Peticiok.com

Töröljék el a kötelező MESZK tagságot

Mit nyújt nekünk a MESZK? Mit kapunk a pénzünkért cserébe! Ne feledjük! A tagdíj infláció követő! És a fizetésünk is az? Az orvosok kötelező kamarai tagságát eltörölték! Nekünk miért kell fizetni azért, hogy dolgozhassunk? Tán túl sok szakdolgozó van? Nem hinném. Próbáljunk legalább most egy aláírással összefogni!


Markgruber-Gál Andrea
Kapcsolatfelvétel a szerzővel

Petíció aláírása

Aláírásommal elfogadom, hogy Markgruber-Gál Andrea láthatja az általam ezen az űrlapon megadott összes információt.


VAGY

E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.

E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.


Ellenőriznünk kell, hogy Ön ember-e.

Hozzájárulok ahhoz, hogy az ezen űrlapon megadott adatokat a következő célokból feldolgozzák: