Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

filiszteus

#8651 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-09 20:42

#8645: Lukrécia - Re: LUKRÉCIÁNAK!

Nem tudom ismered e az új anyósfrizura divatot? Baltával középen elválasztva. De aztán ne nevezzél meg felbújtónak!

Csak mondom, az előző beírás a macskákról nem az én művem. Minden állatot szeretek. Na jó, az ány végződésűek kivételével(csótány, patkány...)

filiszteus

#8652 Re: Re: Hová bújt a zsidó?

2012-03-09 20:50

#8638: találat - Re: Hová bújt a zsidó?

te azért elég egyszerű vagy. Nem sok érzéked van az elvont  gondolkodáshoz. Nem állítottam, "kutyába sem veszem őket", hanem rákérdeztem, hogy mi volt a zsidózás egy olyan kommentben, amiben szóba sem kerültek a zsidók? talán az, hogy kutyába semm veszem őket? gyengébbek kedvéért, megpróbáltam követni, kitalálni az illető gondolatmenetét.

De tudom, hogy ez túl bonyolult neked. Maradj abban a tudatban, hogy zsidóztam! És akkor, mi van?

Lukrécia

#8653 Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-09 21:21

Most anonim maradok

#8654 Re: Re: Re: Hová bújt a zsidó?

2012-03-09 21:23

egy álvidéki, aki vidéken lakik

#8655 Re: Re: Re: ÁLVIDÉKINEK!

2012-03-09 21:34

#8648: Szerénke - Re: Re: ÁLVIDÉKINEK!

A rossz házasság jobb, ha megszakad.  Mi 12 éve esküdtünk templomban is, viszonylag fiatalon, közvetlenül az egyetem után. Azóta is  ragyogóan élünk, mondhatjuk nyugodt lelkiismerettel, mint két összeillő ember. A jó házasság titka, hogy jól kell választani, úgye milyen egyszerű? Van két gyermekünk, ugyan pillanatnyilag munkánk nincs, de hamarosan lesz. Egyébként többen megyünk a Szolidaritás tüntetésére, remélem Ti is, hátha találkozunk, fel leszünk zászlózva, ahogy illik. Üdv.

Szerénke

#8656 Re: Re: Re: Re: ÁLVIDÉKINEK!

2012-03-09 21:48

#8655: egy álvidéki, aki vidéken lakik - Re: Re: Re: ÁLVIDÉKINEK!

Nekem egy házasságom volt, én is fiatalon és szerelmesen beugrottam a nagybőgőbe, oszt' szép lassan elmúlt a fiatalság is, meg a szerelem is.  Az utóbbi helyett jött egy másik, idén 10 éves élettársi kapcsolat, de jól vagyunk, mondhatnám, hogy nagyon is, ahogy körbe tekintgetek.  Mi nem megyünk holnap sehova, mert a párom dolgozik, én pedig neki láttam a tavaszi nagytakarításnak.  Majd 15-én elszámbázunk valahova. Üdv.

találat

#8657 Re: Re: Re: Hová bújt a zsidó? - miért keresed folyton?

2012-03-10 00:11

#8652: filiszteus - Re: Re: Hová bújt a zsidó? - leszámolás miatt?

Igen, én elég egyszerű vagyok, de a kommentjeid szerencsére nem túl bonyolultak.  Az említett kommentedet sem kellett értelmeztetnem szakértővel, mert röhögőgörcsöt kapott volna.

találat

#8658 Re: Re: Re: Re: Hová bújt a zsidó? - szerenéd tudni, mi??

2012-03-10 00:16

#8654: Most anonim maradok - Re: Re: Re: Hová bújt a zsidó? - elbújtattuk!!

"Miért, nem zsidóztál?" - Úgy látszik nem emlékszik rá, pedig az az éltető elemük.

filiszteus

#8659 Agysorvadás

2012-03-10 09:49

#8658: találat - Re: Re: Re: Re: Hová bújt a zsidó? - szerenéd tudni, mi??

A Ti éltető elemetek, hogy még 2012-ben is nácikat kerestek az ágy alatt is.

Szánalmas!!!


Vendég

#8660 Re: Tiltakozás Gyurcsány Ferenc koncepciós eljárás miatt

2012-03-10 10:03

Anti-Filiszteus, vagy más néven demokrata

#8661 Re: Agysorvadás

2012-03-10 10:04

#8659: filiszteus - Agysorvadás

Vannak is itt-ott!!! Nincs üldözési mániám, csak nem érzem jól magam köztük és még az anyósom is mindjárt itt lesz! Na, ezért sajnálhatsz.

Szeri

#8662 Re: Re: Agysorvadás

2012-03-10 13:06

#8661: Anti-Filiszteus, vagy más néven demokrata és a náci mama esete...

Szia Luki!  Sajnállak is, mert nyilván az kedves anyósod is náci, miután - szerintem - minden anyós az. "Kitartás", minimum a X. emeletről!  Pusz.: Sz.

Szerénke

#8663 Re: Agysorvadás

2012-03-10 13:11

Szerénke

#8665 Re: Jó lesz?

2012-03-10 13:32

#8664: filiszteus - Jó lesz?  Re: - úgy látom, lenne...

Na, látod, okosfiú vagy Te, és milyen jó ízlésed van, remélem nem...???

filiszteus

#8666 Re: Re: Jó lesz?

