Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!


Vendég

#276

2013-02-20 15:41

Uraim,hölgyeim!Országos szintű okj vizsgáink vannak,amit semmilyen szín alatt nem vehetnek,nem törölhetnek el!!!!!A kamara de még a bm sem kötelezhet oktatásra ugyanis ellenkezik a szabályzattal.a továbbképzéseket az állam vagy a munkáltató állja.a kamarát annak idején elmarasztalták,mert több szabályt szegett!!!!A vagyonőr nem közbiztonsági feladatokat lát el!!!!magánvagyonra vigyázz!!!!

Vendég

#277 Re:

2013-02-20 16:04

#276: - Szívemből beszélsz! Igazad van!

 

fepisti

#278 Re:

2013-02-20 16:14

#275: - Teljesen igazad van! A kamara vezetői vagyonvédelmi cégek vezetői,és soha sem volt érdekük az,hogy nekünk jobb legyen.Ők azok az emberek akik alkalmaznak minket,és nekik nagyon is jó volt így.Az új törvényt ugyan nem a kamara hozta,de ő találta ki,és lobbizott érte.Érdekes módon az elmúlt 14 évben egyetlen tv.javaslatukat sem fogadták el,már ha volt nekik ilyen,de most ezt csak elintézték!

 

farkas

#279

2013-02-20 17:49

üzenem németh úrnak mennyen dolgozni necsak a segnyalással legyen elfoglalva nem is tudom ez az ember honnan jött biztos egy bukott zsernyák volt ezek az emberek akarják megmondani mit csináljál a saját szakmájukban megbuktak nevetséges röhej

Vendég

#280

2013-02-20 18:14

A mai Metropol újság egy egész oldalt szentelt ránk!!!!remélem nagyon hamar belebukik a kamara a hülyeségébe!!!!
farkas

#281

2013-02-20 18:19

a metro csak eggyoldaluan tájékoztat minket őröket megse kérdeznek mi a véleményünk én is olvastam az az igasság a média le sem szar minket üdv

Vendég

#282

2013-02-20 18:38

ezért kell utcára mennünk!!!!sok a nyugdíjas őr és ők húzzák le a pénzünket?!még jó,hogy rájuk lehet fogni!!!

Vendég

#283

2013-02-20 19:19

Az a baj hogy ha vagyonőr bajban van nem segítenek neki akkor minek szedik a a semmi értelme a kamarának nem halottam hogy bármilyen rendőrségi vagy Bírósági szakban ott lettek volna és kiálltak volna a vagyonőrért nekem ez a véleményem
Jucka

#284 Re: Re: Látom, te nem ide való vagy !!!!

2013-02-20 19:55

#247: olvasó - Re: Látom, te nem ide való vagy !!!!

 

Tévedsz, kolléga. Én is vagyonőr vagyok, de abban igazad van, hogy nem éhbérért. Szerencsére én a normálisabb helyen dolgozom, viszont évente többször továbbképzésre köteleznek, illetve vizsgáznom is kell, hogy megtartsam a munkám. És azok a kollégák mellett állok ki több fórumon, akik kicsit tovább látnak az orruknál. A magasabb órabéreket, kellő körülményeket nem ilyen mentalitással tudjuk elérni, együtt, gondolkodva... De hagyjuk inkább, jó? :)

Kisemizett vagyonőr

#285 Re: Re: Re: Látom, te nem ide való vagy !!!!

2013-02-20 20:45

#284: Jucka - Re: Re: Látom, te nem ide való vagy !!!!

Jucka!

Aki nem lát az orránál tovább az szerintem pont te vagy ha attól várod a jobb körülményt és a jobb fizetést hogy elmész erre a mondvacsinált vizsgára. Az ilyen gondolkodás miatt tartunk itt ahol. Ezek az emberek akiket rábeszélnek minden szarra és az elvakultságuk miatt romlik le a fizetés és a munkakörülmény. De szerintem tényle hagyjuk ahogy mondtátok.

