ha recept nélkül lehetne kapni. Véleményem szerint a drog, mint az alkohol, vagy a dohányzás, döntés kérdése. :) Én dohányzom, alkalmanként fogyasztok alkoholt,  a drog egyik formája sem (szipuzás, gyógyszer, stb.) nem bírt soha felcsikolni, tehát, ha házhoz hoznák nekem a cannabist, akkor sem kóstolnám meg. Mint említettem, ez csupán döntés kérdése.