Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

N.I.I

/ #875 Kiszolgáltatottság!

2014-02-11 07:41

Kb 9 éve nyugdíj mellett kénytelen vagyok ezen területen dolgozni. 5 évig egy helyen,egy árúház láncnál dolgoztam,ezalatt több fő,és még több alvállalkozó,valamint területvezető cserélődött felettem. 1,5 évvel ezelőtt új területvezető nőt kapott az áruház lánc. Az adott üzletben 3 üzletvezetőt váltott le sorozatosan,a dolgozók elmenekültek.Magam egy alkalommal összevesztem,egy próbalopatás miatt,melyet a kasszás ellenőrzése végett folytatott.Az elbocsájtott üzletvezetőkkel a bolti lopások visszaszorítása érdekében részben saját kivitelezésű kamerarendszert hoztunk létre.Fél évig működött.Megnőtt az elfogások száma.Az összeveszés után leszereltem az eszközeimet és elmentem a területről.1,5 évig egy kiváló egri vagyonvédelmi cégnél dolgoztam balassagyarmati munkahellyel.Sajnos ezen érdekeltsége a cégnek megszűnt,és többed magammal munkanélküliek lettünk.Magam több helyen is beugróként helyettesítek.Folyamatos munkahely keresés közben úgy esett,hogy egy őrzésvédelmi cég felvett,de hiába mondtam,hogy az adott áruházlánchoz nem akarok menni,váltig állították,hogy ne törődjek vele,Ők kiállnak mellettem. Kb.. 8 napot sikerült dolgozni,míg az ominózus területvezetővel nem futottam össze!Köpni,nyelni nem tudott,még köszönni sem tudott.El kezdett telefonálni,-eredmény engem küldtek el!l,5 évvel ezelőtt az újonan kinevezett vezérigazgató címére imélben levelet,videókat csatoltam,eredmény csak az lett,hogy az őrzésvédelmi céget küldték el,pedig nem Őt kellett volna.Mára az adott boltban gondolom a hiányok miatt 24 kamerás rendszert építettek ki a bejáratnál "őrbódéval"az 1,5 év alatt a 17. őrt alkalmazzák./gondolom a nagyfokú hiány miatt/Szerintem az akkori levelem nem jutott el a vezérig,fű alatt elintézték.Szóbeszéd járja,hogy az adott üzletláncnál nagy leltárhiányok vannak.Az adott üzletben 5. üzletvezető váltás történt,és a régi dolgozók elmenekültek.Megjegyzem,hogy valaha az elfogási "listát"magam vezettem,szakmailag,sem erkölcsileg máig nem hagyok kívánni valót,ami a munkát illeti.Kár,hogy ezen oldalakra videót nem lehet feltenni,mert feltenném a másfél éve készítetteket,az akkor megírt levéllel együtt!Minket Őröket semmi és senki nem véd,és mindenki lehúz.A kamara sohasem segített,és nem is fog.Csak követelni tudnak,de se szabadság,se táppénz,se túlóra díj,se érdek képviselet! Röhej az egész!