Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Szerénke

/ #8698 Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 10:17

#8697: Lukrécia -

Jó reggelit!  Nem láttam, de most nézem, hogy a Garcia Lopeztől kikapott. Meglepetés. Nem szeretem Murrayt, mert Ő is az a típus, aki minden labdát visszaüt, és szépen kivárja, amíg az én Fedem világgá üti, vagy hálóba. Tudod, Roger támadó játékos, Ő mindig, minden helyzetből nyerőt akar ütni, - mint tudjuk, az pedig tele van hibalehetőséggel.  Nadal is ablaktörlő volt, mindent kirohangászott, most már 26 lesz, egyre jobban kezd belefáradni ebbe. Bele is lehet. 15-20-as labdamenetekbe. Végül aztán Nadal már futtában elkezdte szórni a nyerőket is, a gacsos, balkezével. Meg Ő fejben nagyon erős. Federer meglepődött, amikor először játszott Nadallal, pedig az még a fénykorában volt, és ez a kis "úgyutálom" mindent visszatett, százszor meg kellett nyerni egy pöttyöt Fednek, abba meg bele lehet dögleni. Úgyhogy ezzel a két, mindent kivédekezünk típusú játékossal szemben Rognak negatív a mérlege. Attól még Ő a világ mindenkori legjobb teniszezője, aug. 8-án lesz 31 éves és Djokovicot tavaly csak Ő tudta elkapni a Roland Garros elődöntőjében, hogy utána kikapjon - szokásához híven - Nadaltól a döntőben. Én Federer teniszét szeretem a legjobban, bár már megkopott a régi fénye, de örök kedvenc marad.   Pusz., kezdek főzni, mert harangoznak.