Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Scwarz néni

#8626 Re: Ezen ne múljék...

2012-03-08 20:31

#8616: filiszteus - Ezen ne múljék...

Kedves Béla brigádvezető Elvtárs!  Nagyon szépen köszönöm ezt a csodálatosan szép szál vörös szegfűt, majd a végén beteszem a könyvembe préselni a többi közé.  Ekkora öröm, ebben a korban, nem sok hölgyet ér, csak éljem túl valahogy. Csókolom Önt, milyen kár, hogy nem vagyok fiatalabb, - el sem hiszi, hogy én milyen hálás tudnék lenni.

filiszteus

#8627 Egy kis öröm a szürke mindennapokban...

2012-03-08 21:32

#8626: Scwarz néni - Re: Ezen ne múljék...

Köszönöm  kedves Schwarz néni, hogy a szekfűt és nem engem présel le a könyvében.

Scwarz néni

#8628 Re: Egy kis öröm a szürke mindennapokban...

2012-03-08 23:46

#8627: filiszteus - Egy kis öröm a szürke mindennapokban...

Kedves Béla brigádvezető Elvtárs!  Kikerestem szerény kis könyvtáramban, a Brigádvezető Elvtárstól kapott, talán  életem utolsó piros kis szegfűjének préselésére, Bruck Edit: Ki így szeret téged (1985.) c. könyvecskét. Remélem, boldoggá tettem ezzel, úgy, ahogy Ön is boldoggá tett engem. Van némi kis hagyatékom, amelyből ezt a könyvet, Filiszteus Béla brigádvezető Elvtársra hagyom majd, némi kis pénzösszeg kíséretében. (Tudom, hogy Önnek nem ez a fontos, de az értékpapír is e könyvben lapul.)  Ön a 250. brigádvezető, akitől megkaptam az imádott piros szegfűmet, így a 250 millió Ft névértékű értékpapíromat Önre hagyom.  Isten Veled, Béla!

filiszteus

#8629 Re: Re: Egy kis öröm a szürke mindennapokban...

2012-03-08 23:57

#8628: Scwarz néni - Re: Egy kis öröm a szürke mindennapokban...

Nem fogadhatom el Schwarz néni. Nekem nem jár jóvátétel.

Köszönöm a jó szándékot, de szerintem hagyja a Chevra Khadisa-ra. Ők tudnak vele mit kezdeni.

Shalom!

Anti-Filiszteus

#8630 Re: Re: Re: Egy kis öröm a szürke mindennapokban...

2012-03-09 11:26

#8629: filiszteus - Re: Re: Egy kis öröm a szürke mindennapokban...

Fili, lehet, hogy azt mondod, üldözési mániám van, de Te mist megint zsidóztál burkoltan egy kicsit. Így kell ezt csinálni, egyből le is lehet tagadni.

filiszteus

#8631 Az üldözési mánia ma már sikeresen gyógyítható

2012-03-09 11:43

#8630: Anti-Filiszteus - Re: Re: Re: Egy kis öröm a szürke mindennapokban...

Jó a diagnózis, valóban üldözési mániád van. Az még nem zsidózás, ha valaki zsidókról, zsidó szokásokról, zsidó szervezetekről ejt szót, ha ezt nem negatív kontextusban teszi.

Lehet, hogy a jövőben a hozzád hasonló "az ágy alatt is antiszemitákat kereső" állampolgárokra való tekintettel bevezetik a következő terminológiát erre a hazai kisebbségre:

"Olyan magyar állampolgár, aki  felmenőivel együtt azok közé tartozik , akiknél a huszadik század történelme során elszenvedett rettenetes személyes és családi traumák miatt jellemzővé – és teljesen érthetővé – vált az a felfokozott szenzibilitás, ami igen érzékennyé teszi az embert a nácizmus megnyilvánulásaira.” (Debreczeni József után szabadon)

Kicsit bonyolult, de az afroamerikai is bonyolultabb a négernél.

 

 

Vona Gábor

#8632 Re: Re: Egy kis öröm a szürke mindennapokban...

2012-03-09 12:13

#8628: Scwarz néni - Re: Egy kis öröm a szürke mindennapokban...

Drága Scwarz néni!  Engedje meg, hogy megkésve bár, de törve nem, a világ legboldogabb Nemzetközi Nőnapját kívánjam Önnek, a világ legbűbájosabb teremtésének. Már itt vagyok a sarkon, két zsák álomszép, frissen vágott, vörösben pompázó, pirosszegfűvel, én szedtem sk., a szeretetem és tiszteletem jeléül. Majd tessék szíves lenni kikészíteni a kis könyvecskéjét, hogy áttekintsük belefér-e egyáltalán. Remélem tetszik még emlékezni rám, én a Vörös Októberben Ruhagyárban voltam Scwarz néni brigádvezetője, én vagyok a Gabi gyerek, akit imádni tetszett! Olyan hülye nevem volt, hogy már magam sem emlékszem rá, ezért eleinte még viccesen párizsi futárnak szólítottak, tehát én jól megfutkostam a karrieremért.  Már lehet, hogy nem ismer rám, mert úgy megférfiasodtam és sötétebb lettem, de viszem a Mukakönyvemet bizonyitékul.  Még úgye mindig nem sch-val írja a nevét, tetszett mondani, hogy elírták az Anyakönyvi Hivatalban, - háát, ez is csak azt mutatja, hogy Scwarz néni csak egy van!!!  Elvtársi üdvözlettel: Gábor brigádvezető, a Gabi  (Azok a régi szép napok..., majd felelevenítjük őket.)

Anti-Filiszteus

#8633 Re: Az üldözési mánia ma már sikeresen gyógyítható

2012-03-09 12:31

#8631: filiszteus - Az üldözési mánia ma már sikeresen gyógyítható

Csalódtam volna, ha nem ezt reagálod. Ismeretlenül is ismerlek.

Scwarz néni

#8634 Re: Re: Re: Egy kis öröm a szürke mindennapokban...

2012-03-09 12:54

#8632: Vona Gábor = csaló, (ál-brigádvezető)

Kedves Vona Gábor!  Én zsidó vagyok, nem hülye! Tudja, hogy ma már hány önjelölt brigádvezető keresett meg engem? Milyen érdekes, tegnap, március 8-án, csak egy Embernek jutottam az eszébe. Úgyhogy húzzon innen sűrű léptekkel, amíg a szomszéd fiúk bele nem pakolják magát a szegfűs zsákjába!!! Maga nem ember, hanem egy ördög, azzal pedig nem paktálok le.  Na, tűnjön a pokolba, ott a helye!!!

filiszteus

#8635 Re: Re: Az üldözési mánia ma már sikeresen gyógyítható

2012-03-09 12:55

#8633: Anti-Filiszteus - Re: Az üldözési mánia ma már sikeresen gyógyítható

Örülök, hogy nem okoztam csalódást. Remélem az ellentétek nem vonzzák egymást, mert azt gondolom nagyon nehezen élnéd meg.

Duró Dóra és Novák Előd

#8636 Re: Re: Re: Re: Egy kis öröm a szürke mindennapokban...

2012-03-09 13:35

#8634: Scwarz néni - Re: Re: Re: Egy kis öröm a szürke mindennapokban...

Tisztelt Scwarz néni!  Mi sajnos nem voltunk brigádvezetők, azonban a származásunk az nem tiszta, alapos a gyanú, hogy mi is zsidók vagyunk, legalábbis az anyai nagyszüleink ágán. Mint ilyenek, nagyon szerény körülmények között tengődünk, most született meg szerelmünk gyümölcse, a kis Hunóra, már pellusra is alig telik.  Igazán kellemetlen, de szeretnénk kölcsön kérni 50 millió Ft-ot, havi egymilliós törlesztésre. Sajnos, mint tudjuk, szegény ember vízzel főz, felvettük azt a fránya devizahitelt, azóta a Ft-ot az Orbán-kormány immáron századszorra dönti be, és nagyon szeretnénk végtörleszteni. Vettünk egy szerény kiskuckót a hegyoldalban, ott olcsóbb és, sajnos a kilakoltatás szélére kerültünk. Gondoltuk, hogy Scwarz néni, amilyen jószívű hírében áll, tudna nekünk kölcsönözni, mindössze 50 hónapról lenne szó. A Nemzetközi Nőnap alkalmából pedig - ettől teljesen függetlenül - őszintén és szívből köszöntjük Önt, bár utólag, de annál nagyobb szeretettel.   Tisztelettel: Dóra & Előd (és kis gyümölcsünk, Hunóra).

realitás

#8637 Re: Re: Re: Az üldözési mánia ma már sikeresen gyógyítható

2012-03-09 13:46

#8635: filiszteus - Re: Re: Az üldözési mánia ma már sikeresen gyógyítható

Akkor gyógyíttasd magad, de minél előbb, annál könnyebben sikerülhet.  Még tiszta szerencse, hogy remélni nagyjából reálisan tudsz, hogy az ellentétek nem vonzzák egymást.  Mert, ha nem így lenne, - azt én nem gondolom, hanem tudom, hogy abba Te pusztulnál bele.

találat

#8638 Re: Hová bújt a zsidó?

2012-03-09 15:01

#8201: filiszteus - Hová bújt a zsidó?  - még jó, hogy nem géppuskával keresed...

Itt a zsidó, hol a zsidó?!  "...vagyis kutyába sem veszem őket..." Tudod, ezért a kijelentésedért, süllyedjél el vagy 20 centit.

Öreg Toncsi Korcsmája

#8639 Re: A WEKERLE MELLETTI UTOLSÓ KISKORCSMA...

2012-03-09 15:16

#8591: Öreg Toncsi Korcsmája - A WEKERLE MELLETTI UTOLSÓ KISKORCSMA...

KEDVES MINDNYÁJAN!!!  MÁRCIUS 15-ÉN 14 ÓRAKOR - AZ ÖREG TONCSI KORCSMÁJÁBAN - ÜNNEPI MEGEMLÉKEZÉS LESZ, AMIKOR IS SZERETETTEL VÁROK MINDEN KEDVES ÜNNEPELNI VÁGYÓT.  14 ÓRÁTÓL 20 ÓRÁIG MINDENKI A FOGADÓ VENDÉGE,  BÁR NÁLUNK - A SZABÁLYZAT SZERINT - A VENDÉG FIZET,  EZ ALKALOMMAL A FOGADÓ ÁLLJA A CEHHET.  A PROGRAM SZERINT:  KAJA, PIA, NŐK, ZONGORA, AUTÓSÜLDÖZÉS..., AZ ÉN KÖLTSÉGEMEN, AZ ÖNÖK EGÉSZSÉGÉRE!!!  JÖJJENEK, MINÉL TÖBBEN!!! ÉLJEN A HAZA!!!  UI.:  BELÉPÉS: FEHÉR INGBEN, NEMZETI SZÍNŰ LOBOGÓVAL ÉS KOKÁRDÁVAL, VALAMINT 1 SZÁL PIROS SZEGFŰVEL.

Azért mégis, Gyurcsány Ferenc!!!

#8640 LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-09 17:06

Szia, hol vagy???  Képzeld, láttam egy szép barna zsiványt, aki tuti, hogy legény a talpán. Nagyon hasonlít a fiam apjára (naja, ő evezésben volt olimpián), így a fiam meg mindkettőre.  A neve: Kónya Péter. (A fiam ugyan Bendegúz, mert akkora fekete lobonccal született, hogy ez lett a veszte.)  Szerintem nagyon ott van a pasi, látszik, hogy katonatiszt (alezredes) volt 13 évig.  Na, ez az a típus, akiért átnyávognék egy pár iccakát. Nemtom, hány éves, kb. 38 lehet? Majd meglátod, amit én már most látok (látni vélek), sokra viszi még az Ember. Sugárzik az értelem a tekintetéből, a jóindulatú határozottság, jól beszél és jóképű, és még nekem is szimpatikus.   Pusz.: Sz.

Anti-Filiszteus

#8641 Re: Re: Re: Az üldözési mánia ma már sikeresen gyógyítható

2012-03-09 17:27

#8635: filiszteus - Re: Re: Az üldözési mánia ma már sikeresen gyógyítható

Valószínűleg, úgyhogy kísérletet sem teszek a vonzódásra. Ég veled.

Filiszteus

#8642 Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-09 17:30

#8640: Azért mégis, Gyurcsány Ferenc!!! - LUKRÉCIÁNAK!

Mit eszel azon a macskán? Sosem szerettem egyiket sem, nem megbízhatóak.

Szerénke

#8643 Filiszteus és Anti-filiszteus!!!

2012-03-09 17:47

"Ajjajjaj!!!"  Hallgassátok meg eccer: "...SZERETET nélkül minden ház üres, minden város lakatlan..."

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-03-09 19:43


Lukrécia

#8645 Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-09 19:49

#8640: Azért mégis, Gyurcsány Ferenc!!! - LUKRÉCIÁNAK!

Halihó!

Eltűntem, de csak muszályból. Készülnöm kell mert holnap illusztris vendégeim lesznek, jön anyósom ,aki majdne virág IQ-ját tekintve, hozza  párom leánykája. Készülnöm kell, ki ne beszéljenek, hogy nincs nálam rend. Igaz, a mama nem ismeri a kézmosást, ha valamihez ér, utána kell mennem a vizes szivaccsal, de kibeszélni, azt tud. Ma ez a napom, a készülődés, remélem, holnap adunk egymásnak annyit, hogy a közeljövőben nem vágyik ide.

Ha elmentek, jelentkezem. Pá.

 

Szerénke

#8646 MINDENKINEK !!!

2012-03-09 20:01

egy álvidéki, aki vidéken lakik

#8647 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-09 20:10

#8642: Filiszteus!

Úgy tűnik, ez kölcsönös.

Szerénke

#8648 Re: Re: ÁLVIDÉKINEK!

2012-03-09 20:30

#8647: egy álvidéki, aki vidéken lakik - Re: Re: "kölcsönös"

Igen, sajnos, pedig már oly régi a "kapcsolatunk", hogy lassan felér egy rossz házassággal.

Szerénke

#8649 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-09 20:37

#8645: Lukrécia - Re: LUKRÉCIÁNAK!

Ő, szegénykém, csak vigyázz magadra, mert a kényszer megöl.  Azért jó készülődést, és gondolj arra, hogy a szeretett párod ancija és már nagyon idős, és elvesztette a fiát, nem csak Te a férjedet.  A mostohalányod pedig olyan csúnyán viselkedett, hogy én, a helyedben, be sem engedném. Pusz.: Sz.

Szerénke

#8650 Re: FILISZTEUSNAK!

2012-03-09 20:40

#8642: Filiszteus - Re: LUKRÉCIÁNAK!

Filike, Te nem szereted a macskákat? Akkor minket sem? Pedig asszittem.