Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Szerénke

#8676 Re: Re: Re: Re: Re: Jó lesz?

2012-03-10 15:26

#8673: Lukrécia - Re: Re: Re: "végülis nem történt semmi negatív"

Nem, nem, - fél éjszakát igazán ki lehetett bírni? Jó éjt!

Lukrécia

#8677 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jó lesz?

2012-03-10 15:29

#8675: Szerénke - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jó lesz?

Je, Nézd keddenként a kereskedelmi TV2-ben a reggeli műsort, az utolsó blokkja Józsi Barát és ő szokta kérdezgetni Dr. Csillag Lilla pókharapó asztrológust. Szerintem valamelyik őse ló volt, de hallottam már olyat is, hogy ritka szép nő. Nekem nem, de nő létemre ne is nekem tetsszen.  Most tényleg kikapcsolok, mert lefordulok a székről.

Szeri

#8678 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jó lesz?

2012-03-10 15:59

#8677: Lukrécia - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jó lesz?

Ejjj, Lukika, engem nem érdekel Csillag Lilla, de még a Jóska Barát sem. Tv-ben esti hírek, Bajnokok Ligája és angol foci, valamint első számú kedvenc: a tenisz és Roger Federer.  Aludjál egy jó nagyot, nekem sincs kedvem takarítani, lehet én is hunyok egyet. - Kiváncsi vagyok, valaki egyáltalán megy-e ma a tüntire? Ilyen rossz időpontokat választ ez a Szolidaritás.

filiszteus

#8679 Re: Re: Re: Re: Jó lesz?

2012-03-10 15:59

#8671: Szerénke - Re: Re: Re: Jó lesz?

Arra nem gondoltál az asztrológiával kapcsolatban, hogy előítélet forrása is lehet? Ahogyan más esetleg bizalmatlan egy zsidóval, vagy egy cigánnyal, úgy Te bizalmatlan lehetsz és rosszat vársz egy kedvezőtlen csillagövben születettel?

Szerintem egy bányrémnek nem születik szép gyereke, akármilyen csillagjegyben szüli.

Javaslom, hogy nézd meg a neten mondjuk sorozatgyilkosok születési hónapját és fogsz találni egészen különbözőeket.

Szerénke

#8680 Re: Re: Re: Re: Re: Jó lesz?

2012-03-10 17:24

#8679: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Jó lesz? - majd elválik...

Jaj, Filike, én nem foglalkozom különösebben az asztrológiával, csak akkor izgatott jobban, amikor szerelmes voltam. Valamikor 90-ben tudtam meg, hogy vízöntő vagyok, akkor árusították a horoszkóp kiskönyveket a Deák téren, én meg ott dolgoztam, laktam, oszt' vettem. De viszont serdülőkorom óta az összes szerelmem ikrek vagy vízöntő volt (kivétel az az egy bikuci), és a mostani, aki nyilas. A vízöntőhöz a vízöntő, ikrek, mérleg és a nyilas illik. Azért ez érdekes, nem?, még, ha véletlen is. (A sárkány évében születtem és a bikuci is, na meg a jelenlegi nyilas is.)  - A 90-es években laktak a kecómban kínaiak, jó barátságban voltunk, akkoriban kezdődött ez a horoszkópos őrület. Duncsiztunk róla és csak huhogtak, amikor megtudták, hogy sárkány vók. Mondták, hogy náluk a sárkány az atyaúristen. - Mindegy, én egy komolytalan, bohém, de nem bolond és nem rosszindulatú ember voltam, vagyok, akit, becsszóra, nagyon szerettek mindenütt, az összes osztályfőnököm kedvence voltam, mindig, mindenhonnan, még a munkahelyeimről is önszántamból léptem ki, pedig nagyon szemtelenke vótam, mégsem akartak elengedni, ahelyett, hogy örültek volna.  - Amikor láttam, hogy causescu meg a lázár is vizöntő, hááát, gondoltam átlépek egy másik jegybe. Ennyi.  - Filike, én nem keveredtem igazi, elmélyült barátságba sem, csak vizöntő, ikrek, mérleg és több nyilassal. A jelenlegi két legjobb barátnőm egyike mérleg, a másik nyilas.  - Előítélet nincs, ennyire buta nem vagyok, és ennyire azért nem izgat ez az egész asztrológia baromság, hiszen már szerelem sincs. - Ja, és én még nem csalódtam soha senkiben, pedig túlzottan is barátságos vagyok.  Más: Na, egye fene, képzeld el, hogy a mi családunk szinte annyi felé szavazott, ahányan vagyunk, és tudomásul vettük. Van olyan családtagom is, aki ugyanazt elmondta nekem, amit Te, az eltűnt állami vagyonról... Ennyi. Kösz.