Szép estét


Vendég

#286

2013-02-20 21:05

A sok ingyenélő retkes tetves kamarai szarházit nem fogjuk eltartani!!!!!!! Egy vagyonőr vagyok a több ezer közül! Inkább a béreket raknátok rendben,és fizetnétek a szabadságot ami megjár!!!!!!!! Szemétláda vérszivok
farkas

#287

2013-02-20 21:23

tisztelt németh fernc úr a kamarának arra lenne esze hogy átvizsgálják a cégeket és az órabéreket van egy ismerősöm aki a bkv ná dolgozik 24 48 ba 350forintos órabérért az alválalkozó a civil sec felháboritó de más területen a metrósokba megalázzák 24 órából 24et álnak se szabi se szabadság szarnak nézik őket de a munkaügyifelügyelőség nem foglalkozik az üggyel nem akarnak pintérrel tengelyt akasztani de ha letelik a 24es szoli vissza hivhatnak még 12 be ha nem mész 20 ezer és kirugnak undoritó üdv farkas

Vendég

#288

2013-02-20 23:19

Örülök ennek a petíciónak.
A nyugdíjas rendőrök és nyugdíjas katonák, valamint minden egyéb nyugdíjas ne lehessen biztonsági őr-vagyonőr, aki nyugdíjas az éljen abból. Rokkantakat ne alkalmazzanak biztonsági őr-vagyonőr állásban. Nagyon szomorú, hogy az aktív korúak nem tudnak elhelyezkedni. Valamint a vagyonőröket ne másod meg harmadkézből megbízott alvállakozók vegyék fel. Mert azok nem tisztességesek. Köszönettel Bartók József

Vendég

#289

2013-02-21 09:31

olvasom a tegnapi újságot és a kamarai majom azt mondja sok a rendvédelmis köztünk,akik értik a dolgukat?!OKÉ!!!!!!valószínű ezért kevés a mi pénzünk,mert ez a sok szarházi lenyomja!!!!milyen vizsgát akar?egyszer vizsgáztunk!!!!!!valószínű egy továbbképzést simán elbírnánk,de mint múltkor írtam INGYENESEN!!!!!!

Vendég

#290

2013-02-21 09:34

igen a sok nyugdijas úgy dolgozik,hogy kapja a nyugdíját mellé meg feketén alkalmazzák!!!!!!ezért nem emelik a mi pénzűnket!!!!
farkas

#291

2013-02-21 13:23

érdemes alkotmánybiróság elé vinni az ügyet barátaim már sok szarságot eltörölték a kormánynak segitsen valaki mi ennek a formája ugyebár a kamara megszünt akkor kinek fizetünk érdemes az unióhoz is fordulni eggyüt erősebbek vagyunk üdv farkas
Az EMBER

#292

2013-02-21 13:42

Hát sajnos elég nagy baj hogy sok nyugdijasnak dolgozni kell ahhoz hogy eltudja tartani és fenttudja tartani azt az életet amiért meg dolgozott,és meg teremtett magának.Te is ezt tennéd ha már nyugdijas lennél.Ez sajnos az állam szégyene hogy rá van kényszerítve sok nyugdijas,ahelyett hogy a megérdemelt nyugdíjas idejét pihenéssel töltse ahelyett dolgoznia kell.Nem rájuk kellene mutogatni hanem arra aki erre kényszerítí őket.Inkább arról kéne el gondolkodni,hogy hogyan kellene el zavarni a sok ingyen élőt a mézes bödön mellől.Addig amig nem megy ki 2-3 millió ember az útcára és nem mondja meg nekik hogy most már elég volt addig sajnos mindig kifognak találni minden féle marhaságot csak hogy nekik a zsebük tele legyen.Addig amig a parlamentben megélhetési politikusok lesznek addig változás itt nem lesz.Addig ameddig nekik költség vissza térítés címszó alatt benyújtótt számla nélkül százezreket lehet adni-és te meg ha egy doboz gyufát számla nélkül veszel téged is meg büntetnek meg az eladót is meg basszák.Akkor miről beszélünk,hol van az egyenrangúság.Addig ameddig a nem kis fizetésűk mellé rengeteg juttatást kapnak-telefon, laptop, ingyen utazás meg a parlamentben párszáz forintért tudnak kajálni -stb-stb, addig mindig is ez lesz.Egyszerű azért mert megválasztottak a parlamentbe a minibál bér háromszorosát kapod és a munkádhoz való dolgokat abból kellene meg venni,és a családot fent tartani.Akkor kiváncsí lennék hogy mondana valaki is olyat hogy 47000 forintból meg lehet ebben az országban élni.
fepisti

