Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

filiszteus

#8701 Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 12:44

#8700: Szerike - Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

Nekem Kurnyikova azért jobban tetszik.

Lukrécia

#8702 Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 12:54

#8700: Szerike - Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

Nem értünk egyet, legalábbis nem mindenben, de ez nem baj. Az élet ettől szép, valaki így látja, más meg úgy. Ettől még szép a tenisz. Nagyunokám ősszel kezdett el vívni, az sem rossz.

Lukrécia Filiszteusnak

#8703 Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 12:56

#8701: filiszteus - Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

Ezt meg tudom érteni, csak hát számodra elérhetetlen. Sarapova sem csúnya, csak ne üvöltene úgy, be kéne tiltani az ordibálást a pályán. Képzeld el, ha az ágyban is így üvölt. Érdekes lehet.

ketyeg Orbánék órája !!!

#8704 Re: Re: Re: Re: Re: OTT VOLTUNK !!!!!

2012-03-11 13:03

#8695: filiszteus - Re: Re: Re: Re: OTT VOLTUNK !!!!!

AZ ORBÁNÉT PEDIG A GRÁZI GYOGYÓBAN, SRÉVIZAVÉ A VONÁÉVAL, AKKORÁT BUKNAK, HOGY BELEGÁRGYULNAK MÉG JOBBAN.

Szerénke

#8706 Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 13:25

#8703: Lukrécia Filiszteusnak - Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

Saci csinos nő, mindössze 188 cm, manöken alkat, a pofija is helyes.  Sharapova - Azarenka mérkőzést meg csak füldugóval lehet nézni.   - Van, aki forrón szereti, biztosan egy jó párszor betömték már Surolta száját.  - Nem olyan biztos, hogy Kurnyikova elérhetetlen lenne Filikének, csak találja meg őt (aki keres talál).

filiszteus

#8707 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 13:36

filiszteus

#8708 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 13:45

#8706: Szerénke - Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

http://hajcsatok.blog.hu/2011/06/30/napimuffon_marija_sarapova_19_pontja

Szerintem nem kell csodálkozni azon, hogy ilyen hangos. A karate-ban is van ilyen. Sokkal nagyobb erőt lehet összpontosítani, ha egy hang ("kiae" vagy valami ilyesmi átírva európaira) kíséretében fújja ki az ember a levegőt. Pedig azért a japánok tudnak valamit.

Tényleg csinos. Az szinte hihetetlen, hogy csak 59 kiló a 188centis magasságához, mert egyáltalán nem csontkollekció.

Lukrécia Filiszteusnak

#8709 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 13:56

#8707: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

Ezt most miért írod? Mindegyik csaj nagykorú. A Kurnyikova évek óta él az Iglesias gyerekkel, aki még mindig nem veszi el feleségül. A Sarapova menny-asszony, otthon biztos nem visítozik annyit. Az Azarenke is túl van a húszon, tehát egyik nő becserkészésével sem lennél pedofil. Legfeljebb korban a fiaidhoz jobban illenének. Nálad max. kapuzárás előtti (vagy utáni?) pánik lenne.

filiszteus

#8710 Azt hiszem igazad van!

2012-03-11 14:00

#8709: Lukrécia Filiszteusnak - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

Majd feladok egy hirdetést: korosodó, nem túl jó anyagi körülmények között élő, nős férfi keres, fiatal, gazdag, szép és híres nőket egy kis liaison céljából. Kalandorok kíméljenek!

Lukrécia Filiszteusnak

#8711 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 14:04

#8708: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

Megnéztem a képeket, női szemmel is csinos. Nekem kicsit túl magas, de ez nem az én gondom. Némelyik képen gyönyörű, de minden képen az látom, amit tenisz közben is: olyan rideg, hogy a levegő megfagy körülötte. Lehet, hogy tévedek, ezt nézem ki belőle. Egyszer olvastam valahol, hogy senkihez nem alacsonyodik le, senkivel nem barátkozik, ill. szóba sem áll. Ez az embertípus számomra borzalmas. No, meg elolvastam a kép alatt a kommenteket is. Jellemző a "kultúrált"magyar férfiakra. Szörnyű.