egy álvidéki, aki vidéken lakik

#8681 Re: Re: Re: Re: Re: Jó lesz?

2012-03-10 20:05

#8679: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Jó lesz?

Nincsenek kedvezőtlen csillagjegyek, csak csillagjegyek vannak. Mindenki azt hiszi, hogy az övé a legjobb.  Orbán és Gyurcsány is IKREK, mégis ég és föld a különbség közöttük: Gyurcsány Ferenc az ég!!!!!!!!

ÉLJEN A BALOLDAL ÉS A DEMOKRÁCIA !!!

#8682 OTT VOLTUNK !!!!!

2012-03-10 20:21

VOLTUNK A KOSSUTH TÉREN ÉS REMÉLEM MÉG LESZ TÖBB ALKALOM IS RÁ, HOGY VEGYE VÉGRE ÉSZRE MAGÁT EZ A TÖRPEDIKTÁTOR, HOGY NEM AZ ÖVÉKÉ AZ EGÉSZ ORSZÁG.

márciusi ifjak

#8684 Re: Re: OTT VOLTUNK !!!!!

2012-03-10 20:58

#8683: ketyeg Orbánék órája !!! - Re: OTT VOLTUNK !!!!! és ott is leszünk!!!!!!

Nagyon helyes, induljunk be, had lássa ez a söpredék, hogy azért a víz az Úr!!!!!!!  Addig tüntessünk, amíg be nem dobja a törölközőt Viktátor, hiába jön a külhoni flancos Barki Mari, ezt a maszlagot, még hogy ő szervezte a békemenetüket.  Az apja f@szát szervezte, a milliárdos Széles Gábor állt helyt, vagyis osztott vissza a 2011-es évi sok milliárdos nyereségéből pár százmilliót, amit a 16 %-os adókulccsal keresett.  Jön még kutyára a dér!!!!!

demokrata

#8685 Re: OTT VOLTUNK !!!!!

2012-03-10 21:02

#8682: ÉLJEN A BALOLDAL ÉS A DEMOKRÁCIA !!! - OTT VOLTUNK !!!!!

Ilyenkor sajnálom, hogy vidékre költöztem, de csak ilyenkor. Mennék tüntetni, mennék aláírni, most az LMP-nek tetszik az akciója, azzal együtt, hogy nem lesz eredménye. Ma, ha jól láttam, Gyurcsányék húztak el mellettem az úton. Milyen érdekes, hogy őt sosem kíséri hadsereg.

filiszteus

#8686 Re: Re: OTT VOLTUNK !!!!!

2012-03-10 21:07

#8685: demokrata - Re: OTT VOLTUNK !!!!!

"Milyen érdekes, hogy őt sosem kíséri hadsereg. "   ne légy igazságtalan! 2002 és 2010 között nem egyszer láttam Orbánt egy Opel Corsában egyes egyedül a gyerekeiért mennei az iskolába.

Gy.F. nem hivatalban lévő miniszterelnök.

filiszteus

#8687 H2O elvtárs

2012-03-10 21:08

demokrata

#8688 Re: Re: Re: OTT VOLTUNK !!!!!

2012-03-10 21:16

#8686: filiszteus - Re: Re: OTT VOLTUNK !!!!!