2012-03-10 13:36

Szerénke

#8667 Re: Re: Re: Jó lesz?

2012-03-10 13:40

Szerénke

#8668 Re: Jó lesz?

2012-03-10 13:45

#8664: filiszteus - Jó lesz?

Majd nézd meg, a bika jegyében születettek majdnem mind szépek, de télleg. Te milyen jegyben születtél?

filiszteus

#8669 Re: Re: Jó lesz?

2012-03-10 14:01

#8668: Szerénke - Re: Jó lesz?

Szűz. De nem hiszek az asztrológiában. Mind a két fiam szép. de csak az egyik született  a bika jegyében. Szerintem inkább azért szépek, mert a feleségem szép.

nyugger

#8670 Re: Re: Re: Jó lesz?

2012-03-10 14:51

#8669: filiszteus - Re: Re: Jó lesz?

Fili! Ez emberi volt Tőled, ugye, hogy tudsz Te olyan is lenni! Én is szűz vagyok, mármint jegyben. A fiam volt bika és én sem hiszek benne. Mármint az asztrológiában.

Szerénke

#8671 Re: Re: Re: Jó lesz?

2012-03-10 15:00

#8669: filiszteus - Re: Re: Jó lesz?

Én nem szeretem a bikákat. Egyszer alakulóban volt egy bikucival (nálam már teljesen) egy szerelem, de ennyi... egy ügyvéd, nagyon szép és jó is, de írtó makacs és - szerintem - nem túl okos, de visszagondolva, ez nem biztos, inkább csak nagyon szerény. Nős, de azért benne lett volna, amikor már én megmondtam neki, hogy szerelmetes vagyok belé és én, a nagypofájú, visszakoztam. Így ma is jóban vagyunk, örülök, hogy így alakult.  Én hiszek a horoszkópban, nálunk mindenki vízöntő, ikrek ascendenssel, és a fiam, amikor olvasta a horoszkópját, asszondta, úristen, ezt rólam írták, pedig még kölök volt. Mit ne mondjak, én is magamra ismertem.  Nekem is nagyon jóképű fiam van, van baja a csajoknak vele elég, - végülis rendes velük és nagyon is sajnálja őket, de minden úgy lehet, ahogy Ő akarja és úgy is van. 188 cm, fekete hajú, a feje tiszta Gregory Peck. Kedves, barátságos, jóindulatú és írtó férfias.  Az apja evezős volt és a parton Adonisznak hívták. De a fiam öntörvényű magaviselete -15 éves korától- egy rémálom.  Annak idején azt mondta az anyukám, úgy tizenéves koromban, hogy kívánja, hogy legyen vagy négy olyan gyerekem, mint én vagyok. Lett.  - Lukréciának a fiúunokái még kamaszok, de álomszépek, a hosszú hajú, mint egy kislány baba, asszondja Ő hasonlít a fiára. - Az Öcsém élettársa szűz, egy nagyon karakán és elképesztően házias hölgy, Ő volt az első, aki az Öcsit meg tudta tartani és milyen jól élnek. Öcsém és én (a hagyatéki eljárások során) azon veszekedtünk, hogy egyikünknek sem kell semmi, - ezt mondtam Lukréciának is.  Na, ezért is hiszek én az asztrológiában.  Bocs, e bizalmas sorokért.

Szerénke

#8672 Re: Re: Re: Re: Jó lesz?

2012-03-10 15:06

#8670: nyugger - Re: Re: Re: "nem hiszek az asztrológiában"

Hogy-hogy nem hiszel?  Az én barátnőim hisznek. Akkor lehet, nem is vagy szűz (vagy barátnőm)?

Lukrécia

#8673 Re: Re: Re: Re: Jó lesz?

2012-03-10 15:09

#8671: Szerénke - Re: Re: Re: Jó lesz?

Szia, Szerénke!

Túléltem az öreglányt, nem vettem fel a kesztyűt, amit dobott 2x, 3x-ra már nem kísérletezett. Elkezdte, hogy milyen messze vn a temető, mondtam, hogy nekem nem. A sír rendben volt, nem tudott belekötni. Az itteni virágos csinálta meg, eszméletlen  szép bordó árvácskával ültette tele a sírt. Én még ilyen színű árvácskát nem is láttam. Mama mondta, hogy szép kék a virág, mindenki leállította, nekem szólni se kellett. Hajnali 2 óta vagyok fent, annyira féltem a találkozástól, mert a vén tyúk teljesen kiszámíthatatlan. Végülis nem történt semmi negytív, most alszom egyet.

Szia


Vendég

#8674 Re: Re: Re: Re: Re: Jó lesz?

2012-03-10 15:11

#8672: Szerénke - Re: Re: Re: Re: Jó lesz?

Én abszolut szűz vagyok a szept.1-el. Én nem tudom magamévá tenni, egy áltudomány, mindenki azt hisz benne, amit akar, nem érzem, hogy megalapozott lenne. A Csillag Lillán is csak röhögni szoktam keddenként.

Szerénke

#8675 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jó lesz?

2012-03-10 15:17

#8674: - Re: Re: Re: Re: Re: Jó lesz?

Ez érdekes, én szinte azt sem tudom ki az a Csillag Lilla, pedig én hiszek egy Istenben és az asztrológiában. Az nekem magas, hogy, ha Te nem, akkor miért kukkolod keddenként Lillát? Kabaré helyett?