Lukrécia Filiszteusnak

#8712 Re: Azt hiszem igazad van!

2012-03-11 14:05

Erkölcs-csősz

#8713 Re: Azt hiszem igazad van!

2012-03-11 14:12

#8710: filiszteus - Azt hiszem igazad van!

FILIKE, mit fog az asszony szólni hozzá? Vagy nem kötöd az orrára?

Szerénke

#8714 Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 14:16

#8709: Lukrécia Filiszteusnak - Re: Re: Re:  LUKRÉCIÁNAK!

Shaparova férjezett lett, valamikor tavaly.  Én inkább az Ivanovicban csalódtam, össze-vissza bikázik a világban. Először a spanyol Robredo (nem rossz, de bika), majd a Verdasco, utána egy ausztrál golfozó asszem. Anácska is 184 cm, de nekem kifejeztten  tetszik, majdnem annyira, mint  Marat Safin, a volt világelső teniszező és toronymagasan világelső ütőtörögető. Azt mondta, hogy minden tisztelete Samprasé, Agassié stb., de, ha Feddel találta szemben magát, azt sem tudta, hogy fiú vagy lány. Nadalt is megemlítette, annyiban, hogy Nadalnak mindene a tenisz, nekem pedig van életem a teniszen kívül is, - igazi vízöntő.

filiszteus

#8715 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 14:16

#8711: Lukrécia Filiszteusnak - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

"senkihez nem alacsonyodik le," Szegényt meg lehet érteni azért. A legtöbb emberhez le kellene hajolnia, ami fárasztó lehet.

Viccen kívül, ne ítéld meg ismeretlenül. Egy ismert embernek állati fárasztó lehet az állandó figyelem, ami körülveszi és sokszor átmegy zaklatásba. Ehhez kénytelen lesz előbb-utóbb valami védőpáncélt kifejleszteni, adott esetben azt, hogy nem áll szóba a zaklató rajongókkal, vagyis megközelíthetetlen marad. Láttad a kommenteket is.

 

Szerénke

#8716 Re: FILISZTEUSNAK!

2012-03-11 14:32

#8715: filiszteus - Re: Re: "Szegényke"

Nem, nem Filike! Én azt olvastam Saciról - bár én csipem őt is -, hogy az orosz teniszező csajokat lenézi, pedig mind 184 cm körüliek, és nem is igen áll szóba velük.  Egyébként pedig kötelező nekik szóba állniuk mindenkivel, a szponzorok miatt. Ő úgy lett világelső, hogy az aktuális világelső, a 167 cm-es Justine Henin, visszavonult. Utána jött az egy évig tartó vállsérülése, és abban az évben is keresett 22 millió dollárt. Magyarul nem is a tenisszel keresik a nagy lét. (Abban az évben Fed 38-at, Nadal 18-at keresett talán, bár már Nad volt az első.)  - Bánná a fene, hogy mésogna alattam, vagy fölöttem, mint a szopós kismalac, ennyi lóvéval.

Szerénke

#8717 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 14:47

#8711: Lukrécia Filiszteusnak - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

Saci egy rideg fehérnép, ehhez kétség nem fér! A gyönyörűtől szerintem odébb van, a párom szerint is, és éppen mondja, hogy Azarenka úgy elverte, mint a cimbalmot (az AUS OPEN döntőjében!), megmutatta, hogy ki az orosz a háznál. Azarenka meg a Bubka fiával jár, Bubka jr-ral, aki a világvégén van az atp ranglistán. - Lukrécia, jól emlékszel, mert én is olvastam, sőt a kommentátor is elmondta, valamikor 3 évvel ezelőtt, hogy Surolta lenézi a ruszki teniszező nőket. Ez pedig véletlenül sem nevezhető szimpatikus húzásnak.

