Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Szerike

/ #8700 Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 12:06

#8699: Lukrécia - Re: Re: Federer, a tenisz Istene!

A legszebb férfi teniszező, Marat Safin.  Rogi, nem egy szépségkirály, neki a tenisze a szép.  Nadal pedig - szerintem - majomfejű, mert alacsony a homloka és a pályán egy erőszakszervezet. Belegebed, hogy nyerjen, eltorzult arccal lót-fut, mintha nem is játék lenne?! Ő maga nyilatkozta, hogy Rogertől a könnyed játékát irigyli.  Nadal, ahogy neki áll szerválni, az egy műsor, legtöbb alkalommal le kellene őt léptetni, mert kifut az időből. Na, meg a fenék csipkedése, a nem létező hajának a füle mögé rakása, a vonalak átlépkedése, az üvegek igazgatása, akkora fóbia az ember, mint a zállat.  Én boxolónak nézném.  Djokovic jól megvezette, vele edzett meg párosozott, oszt' megtanult ellene játszani (mondjuk ezt én gondolom így), 7x egymás után elintézte. Djoko sem a kedvencem, többek között ezért, de Ő legalább okos, és a tenisze is az.  - Egyébként, amikor Nadal lejön a pályáról, egy más embert látok, szerény, kedves, mosolygós, látszik, hogy az IKREK jegy szülötte.  - A fiacskádat, sajnos, nem láthattam, de az uncsidat igen, - Nadal sokat adna érte, hogy úgy nézzen ki, de én is, hogy olyan szép unokám legyen, ha lesz. - Lukika, ne haragudjál, de én nem csipem az erőszakos férfiakat, és az erőszakos kinézetűeket sem (arra itt vók én nőben), és Nadalt legtöbbször annak látom.  - Folytatom a kotyvasztást.