Milyen érdekes, én meg abban a 8 évben, amikor Orbán nem volt miniszterelnök, abban a 8 évben is mindig testőrök között láttam. Kérdezd meg a kötcsei embereket, mit műveltek egy-egy szeptemberi piknik alkalmával Kötcsén.

Ez csak egy kiragadott példa. Gyurcsány miniszterelnök volt, amikor én még pesti (budai) voltam, álltam reggelente a Margit híd budai hídfőnél a villamosmegállóban, egy héten legalább 2x láttam a Ferit munkába menni. Igaz, nem ő vezetett, a hátsó ülésen ült és ujságot olvasott minden alkalommal. Előtte 1 rendőrautó biztosított, ennyi. Semmi felhajtás, semmi faxni, semmi páncélautó.

filiszteus

#8689 Re: Re: Re: Re: OTT VOLTUNK !!!!!

2012-03-10 21:51

#8688: demokrata - Re: Re: Re: OTT VOLTUNK !!!!!

Te meg tudod állapítani egy személyautóról ránézésre, hogy páncélozott e vagy nem? Miből? Láttam többször az amerikai nagykövet rezidenciája előtt egy 7-es BMW-t, ami szemre ugyanúgy nézett ki és konkrétan tudom, hogy páncélozott.

demokrata

#8690 Re: Re: Re: Re: Re: OTT VOLTUNK !!!!!

2012-03-10 21:58

#8689: filiszteus - Re: Re: Re: Re: OTT VOLTUNK !!!!!

Ebben igazad van, ez AUDI volt a jobbik kinézetűből. Mármint amit miniszterelnöksége alatt használt.

márciusi ifjak

#8691 Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-03-10 22:35

#8687: filiszteus = lufi

Igen, én is a víz vagyok, H2O.  Te meg valami sav vagy, vagy mérgező gáz, úgye?


Vendég

#8692 Re: Re: Re: OTT VOLTUNK !!!!!

2012-03-10 23:28

#8686: filiszteus - Re: Re: OTT VOLTUNK !!!!!

"GY.F. NEM HIVATALBAN LÉVŐ MINISZTERELNÖK."  MAJD NEMSOKÁRA AZ LESZ!!!!!

filiszteus

#8693 Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-03-11 00:18

Dr. Csillag Lilla

#8694 Kedves Hölgyek, Úrak és Kisállatok!

2012-03-11 00:18

Édes mindegy, hogy Önök itt mit firkálgatnak össze-vissza, vagy vissza-össze, a jövőt azt én döntöm el. Figyelemmel kísérem a fórumot és, ha majd úgy ítélem meg, hogy már teljesen megzavarodtak és azt sem tudják, hogy fiúk vagy lányok, vagy kutyusok vagy cicák, akkor megírom Önöknek, hogy ki lesz a következő miniszterelnök, - persze, ha lesz hozzá kedvem, vagyis, ha a kedvemre való miniszterelnököt teljes bizonyossággal a célegyenesbe juttatom. Csillagos jó éjszakát kívánok! Lilla

filiszteus

#8695 Re: Re: Re: Re: OTT VOLTUNK !!!!!

2012-03-11 00:19

#8692: - Re: Re: Re: OTT VOLTUNK !!!!!

Már rendezik be az irodáját egy csendes, nyugodt helyen.

márciusi ifjak

#8696 Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-03-11 00:48

Lukrécia

#8697

2012-03-11 09:22

Szerénke, jó reggelt - meg másoknak is!
Láttad a Murray mevvsét a Lopezzel? Arra ébredtem. 14 órát aludtam kis megszakítással, úgyhogy úgy érzem, ma engem senki nem tud kibillenteni. Most járok egyet, aztán jövök újra.
Szia.
Szerénke