Lukrécia Filiszteusnak

#8718 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 15:52

#8715: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

Szerénke is elmondta a nézeteit, van abban is igazság. Azt hiszem, ha mindannyiunk hozzászólását megnézzük, mindben van valamennyi. Én nem ítélem meg ismeretlenül, de nem tudok szabadulni a rideg, hideg tekintetétől és nem tudom elképzelni, hogy bárkivel kedves lehet. Valószínűleg sosem fogok olyan helyzetbe kerülni, hogy egy levegőt szívjunk. Természetesen nem biztos, hogy igazam van, így érzem. A képekhez tartozó kommentekről írtam, hogy szörnyűek. Nyilván egyik sem IQ-bajnok, aki ilyet leír. Hát... nem vagyunk egyformák, de ez így természetes, ettől színes a világ, bár én ezt a színfoltot szívesen kihagynám. Amit a zaklató rajongókról írsz, abban 1000%-ig igazat adok.

filiszteus

#8719 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 15:56

#8718: Lukrécia Filiszteusnak - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

nekem tetszik a leányzó. Az egyetlen akadály köztünk, hogy csak 180 cm vagyok. A hideg tekintete nem zavar, az enyém se szívmelengető.

Lukrécia Filiszteusnak

#8720 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 16:07

#8719: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

Másodszor nevettettél meg ma.

Nekem viszont kisebbségi érzésem lenne mellette a 160 cm-el. No, meg anyja is lehetnék, vagy ha cigó lennék, akár nagyanyja is, de nem vagyok - szerencsére. És hát ezen felül az azonos nemünk se javít a helyzeten, ráadásul leszbi hajlamaim sincsenek. Ez már kizáró okból is sok.

Szerénke

#8721 Re: FILISZTEUSNAK!

2012-03-11 16:30

#8719: filiszteus - Re: Re: Re:  - fő a hideg tekintet... (majd meleg lesz)

De jó Neked, Filike!  Milyen jó lenne, ha Marat Safin és köztem is csak egyetlen akadály lenne, mondjuk, hogy 180 cm lennék.  Ha összejönnék Safinnal, megkérném, hogy szóljon az érdekedbe Sacinak és, hogy ne a centiket nézegesse, hanem a hideg tekintetet.

Szerénke

#8722

2012-03-11 16:47

Ott van Tomas Berdych, hogy a teniszezőknél maradjunk, meg lehet fagyni a tekintetétől, és állítólag /Taróczy szerint) egy nagyon intelligens, melegszívű srác. Hiszi a piszi. Valahogy így nézett ki az a kék szemű, fekete hajú I. kerületi fityeszes polgármester is, nekem félelmetes volt.


Vendég

#8723 Re:

2012-03-11 16:51

#51: -

Hazaáruló és az is aki azt mondja becsületes!Tessék végre észrevenni hogy aki a parlament nevezetű épületben lebzsel mint egy darab szar milliókért az mind büdös szarházi!!

filiszteus

#8724 Re: Re: FILISZTEUSNAK!

2012-03-11 16:52

#8721: Szerénke - Re: FILISZTEUSNAK!

Akkor meg is egyeztünk: én összehozlak Téged Marat Safin-nal, te pedig engem Sarapova-val. Aztán meg ne bánd!

Ahogy itt olvasom tatár származású: http://www.feelny.net/68_Marat-Safin/#2

Berak a 100 felesége közé a hárembe.


Vendég

#8725

2012-03-11 16:55

#8723: - Re:

a gyurcsány meg az orbán is kiszipolyoz,két tetű volt kommunista akik nyomorba döntöttek,MINKET a 99 százalékot!!!Ők az egy százalék,maguk meg hagyják magukat behülyíteni????