Kiemelt Ápolási díj és az Emelt Ápolási díj összege érje el a Nettó Garantált minimálbér összegét, míg az Alap Ápolási díj összege legyen a Nettó Minimálbér összegével azonos!

Quoted post

Értelmileg korlátozót

#56 Fontosnak tartóm anyagilag a felzárkoztatást.

2016-04-28 17:33

Amióta ideiglenesen vidéken vagyok kénytelen lakni mert Pesten anyagi okok miatt, és családi élethelyzet változása miatt el lett adva a volt 2. szülői házam számomra maga a pokol volt, főleg az ősz és a téli hónap volt az mert nem igazán volt könnyű számomra, főleg őszől-télig nem igazán volt könnyű számomra ősztől-télig  Vidékről a Fővárosban időre bejárnom dolgoznom. Azóta kell lemondanom mind a 2 féle havi adómentes járadékom 2/3 részéről.

Ha járna ápolási díj utánam akkor nem kéne lemondanom, a 2 féle havi adómentes járadékom 2/3 részéről hanem csak a 2 közül az egyikről kéne 2/3 részéről lemondanom havonta.

Válaszok

feher lo

#58 Re: Fontosnak tartóm anyagilag a felzárkoztatást.

2016-05-07 19:57:10

#56: Értelmileg korlátozót - Fontosnak tartóm anyagilag a felzárkoztatást. 

 Regen a regen alatt a Horthy es Kádar korszakot ertem ,csak a vakok,mozgasserultek szamitottak rokkantnak,ma meg mar 1990_ota ha valaki mentalisan huje ,na az is kap rokkant nyugdijat.nem csoda hat,hogy ennyi van beloluk.


Vendég

#63 Re: Fontosnak tartóm anyagilag a felzárkoztatást.

2016-05-21 20:28:15

#56: Értelmileg korlátozót - Fontosnak tartóm anyagilag a felzárkoztatást. 

 Már bocsánat, ha én dolgozni mennék abban a pillanatban elvennék az összes rokkantsági járadékom, sajnos ez a veszély nem áll fenn, mert nem tudnék dolgozni. Tönkretett a munkahelyem, megnyertem a munkaügyi pert kemény 30 000 forintot




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...