Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Lukrécia

#8699 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 11:16

#8698: Szerénke - Re: LUKRÉCIÁNAK!

Nem veszem fel a kesztyűt, de csak azért nem, mert nekem ennyire kiemelt kedvencem, mint Neked Federerr, nincs. Nekem a mai játékosok közül pont Nadal a kedvencem, sok hasonlóságot fedeztem fel benne a fiammal kapcsolatosan. A mozgása, a futása, sokszor a nézése, ami nem mindig baráti, szóval ha őt nézem, kicsit mást látok. Ezzel nem azt mondom, hogy Federert nem szeretem. Én leginkább magát, a teniszt szeretem, csodálatos sport. Évtizedek óta mindig van kedvencem, egí időben az Edberg volt az. Úgy hálózni soha senki nem tudott, mint ő. Nagy kedvencem volt még Agassi is. Wilander is jó fej, szóval lehet sorolni őket, vannak szép számmal.

Ennyi a teniszről. Nekem nem kell főzni, mert van maradék kajám, elleszek vele még 2 napig. Jó főzést.

Válaszok

Szerike

#8700 Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-11 12:06:21

#8699: Lukrécia - Re: Re: Federer, a tenisz Istene!

A legszebb férfi teniszező, Marat Safin.  Rogi, nem egy szépségkirály, neki a tenisze a szép.  Nadal pedig - szerintem - majomfejű, mert alacsony a homloka és a pályán egy erőszakszervezet. Belegebed, hogy nyerjen, eltorzult arccal lót-fut, mintha nem is játék lenne?! Ő maga nyilatkozta, hogy Rogertől a könnyed játékát irigyli.  Nadal, ahogy neki áll szerválni, az egy műsor, legtöbb alkalommal le kellene őt léptetni, mert kifut az időből. Na, meg a fenék csipkedése, a nem létező hajának a füle mögé rakása, a vonalak átlépkedése, az üvegek igazgatása, akkora fóbia az ember, mint a zállat.  Én boxolónak nézném.  Djokovic jól megvezette, vele edzett meg párosozott, oszt' megtanult ellene játszani (mondjuk ezt én gondolom így), 7x egymás után elintézte. Djoko sem a kedvencem, többek között ezért, de Ő legalább okos, és a tenisze is az.  - Egyébként, amikor Nadal lejön a pályáról, egy más embert látok, szerény, kedves, mosolygós, látszik, hogy az IKREK jegy szülötte.  - A fiacskádat, sajnos, nem láthattam, de az uncsidat igen, - Nadal sokat adna érte, hogy úgy nézzen ki, de én is, hogy olyan szép unokám legyen, ha lesz. - Lukika, ne haragudjál, de én nem csipem az erőszakos férfiakat, és az erőszakos kinézetűeket sem (arra itt vók én nőben), és Nadalt legtöbbször annak látom.  - Folytatom a kotyvasztást.