#293

2013-02-21 15:33

Vigyük az alkotmány bíróság elé,tüntessünk,meg ezt kéne csinálni meg azt kéne tenni,de valaki vagy valakik budapesten végre vegyék már kezükbe az ügyet! Mi vidékiek nem tudunk vidékről semmit szervezni! De ha jeleznétek nekünk hogy fel kell menni pestere demonstrálni,biztos vagyok benne,hogy nem sajnálnánk rá az útiköltséget felmennénk,és mellétekállnánk. Mellékesen,itt a fórum amin tarthatjuk a kapcsolatot. http://mbof.network.hu/
fepisti

#294 Re:

2013-02-21 15:46

#292: Az EMBER - Kedves kollegáim nem azokról a nyugdíjasokról beszélnek,nem azokra mutogatnak akik minimál nyugdíjból élnek.Azok a nyugdíjasok akik a szakmában dolgoznak,többnyire jóval 100e ft feletti nyugellátásban részesülnek.Ha ebből a pénzből nem tudja fenttartani az életét,egyrész magas színvonalon él,másrész akkor egy aktív dolgozó hogy tud megélni 90e-ből? Inkább arról van itt szó hogy kihasználják a kormány gyengeségét,hogy ilyen mértékű munkanélküliség melett,még az aránylag magas nyugdíjú embereket is engedik dolgozni!

 


Vendég

#295 Re:

2013-02-21 21:47

akkor indulas: minden felsorolt folyamatos kepzesen vesz reszt( a konyvelok 1/4 evente) a vagyonoroknek meg egy tovabbkepzese sem volt! ne legyel mar ilyen igenytelen magaddal es a szakmaddal szemben!!!!
megmondó

#296

2013-02-21 23:34

kedves 295ös mi a fasznak irsz ijen szarságot te nem közénk való vagy mi a szart tutsz te a mi helyzetünkről inkább fogd be a pofád és menny vissza könyvelni oké

Vendég

#297

2013-02-22 10:53

Tisztelt kollégák!mit szólnátok,ha megbeszélnénk egy időpontot és kivonulnánk az utcára?bár ha csak a pestiek jönnének lehet kevesen lennénk és ezért nem foglalkoznának velünk?a tűzoltók,rendőrök,bkv-sok kitudnak menni az elmaradott jussokért csak mi nem?sajnálom,hogy nem vesznek komolyan több száz embert!!!!Tisztelettel:atti

Vendég

#298

2013-02-22 14:20

#22: SiegruneHagall -

"Miért nem elég a megujult jogszabályokat követni és abból vizsgázni"

Kérdezlek tisztelettel mi változott a vagyonőröket érintően? Milyen+ szabad tenned?Milyen uj jogszabály érinti a vagyonőröket?


Vendég

#299 vonagy

2013-02-22 17:00

Felháboritó 13 éve vagyok Biztonsági őr 10 évig fizetem kamarai tagságot évi két ujságot Küldtek nem volt érdekes hány jogszabály változot Az uj jogszabály modositásait amagyar közlönyben is lehetne tudatni a vagyon védelmi cégekel nem vizsgáztatásokat kelene kitalálni! Nekem eza véleményem az egészről
Kisemizett vagyonőr

#300 Re:

2013-02-22 18:21

#297: -

Így van menni kell. csak ebben a szakmában nincs összetartás ezt jelzi az 1600 aláírás is. Sajnos ez van itt kb 30000 aláírásnak kellene lennie.

Szervezzük, terjesszük, menjünk