#8698 Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 10:17

#8697: Lukrécia -

Jó reggelit!  Nem láttam, de most nézem, hogy a Garcia Lopeztől kikapott. Meglepetés. Nem szeretem Murrayt, mert Ő is az a típus, aki minden labdát visszaüt, és szépen kivárja, amíg az én Fedem világgá üti, vagy hálóba. Tudod, Roger támadó játékos, Ő mindig, minden helyzetből nyerőt akar ütni, - mint tudjuk, az pedig tele van hibalehetőséggel.  Nadal is ablaktörlő volt, mindent kirohangászott, most már 26 lesz, egyre jobban kezd belefáradni ebbe. Bele is lehet. 15-20-as labdamenetekbe. Végül aztán Nadal már futtában elkezdte szórni a nyerőket is, a gacsos, balkezével. Meg Ő fejben nagyon erős. Federer meglepődött, amikor először játszott Nadallal, pedig az még a fénykorában volt, és ez a kis "úgyutálom" mindent visszatett, százszor meg kellett nyerni egy pöttyöt Fednek, abba meg bele lehet dögleni. Úgyhogy ezzel a két, mindent kivédekezünk típusú játékossal szemben Rognak negatív a mérlege. Attól még Ő a világ mindenkori legjobb teniszezője, aug. 8-án lesz 31 éves és Djokovicot tavaly csak Ő tudta elkapni a Roland Garros elődöntőjében, hogy utána kikapjon - szokásához híven - Nadaltól a döntőben. Én Federer teniszét szeretem a legjobban, bár már megkopott a régi fénye, de örök kedvenc marad.   Pusz., kezdek főzni, mert harangoznak.

Lukrécia

#8699 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 11:16

#8698: Szerénke - Re: LUKRÉCIÁNAK!

Nem veszem fel a kesztyűt, de csak azért nem, mert nekem ennyire kiemelt kedvencem, mint Neked Federerr, nincs. Nekem a mai játékosok közül pont Nadal a kedvencem, sok hasonlóságot fedeztem fel benne a fiammal kapcsolatosan. A mozgása, a futása, sokszor a nézése, ami nem mindig baráti, szóval ha őt nézem, kicsit mást látok. Ezzel nem azt mondom, hogy Federert nem szeretem. Én leginkább magát, a teniszt szeretem, csodálatos sport. Évtizedek óta mindig van kedvencem, egí időben az Edberg volt az. Úgy hálózni soha senki nem tudott, mint ő. Nagy kedvencem volt még Agassi is. Wilander is jó fej, szóval lehet sorolni őket, vannak szép számmal.

Ennyi a teniszről. Nekem nem kell főzni, mert van maradék kajám, elleszek vele még 2 napig. Jó főzést.

Szerike

#8700 Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 12:06

#8699: Lukrécia - Re: Re: Federer, a tenisz Istene!

A legszebb férfi teniszező, Marat Safin.  Rogi, nem egy szépségkirály, neki a tenisze a szép.  Nadal pedig - szerintem - majomfejű, mert alacsony a homloka és a pályán egy erőszakszervezet. Belegebed, hogy nyerjen, eltorzult arccal lót-fut, mintha nem is játék lenne?! Ő maga nyilatkozta, hogy Rogertől a könnyed játékát irigyli.  Nadal, ahogy neki áll szerválni, az egy műsor, legtöbb alkalommal le kellene őt léptetni, mert kifut az időből. Na, meg a fenék csipkedése, a nem létező hajának a füle mögé rakása, a vonalak átlépkedése, az üvegek igazgatása, akkora fóbia az ember, mint a zállat.  Én boxolónak nézném.  Djokovic jól megvezette, vele edzett meg párosozott, oszt' megtanult ellene játszani (mondjuk ezt én gondolom így), 7x egymás után elintézte. Djoko sem a kedvencem, többek között ezért, de Ő legalább okos, és a tenisze is az.  - Egyébként, amikor Nadal lejön a pályáról, egy más embert látok, szerény, kedves, mosolygós, látszik, hogy az IKREK jegy szülötte.  - A fiacskádat, sajnos, nem láthattam, de az uncsidat igen, - Nadal sokat adna érte, hogy úgy nézzen ki, de én is, hogy olyan szép unokám legyen, ha lesz. - Lukika, ne haragudjál, de én nem csipem az erőszakos férfiakat, és az erőszakos kinézetűeket sem (arra itt vók én nőben), és Nadalt legtöbbször annak látom.  - Folytatom a kotyvasztást.